Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

otyła

dlugoterminowe odchudzanie tylko dla wytrwalych i zdeterminowanych

Polecane posty

do napisania Madeleina. 🌻 Ferdydurka, eh.. proponuje.. szlachetnie i standardowo OD JUTRA ?:D ale tak sumiennie dietetycznie bez wymówek . też omine wage (taaak.. tylko teraz nam sie to udaje, jak są porazki:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, uzywam, ale ogolnie to nie slodze duzo, tzn. rano pije kawe ze slodzikiem, a herbaty pije tylko zielone, ziolowe, etc. i tych wcale nie slodze, czasem zdarzy mi sie wrzucic slodzik do owsianki i posolic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!!! u mnie w miescie dzis przez caly dzien nie bylo pradu, pewnie slyszalyscie w wiadomosciach, masakra!!! na dodatek mieszkam w wiezowcu, wiec wody tez nie bylo :( musialam sie opychac kanapkami, bo kuchenke mam elektryczna ehh...jutro bedzie lepiej, dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no słyszalysmy. Dobrze ze juz macie:) ps. składam papiery do Twojego miasta na Politechnike w tym roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra! To dziś wstałam z mocnym postanowieniem poprawy ;) Dziś będzie grzecznie i bez wymówek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirela 123123
hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
absolutnie nie mam nic wspólnego terytorialnie ze szczecinem . ale właśnie o to mi chodzi . Nowe życie.. :) teraz Kraków. No i zależy gdzie mnei przyjmą Hmm jeśli chodzi o jadłospis to u mnie dizś jakos super nie jest. Ale postaram sie nie obżerać bo juz zjadłam.. jogurt naturalny 170 kcal kawa 100 lód 280 warzywa 350 czyli puki co 900 kcal a jak u Was?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otyla, z Krakowa chcesz jechac do Szczecina??? nie polecam..miasto ogolnie jest duzo mniej ciekawsze niz Krakow, chyba ze Polibuda jest dobra.. ja dis: sniadanie- 2chlebki posmarowene serkiem kanapkowym + 2 male kiszone ogorki+ 2 parowki+kawa 12- jogurt 14- pol opakowania warzyw na patelnie+pol piersi z kurczaka+sok pomidorowy przed chwila- salatka: salata,ogorek,pomidor,papryka,oliwki zamierzam jeszcze dzis zjesc jablko i bananika nie wiem ile to lacznie kalorii,ale chyba nie jest tak zle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu nie polecasz? moze dlatego ze zawsze krytykuje sie swoje :) Mi sie Kraków przejadł . Chce nowy rozdział życia. No ale papiery złoże tu i tu i jeszcze w jeden odległy zakątek :) a przy polibudzie są jakies akademiki? Jest rozkrecone zycie studenckie w szczecinie?:D :) mało zjadłaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opresja
hej! ja mam 17 lat i 178cm wzrostu (widzę, że większość pań tutaj, a przynajmniej na pierwszej stronie to tak jak ja - wysokie kozy ;) ) a moja waga waha się w granicach 85kg.. na diecie jestem już jakiś tydzień, nie potrafię nawet powiedzieć kiedy zaczęłam, bo zrobiłam to jakoś sama z siebie bez żadnego konkretnego planowania itp. jeśli pozwolicie to się do Was przyłączę :) we wrześniu jadę do Włoch i chciałabym ładnie wyglądać na plaży, czy tam gdziekolwiek.. ;) mam jeszcze 5 miesięcy, więc trochę balastu powinnam zrzucić! (oczywiście na 5 miesiącach nie powinno się skończyć!) dziś wszamałam: płatki owsiane z mlekiem 2 jabłka bułkę grahamkę bez niczego marchewkę kawę inkę na mleku :) pozdrawiam wszystkie zdeterminowane i zdecydowane na długoterminowe odchudzanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny uważajcie na słodziki - aspartam pobudza apetyt i pragnienie. Ja polecam słodzenie ||(jak ktoś musi) stewię. Opisana jest ona na stronce w mojej sygnaturce. A ja drugi dzień na owocowo-warzywnej i jest git!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opresja, No ja np jestem wysoka. tak na początku spisywało się wiecej , troche sie powykruszały:P Ale to nic . Widze jestesmy na podobnym pułapie. No i ogólnie to witamy na pokładzie :) ja niewiem co mi sie dizeje. znów dziś popadłam w jakas czarna dziure jedzenia lodów:( KONIEEEC a jak u reszty dzis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otyla, ja mieszkam w Szcz dopiero od 4 lat i chyba tu juz zostaniemy...w koncu wpakowalismy sie w mieszkanie i dla meza jest wygodnie, bo musi co 2 tyg dojezdzac do Swinoujscia,a stad tylko 100km, wczesniej studiowalam przez 3 lata w Poznaniu i to dopiero super miasto!!! w sumie tu tez nie jest zle..u Ciebie w Krakowie bylam 3 razy- super!!! ale najbardziej mi sie