Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Paula188

krem na rozstepy POMOCY!!!!!!!!

Polecane posty

Czesc jak moge pozbyc sie rozstepow mam je wszedzie na nogach tylku brzuchu sa juz zabliznione znacie jakis dobry krem zeby nie bylo ich widac????? plissssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam skłonności do rozstępów od prawie dziecka:) Tzn. pierwsze pojawiły się jak miałam ok. 15 lat:) Pomógł mi krem o nazwie Sterimar - można go dostać w Sephorze. Jest bardzo drogi, ale naprawdę pomaga. Moje głębokie rowki na udach i plecach, po dwóch tygodniach stosowania wyraźnie się wygładziły.......po ok. 4 m-cach stosowania stały się prawie niewidoczne. Co prawda za tę cenę powinny zniknąć, ale cudów nie ma.........rozstępy to blizny, tak jak po operacjach itp.czyli naruszona struktura i ciągłość skóry. Jednak moje rozstępy - jak były głębokie, tak są płaskie, widać je ale nie na pierwszy rzut oka - trzeba się naprawdę bardzo wpatrzyć by je dostrzec. Mimo, że krem bardzo drogi (po drodze wypróbowałam już wiele innych specyfików) działa rewelacyjnie.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja właśnie testuje
Zaje i 2 na blizny z apteki. Jak przetestuje dam znac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do \"tez przyszlej-...\"ile ten krem kosztuje,mozna go dostac w Sephorze,tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vikaaaaa
Paula...widze ze walczysz z waga tak jak ja.... Niestety musze rozczarowac...rozstepow nie zlikwiduje NIC,poza operacja plastyczna ktora polega na wycieciu ich wraz z nadmiarem skory(brzuch po ciazy).Kremy moga jedynie pomoc w tym ze szybciej straca czerwony kolor,zbledna i beda mniej widoczne (skora jest elastyczna wiec po ciazy sie z czasem zbiegnie)Tak czy inaczej do tego calego procesu potrzeba czasu. Kremy moga pomoc zawczasu zeby sie rozstepy nie pojawily wcale (pod warunkiem ze ktos i tak nie ma do nich sklonnosci lub uposledzenia kolagenu)lecz jesli juz sa to nie znikna juz nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem w 23tc i uzywam Musteli jest dobra na zapobieganiu rozstepom jak i slyszalam na juz istniejace, nie jest tania ale wiele pozytywnych opinii o niej slyszalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×