Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

otyła

dlugoterminowe odchudzanie tylko dla wytrwalych i zdeterminowanych

Polecane posty

Ferdydurka, chyba nie bedzie tak źle:) już choćby Młoda się odezwała, witamy:) Też uwielbiam warzywa na patelnie, ale robie je na parze. A Ty dodajesz tłuszcz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa to Ty madeleino hehe:) rozumiem też mi sie to czasem zdarza:D Zdziwiona tylko byłam nową osobą tak bez przywitania:D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! a wiec przybylam otyła jak zapraszałaś:) dzisiaj zjadlam danio-171 kcal 2 wasy po 25 kcal wiec razem 50 plasterek wedliny maly i troche almette smietankowego-licze 100 kcal herbate z 1,5 lyzeczki cukru-60 kcal razem 381 kcal o ile dobrze licze, staram sie zawyżać wszystko na wszelki wypadek zeby siebie nie oszukać, że zjadłam za mało:P po 18 już nic nie jem, jeszcze jakiś obiadek o 16 a potem pewnie owoc i koniec na dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ciesze się że zdecydowałaś się do nas dołączyć:) Chałeczko. Widze mamy podobnego świra na punkcie profilaktycznego zawyżania izaokrąglania kalorii -by siebie nie oszukać . Też jestem wyznawczynią tej teorii:) A z jakiej wagi startujesz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z paskudnych 65 kg, dodam, że mam tylko 161 cm wzrostu chcę na początek zrzucić 10 kg, ,marzę żeby sie pozbyć 15 ale 10 to minimum niezbędne żeby się w miarę dobrze czuć ze sobą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do lata damy rade. :) Mam podobne założenia, jestem tylko troche grubsza od Ciebie:P Ale to nic :) Bede wieczorem :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam ochotę dzisiaj na coś smacznego więc na kolacje chyba zaserwuje sobie banana, jabłko i grapefruita jeszcze zobaczę ale póki co zliczę kalorię płatki fitness z mlekiem - 250 kcal jabłko - 50 kcal Pomidorowa z ryżem (talerz 250ml) -137 Kcal łącznie 437 :o coś mało, wiec chyba mogę sobie pozwolić na banany ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka grubsza?? taka sama albo chudsza raczej, wysoka jesteś przecież:) będziemy się wspierać i będzie dobrze, mam tylko nadzieję,że ten topik się utrzyma do lata a nie znikinie za tydzień czy 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś pytał czy robie warzywa na tłuszczu- tak, smaże na patelni z minimalną ilością oleju kujawskiego. A ja nie lubię liczyć kalorii. Może się kiedyś przekonam ale jak na razie chyba za duży leń jestem :P dziś zjadłam: jogurt 0% z musli, 2 wafle ryżowe z wędliną, garść moreli suszonych, warzywa z patelni. Myślę, ze na tym zamkne listę, a jak będę głodna to dołożę szklankę maślanki wieczorem. Nieźle hamuje wieczorny głod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dzielne dziewczyny-te znajome i te nowo poznane-dziś wspaniała pogoda,byłam na 3 h spacerku z synkiem i czuje sie swietnie,pełaa optymizmu i checi walki o dobry wygląd. Mam nadzieję że mnie przygarniecie i nie dacie zginąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdydurka teraz jest jakies 75-76.. niestety:( ale do konca kwietnia mam plan zdobyc 72, do konca maja 69:) mam nadzieje, ze sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdydurka teraz jest jakies 75-76.. niestety:( ale do konca kwietnia mam plan zdobyc 72, do konca maja 69:) mam nadzieje, ze sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski wierze w Was wystarczy tylko bardzo chciec🌻dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popijam sobie własnie coffee slim. Ciekawe czy mi coś pomożę. Generalnie nie wierze w takie wynalazki, ale dostałam od kolezanki i stwierdziłam, ze na pewno nie zaszkodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczne od jadłospisu z dziś 2,5 jogurtu naturalnego 380 kcal 6 wafli ryżowych 190 kcal pół fileta z kurczaka na parze 150 kcal surówka 200 kcal pół szklanki jogurtu pitnego 70 kcal =990 :) i dodam jeszcze ze mam koszmarne zakwasy na brzuchu. :P:) O jak miło że nas tu przybyło :) chałeczka- nie ma szans napewno topik przetrwa wiecej :) Nie damy sie:P:) Długodystansowcy sie spotkali to musi tak byc:D Ferdydurka- nie musisz liczyc kalorii , to nawet lepiej ze niemasz takiej obsesji . ja przeliczam nawet kazde swoje obżarstwo. jestem istnym chodzacym kalkulatorem kcal.. i to moze naprawde zrujnowac zycie. A Twoje menu jest jaknajbardziej w normach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dojadłam jeszcze 2 wafle ryżowe . wiec jest 1050 :D ale ide pocwiczyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już po ćwiczeniach. jeszcze nauka przedemną. Ale smacznych snów reszcie:P:) Mała czarna, oczywiście:) Opowiesz cos nam o sobie szczególnie wątku kilogramów i diet :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cze, otyla, kiedys tam zagadalam do ciebie pod innym nickiem, teraz mam taki dla zartu bo jestem wysoka blondynka hehehe:), otoz mam 181cm wzrostu i waze ok.67kg,bo dawno sie nie wazylam, chce wrocic do mojej wagi sprzed roku 60kg. zaniedbalam sie ostatnio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy to było wczoraj na topiku o białku z udziałem dr. szpeca? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×