Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zepsute zęby u dziewczyny

zepsute zęby u dziewczyny

Polecane posty

do osoby ktora pytala o wypelnienie jedynek ja mam wypelnione jedynki od mniej wiecej kilkunastu lat, pierwsze wypelnienia mialam zalozone w wieku lat 11 (o dziwo mialam w pelni wyciete stale jedynki i juz popsute) jesli zrobisz w dobrym gabinecie, gdzie maja duzy wybor kolorow to dobiora ci ta plombe idealnie i nie bedzie nic widac. moje jedynki po 14 latach musialam wymienic bo juz sie odbarwialy, zwlaszcza od spodu, ale hej,to po 14 latach, czyli nie tak zle. niestety ostatnio obluzowalam sobie jedno wypelnienie i poszlam do angielskiego dentysty (na fundusz oczywiscie) i niestety odcien wypelnienia rozni sie od zeba i drugiego wypelnienia. no ale kiedys bedac w kraju po prostu ta plombe wymienie. szczerze, bez wypelnien mam dziure w kazdej jedynce taka ze mozna mi wlozyc 5 zl :P jesli chodzi o nie zalamujcie mnie - nie zalamujemy tylko motywujemy do leczenia. nie wiem gdzie bylas u dentysty ze cie trzymaly 4 osoby, ale najzwyczajniej w swiecie trzeba wziasc znieczulenie i po sprawie. ja tez nie dam sobie nic borowac bez wczesniejszego zastrzyku. wierzcie mi ze malo osob moze ze mna konkurowac na ilosc godzin spedzonych na fotelu. powiem ze co najmiej 6 plomb z tych 27 mam juz wymienionych na nowe. w maju mialam rozcinana szczeke zeby mozna mi bylo usunac zeba madrosci, kawalek po kawalku przez 2 godziny. jak znieczulenie zeszlo to ja malo nie zeszlam z bolu. nie ma co sie cykac tylko trzeba isc do dentysty powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhfghjhjg
ja mysle, ze ten temat w ogole jest dosc glupi. nikt wieznie piekny i mlody nie bedzie, autor watku tez. na starosc wypadną ci zeby. wiec czemu jestes tak glupi i oceniach innych ludzi po zebach? skoro keidys sam nie ebdziesz ich mial albo bedziesz meic zepsute? litosci ludzi, glupota na maksa panuje na tym forum. wszyscxy mysla ze wiecznie ebda piekni i mlodzi, oceniaja innych. a przeciez na nich tez uplya czasu zostawi swoje slady i zniszczy ich ciala. taka totalna glupota i slepota panuje na tym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zalamujcie mnie
jhfghjhjg... niestety wieleludzi patrzy na zęby, i ocenia po nich człowieka, w dzisiejszych czasach liczy się wygląd, a brak uzebienia lub jego całkowite zaniedbanie jest surowo oceniane, sama cos o tym wiem. Ciężko znalezc prace np w butiku, i nawet doświadczenie ani żadne inne wspaniałe kwalifikację nie pomogą. Wygląd to podstawa. Do brzydkich osób nie należę, do normalnych. Zaniedbanie moje oraz moich rodziców doprowadziło do takiego stanu jaki mam teraz. że wstydzę się odezwac a nawet jesli to głowa w dół, i tak większosc ludzi widzi, ale poprostu nie mówią, ale zdarzaja sie tacy co mówią prosto w oczy... Oczywiscie że trzeba dbac, ale błędy młodosci, to właśnie te błedy na którycch człowiek się uczy, tylko że czasem jest o wiele za późno. Lęk przed bólem, stomatologiem itd, jest ogromny, nie mając w nikim oparcia olewa się to wszystko, olewa i doprowadza do gorszego stanu, tak jak u mnie. Gdybym ruszyła dupe, pokonała lęk, już dawno byłabym odważniejszą, śmielszą osobą, a nie nieśmiałą zakomleksioną na własne życzenie osobą. Winię głównie siebie za to, nierodziców, co z tego że nie chodzili ze mną do dentysty, nie postarali się o aparat skoro wiedzieli że mam poważną wadę zgryzu od dzieciństwa, ich nieodpowiedzialnosc, ok było minęło, ale dalszy stan to tylko moja sprawa. Żadne tłumaczenia nie usprawiedliwią tego. Może nadejdzie wkoncu wspaniały dzien i powiem ze ide do dentysty, pełnen spontan, bez tylu obaw a z nadzeja ze da się cos uratowac i bede szczesliwsza, sama dla siebie nie dla kogos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zalamujcie mnie
Ps. zapomniałam dodac ze nie wszystko da sie zrobic za darmo z NFZ, za wiekszosc rzeczy trzeba placic, za darmo sa tylko podstawy ale protetyka juz nie, co najwyzej wstawienie czesciowej lub calej protezy raz na 5 lat, chyba ze ktos mial operacje chirurgiczna to owszem. a tak trzeba miec sporo i to naprawde sporo kasy by zrobic sobie zeby u mnie w Wawie koszt 1 zeba wynosi 600-700zł a jak mialabym robic to 3 wec jest to dla mnie przy dziecku ogromna kwota, a nikt za darmo mi tego nie zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truy8o59p5