podoba Wroclaw, uwazam ze jest najpiekniejszym miastem w Polsce!!! a akademiki przy Polibudzie sa, nawet blisko szkoly,w sumie zalezy na jakim wydziale chcesz studiowac...za bardzo sie nie znam na Polibudzie, bo na AR studiowalam, a jeszcze zawsze mozesz zamieszkac a akdemikach od AM, tam wszystkich przyjmuja. ja juz zaliczylam sniadanko: 2 kanapki z serkiem kannapkowym i kiszonym ogorkiem+kawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaak lody są okropne (Ale jakie pyszne!).. dziś: płatki owsiane na mleku w szkole grahamka z: -sałatą -ogórkiem -pomidorem -rzodkiewką (prawdziwy hamburger! :D) lód włoski.. (wszyscy kupowali, nie chciałam się wyłamywać) sałatka z warzyw, które były w kanapce z jogurtem naturalnym. pobiegałam sobie dziś sporo i więcej już nie jem - umyłam zęby na wszelki wypadek ;) pomaga ;) jeśli chodzi o mój jadłospis, to nie dziwcie się, że jest taki jaki jest, bo: 1. mam problemy z odżywianiem. podejrzewam, że większość z Was również, chociaż same sobie z tego sprawy nie zdajecie.. 2. od ok. 2 miesięcy jestem wegetarianinką i chcę się tego trzymać :) lecę się uczyć.. ta szkoła mnie przeraża :O taka ładna pogoda na dworze, a ja siedzę w książkach.. Pozdrawiam laseczki! :) ps: cytat z wczorajszych Kiepskich: \"powolutku, po cichutku, pomalutku.. aż do skutku!\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej, biegam sobie i zabieglam do was :D :D jak tam odchudzanie?? u mnie dzis taka super pogoda byla, ze az sie przerazilam troche, bo nie jestem gotowa, zeby wyskoczyc z ciuchow :P a co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś znów zawaliłam . ale przynajmniej poszłam na basen i saune. Ale zapewniam .. przejadłam to 2 razy . moze od jutra?:( Mała czarna podbudowałaś mnie tymi akademiki AM , że kazdemu przyznają. bede pamietac (jak sie dostane) opresja, fajne menu, zdrowe i smaczne:) pomkniesz nam jak burza:) sama, a jak u Ciebie? spokojnie mysle ze jeszcze pare tygodni do negliżu ulicznego zostało:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze od jutra??? widze, ze dzis i ty przechodzisz kryzys, zajrzyj do nas jak zjechalysmy kumcie za jej czarne mysli :D ja jutro zamierzam dac czadu na aerobiku, cos czuje, ze musze wiecej sie ruszac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam czytam i jestem . wciaz na bieżąco . tylko cicho siedze.. bez sensu jak bede konkretnie pisac co jadlam i ile. zboaczycie na wadze jak wzrosnie:P:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja wczoraj tez jadlam slodycze,a dokladnie 4 wafelki z jutrzenki w sumie nieduze, ale pozniej pocwiczylam 1,5h na silce. kurcze, mi sie wydaje ze w ogole nie chudne...co jest???:( aha, i jeszcze wczoraj kupilam goodbye cellulite nivea (byl w promocji) i dzis zamowilam inneov cellulite kuracje miesieczna, zobacze czy to dziala, niby pisza ze po nim sie chudnie przy okazji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Już wróciłam. Wrocław jest piękny Pogoda nam dopisała, było cieplutko .. Tyyle pokus było, koleżanki przy mnie jadły hamburgery, McDonalds KFC.. to wszystko kusiło, ale byłam twarda :] W nocy poszło za dużo alkoholu % upsss.. ;] ale i tak mało jadłam a następnego dnia same mandarynki :D I dzisiaj stanełam na wagę pół kilo lżejsza :) Buziaki :*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chcę nic mówić, ale rozpisałam się jak głupia, zapomniałam wpisać pseudonim i wszystko przepadło! :( dziś: płatki ryżowe na mleku 3 jabłka sałatka z warzyw co wczoraj +2 jajka na twardo płatki owsiane na mleku następnym razem, jak napiszę takie wypracowanie, to pseudonim wpiszę, gdy tylko wejdę do odpowiedzi! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opresja, ale wtedy trzeba cofnac i odswiezyc 2 razy. i tekst sie przywraca:P spróbuj :) gratuluje Madeleina wstrzemięźliwości na wycieczce:p pełen szacunek:D u mnie dietetycznie dizwnie.. ale byłam właśnie na basenie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jee:D mierzyłam się i troche cm poleciały :D z pupy -4 cm !! :D nareszcie coś drgneło :D talia -5 cm :P pepek -6 cm :D uda -1 :( :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow, Maddie :) jakie rezultaty - tylko pogratulowac 🌻 ja dzis na szybko zmierzylam talie i bylo - 2 cm :), jutro dokoncze i wpisze reszte wlasnie, jutro... jak zwykle pedze na 2 godziny aero, na pewno bede tak wypomowana, ze szok, no coz, czego sie nie robi dla sylwetki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×