Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owocowamama

naprawde powazna sprawa dotyczaca zarazenia sie

Polecane posty

otoz sytuacja nastepujaca: dzis byla u mnie kolezanka w ciazy i ona poszla siku a potem ja poszlam siku i siadlam na tej samej desce i sie zastanawiam czy istenieje mozliwosc ze sie zarazilam ciaza, tak bardzo sie boje ze jestem w ciazy, naprawdę dziewczyny nie mysle o niczym innym!!:( a najgorsze jest to ze to nie byloby dziecko mojego meza tylko jej chlopaka!! a co gorsze to ja go wcale nie znam ( no tylko ze zdjecia!!:() i swoja droga jak ma byc ojcem to musze go chyba poznac.. ale wracajac do tematu to za 6 dni powinnam dostac okres, ale mam taki bialy sluz i bola mnie piersi.. i sa takie jakies dziwne - twarde i wielkie.. poza tym czuje dziwne ruchy w brzuchu!!! dziewczyny czy to moze byc ciaza?? blagam nie smiejcie sie ze mnie ale nie spie przez to od kilku godzin:( sorry nie moglam sie opanowac:P:P:P: bułehehehhehehhehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppppppppaaaaa
nawet niechce sie czytac do konca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przedmówczynię pomarańczkę, na pewno nie tę nade mną.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czestSZy
owocowa-znizasz sie do poziomu zalozycielek takich tematow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem dobrze ze dziewczyny zakladaja rozne bezmyslne tematy o ciazy..jedne pewnie sie nabija,inne nie wiedza dlatego szukaja odpowiedzi..teraz wlasnie dolaczylas do ich grona jesli tak cie one bawia to nie wchodz,nie czytaj...ale chyba jednak cie to interesuje skoro nawet posunelas sie do zalozenia tak beznadziejnego topiku...jesli myslisz ze jestes fajna -zapewniam cie nie jestes pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamka :( jaka szkoda.. tak bardzo mi zalezy zebys dobrze o mnie myslala.. bo w koncu tyle o mnie wiesz.. tyle mozesz powiedziec.. to tak niesamowicie wiarygodne - bo w koncu przeczytalas pare moich postow!:( chyba sie potne:( o fauck dzis mam dobry humor:):D moj temat niczym nie rozni sie od tematow tego typu.. no tyle ze ja mialam na tyle oleju w glowie i wiedzy ze nie musialam zakladac tak zalosnych tematow bo trzeslam dupa ze strachu:) zakladam je bo.. mam ochote sie ponabijac..taka jestem zajebista!:P i przezabawna skoro mozna tu zakladac bzdetne tematy to czemu ja nie moge sobie na taki beznadziejny gest pozwolic?? a nie podoba sie?? to nie czytaj:P albo napisz apel i zaloz kolejny debilny topic o tym ze Ci moj nie odpowiada - idac moim sladem:P Przybywam - shit.. zapomnialam o tym zajebistym tescie!! pedze sporzadzic miksture:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owowcowamamo nie zawsze bywam bystra. Pewnie pijesz do tematow zakladanych na tym topiku dzisiaj,wczoraj czy kiedyś tam...Nie chce mi się w to wczuwać....W każdym razie staram się podchodzić z wyrozumiałością do dziewczyn mających problemy w stylu \"dotykal mnie tam palcem,czy jestem w ciązy...\"Ty czy ktokolwiek inny-zareagowałabym jednakowym wpisem. Parę dni temu nabijałyście sie z takich dziewczyn na podobnym topicu.Szkoda mi takich broszek- jakos nie podzielam radości z cudzego problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izo jesli problem bierze sie z glupoty i niewiedzy to sorry ale rozczulac sie nie zamierzam nad taka miernota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady D88
