Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

otyła

dlugoterminowe odchudzanie tylko dla wytrwalych i zdeterminowanych

Polecane posty

psychologów, psychiatrów i szpital juz przerobiłam . a pozatym jak sie jest grubym to juz raczej dziwnie naCiebie patrza jak chcesz sie leczyc. tylko jak jest sie wychudzonym to skaczą wokoło.. Co do miesni Dr. to cwicze codziennie. wiec ich nie straciłam . dobra nieważne.. kiedys cos zmienie .. odłoze te zmiany po maturze. czesc Kotki2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madeleino mozesz
mi podać przyklady potraw,które jesz na sniad,obiady ,kolacje podczas swojej diety ? Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biegam sobie po tematach, bo u nas pustki, no ale u was tez nie lepiej, co sie stalo dziewczyny, czyzbyscie wszystkie juz schudly? :D :D no, ja jeszcze nie, wiec sobie tu posiedze przez jakis czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewiem jak reszta, ale ja puki co na chwile usuwam sie z forum. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madeleina się obżarła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,a co tu tak cicho i nikt nie pisze??? tez dawno nie pisalam, bo musialam sie uczyc do obrony,a potem wyjezdzalam. jak tam odchudzanko?? u mnie raczej bez zmian, troche schudlam,ale to jeszcze nie jest to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam mature, dlatego tak pozdrawiam Mała Czarna ciepło! :* co tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej już prawie po :) matury mogą być. waga- nie:P! siedze teraz na topiku autorki o nicku Kumcia. moze dołączysz? tu juz pustki:( w kazdym badz razie koniecznie napisz jak u Ciebie teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magillka
Witajcie dziewczyny! To forum kiedyś było takie pełne życia... czy któraś z Was jeszcze walczy? Ja dziś zaczynam - chciałabym znaleźć koleżankę "do wspólnej walki".. jest ktoś chętny? wzrost:161 waga: 67

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×