czy chlopak czy dziewczyna z zepsutymi zebami jest odrazajáce!!!! a oddech?bueeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee zygam sie zaraz.A powracajac do dziewczyn jest pewna zasada:JAKA GÓRA TAKI DÓL:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brak dbałości o higienę jamy ustnej obojętnie czy u kobiety czy u faceta jest jak dla mnie odpychające...Popsute zęby -wiem, moze sie to wydawac smieszne, sa dowodem na cudzą nieodpowiedzialność. Pomijam fakt tego,ze to oblesne maksymalnie i napwa obrzydzeniem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zalamujcie mnie
o wow rzczywiscie niezłe odpowiedzi, tylko póki co osoby które znam jakos nie robia z tego probblemu raz moje zeby nie ich dwa nie całuje sie z nimi i nie zione im w twarz wiec takie wypowiedzi sa jak najbardzie3j nie taktowne... Cieszcie sie ze dbaliscie o ząbki i nie macie problemów, a tym ktorzy maja dajcie spokoj, sami dojda do tego ze trzeba cos zrobic kiedy ketonal przestanie pomagac przynajmniej w moim wypadku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrowy ząbek
ja uważam ze jesli dziewczyna jest ładnie ubrana ma nałożoną tapete a uśmiechnie się i ma żołte zębe to nie dba o siebie tylko chce zwrucic na siebie uwage JA NIGDY BYM Z TAKA NIE CHODZIŁ A CO DOPIERO SIĘ ORZENIŁ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda6558
ja w sumie nie mam żadnych problemów z dentystą i zębami, mam tylko 1 problem - brak kasy na wyprostowanie zębów i założenie licówek tak jak mają to zrobione hollywodzkie gwiazdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepsza muza
Zapraszam: www.W-MP3.pl najwiecej muzy za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludziesadziwni.
najbardziej bawi mnie wypowiedz diet_coke,która stwierdza,że nie zaakceptuje męzczyzny,któremu brakuje jakiegoś zęba-a sama nie ma chyba z czterech. albo,że facet musi miec zdrowe zęby albo CHOCIAZ WYLECZONE. wiesz,jak zęby są zdrowe to i wyleczone. widze,ze nie jestes idealna a doszukujesz się tego u innych,troche to perfidne,ok-nikt nie chce miec mezczyznny z dziurami,zoltymi zębami-ale jak się to zrobi to chyba jest ok,nie? ty nie masz zęba ale twoj facet juz go musi miec... ciekawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja obsesyjnie dbam o zęby swojej córki,bo uważam ,że rzeczywiście najczęściej duże braki są wtedy gdy rodzic w dzieciństwie nie zadba o zęby swojej pociechy.Córka ma 14 lat i dopiero teraz wychodzą jej drugie ząbki ,ale zawiązki ma wszystkie ,bo robiłyśmy panoramiczne rtg.Wszystkie mleczaki miała zalakowane i byc może dlatego żaden nie był nawet nadpsuty więc trzymają sie tak długo.Stałe zęby które wychodzą od razu idziemy lakować ,a co 4 miesiące lakierujemy wszystkie płynem przeciw próchniczym na nfz( bo się do 18 r.ż. należy).Oprócz tego raz na tydzień elmex żel .O mnie z kolei raczej w dzieciństwie nie dbano ,ale na szczęście jakieś wielkie problemy zębowe z tego nie powstały ,ale plomby oczywiście mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hytrel
bo o zęby trzeba dbać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstydzę sie swoich zębów
Jak byłam mała to mama i owszem brała mnie do dentysty, ale nigdy nie miałam znieczulenia, wredne babsko wwiercało mi się w zęby na żywca i jeszcze się kurwa uśmiechała jak widziała, że mnie boli.. Panicznie zaczęłam sie bać dentysty i nie chodziłam przez kilka ładnych lat. Kiedy zaszlam w ciążę, pojechałam do dentysty prywatnie i nie powiem dał znieczulenie i nie bolalo wogóle, ale jak zobaczył "gruz" w moich ustach zaczął lamentować na pół przychodni. Nosz kurwa idę tam, płacę nie małe pieniądze, a ciul zamiast wziac się do roboty kłapie dziobem.. Wiem, że mam koszmarne zęcy, pojechałam tam dwa razy i więcej się nie pojawiłam... ze wstydu. Po ciąży zeby mi się lamią koszmarnie i jechalabym do tego ciula bo mimo wszystko zęby leczy dobrze, ale najzwyczajniej w świecie boję się, ze znów zacznie komentować stan mojego uzębienia. Przednie zęby (te które widać) są w niejnagorszym stanie. Nie są zbyt żółte i nie psują mi się, ale trzonowe to koszmar. Chyba ze 3 mam do usunięcia... Boże po jaką cholerę dałes człowiekowi zęby... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szok!!!!!
