Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pomocy....

rozmowa kwalifikacyjna w banku WBK

Polecane posty

Gość pomocy....

Witam! Mam pytanie,był ktoś może na rozmowie kwalifikacyjnej w tym banku?? jak ona wygląda czego można się spodziewać na stanowisku opiekun klienta. dzieki z góry za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzwbkowiec
Witam, ja pracuje w bzwbk i wiem, ze na rozmowach zadaja standardowe pytania, na ktore kazdy bankowiec powininen znac odp., np.: - czy lokaty strukturyzowane to produkt przyszlosciowy? - czy uwaza Pan/i, ze obnizenie poziomu rezerwy obowiazkowej wplynie korzystnie na pozyskiwanie srodkow przez bank? - prosze wymienic zagrozenia jakie niesie ze soba stagflacja, itp., ale przeciez to bardzo proste. Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrintm
Nie wiem czy to takie proste jak się nigdy nie pracowało w banku a dostało oferte i jest się proszonym na romowe kwalifikacyjną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poracha z BZtem
BZWBK wydawał mi sie przywoitym bankiem z rzepowymi ludzmi, tymczasem cała zabawa z rekrutacją do tegoż odstręczyła mnie skutecznie od niego. Aplikacje złożyłem w HRK na doradce od hipoteki, ale wysłano mnie do banku na doradce SME...nieporozumienie? nie wiem... Tłumaczyłem na rozmowie w BZcie ze chce na hipoteke, nie na firmy, blond laska powiedziała ze ok, i da mi znac, w razie trdnosci, bym sie nie zrażał. Wysłała moje dokumenty do jakiegos oddziału - zaproszono mnie na spotkanie z szefowa - mówie ze ja od hipoteki - ona patrzy w moje cv i pyta sie co ja tu robie?...trłumacze, a ona, ze potrzebuje doradcy od firm...ja jej yjasniam, ze n-razy tłumaczyłem to różnym ludziom na róznych etapach, ze ja jestem specjalista od hipoteki a nie fiorm i ze nie chce do firm. Ok, miała sie ze mna znów blondi laska skontaktowac....ednak juz nie odezwała sie...a mówiła, ze zawsze mają 3 podejscia... po raż ka! Ja juz tam nie chce - totalnie niegramotni ludzie...żenua

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrintm
Witam, bankowiec ale mnie raczej nie beda pytali o takie rzezcy poniewaz ja napisalam w liscie motywacyjnym ze nie mam doswiaczenia w bankowosci i jednak oddzwonili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vena
witam, bylam na rozmowach w banku WBK, zazwyczaj dostaje sie prace po znajomosciach ta prace wiec nie oszukujcie sie i nawet nie skladajcie aplikacji po szkoda waszego czasu. powiedza wam ze pieknie slicznie wszystko a potem was nie przyjma. wiec bank WBK jest najgorszym pracodowaca jaki znalazl sie na rynku bankow komercyjnych. malo sie zarabia choc to bank i wsztscy mysla ze duzo, wiec uwazajcie bo starsznie wykorzystuja a tak sie z tego nic nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×