a wlasnie ze bylo smieszne:) ale najsmieszniejsze jest to ,ze ja naprawde jestem w ciazy ,a stosunek byl 4minuty,test jest negatywny ,to znaczy 10 testow,ale ja mysle ze jestem w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza tu nie chodzi o nabijanie - przeciez czy owocowa czy ja czy inne tez czasem udzielamy konkretnych całkiem miłych odpowiedzi na takie tematy ale jak taka Clarka godzinami pisze jedno i to samo to lepiej sie zniej ponabijac niz sie wkur... ze takie kobietki wogole maja dostęp do neta. :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owocowamamo-z kad mam cie niby znac?nie czytam twoich postow i widze ze nic ciekawego mnie nie omija.piszesz ze jestes zajeb...zabawna...ze sie potniesz...wiesz brakmi słów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihanila
brawo owocowamama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
az mnie brzuch boli ze smiechu. Ostatnio naprawde namnozylo sie tych topikow z dziwnymi pytaniami. Chyba,ze osoba je zakladajaca rowniez nabija sie z forumowiczek odpowiadajacych na bezsensowne pytania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogolnie to temat powinien wygladac troche inaczej: " otorz sytóacja nastepujaca: dzis byla u mnie kolerzanka w ciarzy i ona poszla siku a potem ja poszlam siku i siadlam na tej samej desce i sie zastanawiam czy istenieje morzliwosc ze sie zarazilam ciarza, tak bardzo sie boje ze jestem w ciarzy, naprawdę dziewczyny nie mysle o niczym innym!! a najgorsze jest to ze to nie bylo by dziecko mojego merza tylko jej hlopaka!! a co gorsze to ja go wcale nie znam ( no tylko ze zdjecia!! ) i swoja droga jak ma byc ojcem to mósze go chyba poznac.. ale wracajac do tematu to za 6 dni powinnam dostac okres, ale mam taki bialy slóz i bola mnie piersi.. i sa takie jakies dziwne - twarde i wielkie.. poza tym czóje dziwne róchy w bzóchu!!! dziewczyny czy to morze byc ciarza?? blagam nie smiejcie sie ze mnie ale nie spie przez to od kilku godzin" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje wewnetrzne oko widzi u ciebie trojaczki już teraz rozpocznij poszukiwania potrójnego wózka bo to nie takie łatwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrcze nie mogę odszukać - gdzieś mi się zapodziały te przepisy, ale to chyba Ty pisałaś nam kiedyś takie ciekawe mikstury - z octem i solą - może podziała i tu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta 8711
DOBRE NAPRAWDE SUPER!!!!!!!!!!!!! GRATULUJE!!!!!!! JA TEZ MAM DOSYC TYCH TEKSTOW "CZY JESTEM W CIAZY POMOZCIE PROSZE" TRAGEDIA DOSLOWNIE CO DRUGI TOPIK O TYM JEST AZ SIE NA KAFE NIE CHCE WCHODZIC!!!!!!!! DZIEWCZYNY CZY WY TAKIE GLUPIE CZY NA TEST NIE MACIE????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20-latka
kompletna porażka . dziewczyno czy ty sie w głowe uderzyłaś żeby takie głuie teksty pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pinkole
Owocowa....ja mam tez problem.Od 8,5 mcy nie mam miesiaczki,mam ogrooomny brzuch(to chyba zaparcia),duzo jem a zwlaszcza slodyczy i pikantne na przemian.Czuje dziwne bolesne kopniaki w brzuchu i mam zmiany nastroju.Myslisz ze tez powinnam zrobic test ciazowy?:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mnie śmieszą takie topiki, ale... uderzcie się w pierś i powiedzcie, że nigdy, ale to nigdy w życiu, szczególnie w czasie, kiedy zaczynałyście współżycie, nie miałyście wątpliwości... Paniki i głupawki na myśl o tym, że może jednak to ciąża? Śmiem wątpić... I nie mówcie mi, że wystarczy poczytać, zabezpieczyć się i luz, bo doskonale wiecie, że czasem, to wcale nie jest takie proste. Ja na przykład nie mogę stosować ani terapii hormonalnej, nie mogę mieć też wkładki, i mimo, iż w temacie \"siedzę\" długo, mogłabym co jakiś czas założyć podobny topik... czy myślicie, że to ciąża? Trochę więc wyrozumiałości, a jak Wam nie pasuje, to nie wchodźcie w takie tematy, po co tracić wzrok i nerwy. 🖐️ Btw. to nie prima aprilis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×