ani z dziewczyną ani acetem zęby świadczą o genach to raz dwa że capi z ust i fuu całowanie trzy że wstyd cztery że świadczy o właścicielu, skoro o własną gębę nie dba to o nic innego też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to nie masz dwojek
do pani i tys samym nicku wyzej pani córka ma prawdopodobnie krzywa przegrode nosową prosze ją natychmiast leczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ove84
mieć takie zęby...(JP rzygi)błeee...!niedobrze mi sie robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babuszkaZWYLF
Pewnie otwierała piwko zębami za młodu! sama mam czarną plombę i jedną biało, bo piwo twist off nie było jeszcze to kłami się otwierało! Teraz już mój wnuk z mężem kupili mi brelok z otwieraczem do kluczy! Mogę se piwko walnąć na oczach każej Policji! BUM OVER THE SISSTEMMA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati658
o fuuuj takie zęby to ja dziękuje o błeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KogucikAndBigosBigCompany54
Trzeba pójść do dentysty on napewno wie co trzeba zrobić z takimi zębami,a o zęby naprawdę warto a nawet trzeba dbać WTFJP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zioomekiOzoomek89złoomek
powiem tylko jedno-ochyda i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DjZiomekxD
lol*********AŻ MI SIE ŻYGAC CHCEEE O FEEE........!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bździu
diasteme, czyli szpare pomiędzy jedynkami górnymi. To jest dopiero wstyd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek<3
moje zęby są koszmarne, z przodu mam zepsutego zeba bo pękł a teraz jest czarny:( w dodatku podobno smierdzi mi z buzi;( a dolne zeby mam dziwne ale: jeden wiekszy od drugiego a drugi miejszy i tak caly dolny rzadek.... co z tym zrobia dentysci jesli sie do nich zwruce?? boje sie isc bo nigdy jeszcze nie bylam... boje sie ten pierwszy raz... w dodatku nie mam pieniedzy na eczenie;( moze ktos odpisze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparatka_
Krzywe zęby, to jeszcze wg mnie pół biedy. Chociaż sama - jak wskazuje mój nick - walczę z tym i mam swojego rodzaju obsesję na tym punkcie. Żółte - też ujdą. Czasami po prostu jest "taka kość". Zresztą ponoć żółte są "mocniejsze" :p Ale popsute, lub ich brak - to dla mnie nie do przyjęcia. Ja nie zarabiam kokosów, ale wydaję bardzo dużo na to, aby zęby mieć w dobrym stanie, nie tak dawno poprawiałam spartaczonego zęba i jego naprawa wyniosła ponad 2 tys. - czyli więcej, niż zarabiam w miesiącu :P Ale nie żałuję ani jednej złotówki, ząb jest doskonale przeleczony i to najważniejsze. Zawsze bałam się panicznie dentysty, w sumie nadal jakiś tam lęk odczuwam, chociaż aktualnie to chyba bardziej lek przed ogołoceniem portfela ;) Zawsze też robię wszystko ze znieczuleniem, ostatnio nawet ze znieczuleniem komputerowym - jest super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyAsia
Też mam strasznie słabe zęby. Moja mama straciła pięć w czasie ciąży, przez nieumiejętnych dentystów na fundusz. Mam 13 wypełnień . To przez zaniedbania z dzieciństwa. Wszystkie plomby mam na trzonowych, oprócz 1 i 2. Nie miałam wyrywanych zębów, ani leczenia kanałowego. Mam dość jasne zęby i proste (aparat). Powiedzcie czy to źle, jak na mój wiek? Mam 22 lata. Dotrwam z przynajminiej większością zębów do 50 lat???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jowa
Nie wyobrażam sobie nie dbać o zęby. Już małe problemy staram się zwalczać od razu. Często zanim pójdę do dentysty sięgam po Plomb-r, który można samodzielnie nakładać w miejsce ubytku, dziurę po plombie, itd. Przez kilkanaście dni używam Plomb-r tzw. tymczasową plombę, żeby zabezpieczyć uszkodzony ząb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heid
Nie. Pierwsze na co zwracam uwagę, to zęby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeby dzis to
rzecz nabyta jakby podobala mi sie laska to bym jej wprawil nowe zeby:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×