Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Hmmmmmmmmmmmmm

Dlaczego dziewczyny ida do lozka z kazdym chlopakiem, z ktorym chodza?

Polecane posty

Gość problemem jest to
nie przeszkadza mi dziewczyna, ktora uzywala narkotykow, poza tym juz z prochami nie mam nic wspolnego, rzadko mi sie to zdarzalo, obecnie nie pale nawet marihuany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 prawiczek i ty się dołujesz ? :O moze nie doczytałam wszystkiego, ale litosci 2/3 sa łatwe (twoim zdaniem ) no to co ci przeszkadza spotykac sie z ta 1/3 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemem jest to
a jak jakas dziewczyna jak sie dowie o tym i znowu mi kosza da z tego powodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemem jest to
nie mowie, ze latwe, ale mnie boli nawet, jak dziewczyna nie jest latwa, ale kochala sie z poprzednim chlopakiem, albo petting nago z nim nawet uprawiala. nie moge zwlaszcza przebolec, ze dziewczyna miala z kims seks oralny, zwlaszcza analny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deirere
1. jest wiele facetow kurwiarzy , kobiety lubią seks tak samo jak mezczyzni wiec wczym problem, faceci tez sie tak zachowujeą wiec coto wogole ma byc. 2.jak nie chcesz "takiej" dziewczyny to se znajdz taką jak ty chcesz, a od tych sie odpierdol , i po problemie, i wogole czy ktos cie zmusza by miec taką dziewczyne , ktora wedlug ciebie sie nie szanuje ? 3.nie wierze , ze jakakolwiek ci powiedzila ze np. "piescila sie z kims tam pod prysznicem" jak to ty ujeles, wez przestan, czlowieku, irytujący jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemem jest to
jedna mi powiedziala, ze sie piescila pod prysznicem i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry temat... :D Nie jestem po niczyjej stronie, ale można też zapytać dlaczego faceci tak chętnie z tego korzystają? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemem jest to
no korzystaja, a potem ja spotykam mnostwo panienek po przejsciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemem jest to
wiesz, ja ogolnie jestem bardzo wyczulony na tym punkcie, i juz sam fakt, ze dziewczyna sie ze swoim chlopakiem na golasa figlowala, palcowki, zabawa penisem itp. dziala na mnie jak plachta na byka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemem jest to
chyba pojde do agencji, albo przezyje przygode, jak sam sie zbrukam, to inaczej bede patrzyl na przeszlosc dziewczyn i przestanie mnie ona tak draznic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemem jest to
ogolnie to wscieklizny dostaje, jak sobie pomysle, ze moja wybranka moze miec jakakolwiek przeszlosc seksualna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania2134
A ja bym się chciała spotkać z jakimś chłopakiem, którego dopiero co poznałam i żeby mnie tak porządnie wydupczył i żebyśmy się potem już więcej nie spotkali. Taki przygodny jednorazowy porządny seks przez duże \"S\". Ach, to moje marzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemem jest to
Ania2134 tylko ze ja bym nie chcial miec dziewczyny co wczesniej miala taka przygode i podejrzewam, ze wielu facetom to tez by nie pasowalo, ze ich wybranka miala takie przygody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania2134
A ja bym nie chciała mieć takiego chłopaka! Nieudolny wieczny prawiczek. Jak ten z filmu "40-letni..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemem jest to
tylko, ze ja mam powodzenie, ale czekam na wlasciwa dziewczyne, a umawialem sie z wieloma i jeszcze z niejedna atrakcyjna dziewczyna bede na randce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem. Każdy ma do tego inne podejście. ;) Jednym to przeszkadza, a drugim nie i tyle. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemem jest to
dziekuje, ze chociaz ty mnie zrozumialas, przynajmniej jestes wyrozumiala i wiesz, ze jedni ludzie pewne rzeczy akceptuja, inne nie, i ze kazdy ma inne podejscie :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam bo moze nie doczytałam ale czy ktoś wpadł na to by zadać to pytanie trochę inaczej? Dlaczego faceci idą do łóżka z każdą dziewczyną z którą chodzą? sorki ale to tanga trzeba dwojga a poz tym jeśli dziewczyna ochoczo ściąga majtki to facet zawsze może odmówić a tu skoro mówimy o sypianiu to widzę że na to facetowi trudno jest wpaść i równie ochoczo ściąga swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemem jest to
ja tak nie robie, czekam z ta swoja czystoscia na milosc, ale z tyloma dziewczynami sie juz umowilem, a jeszcze jej nie spotkalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemem jest to
ja tam wole byc prawiczkiem, przynajmniej mam prawo wymagania od dziewczyny dziewictwa i mam moralne prawa skreslic jakas za to, ze uprawiala seks i nie dac jej szansy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co... ja Cię nawet rozumiem... :) Jeszcze jakiś czas temu mnie też marzył się taki \"czysty\" facet, ale jak to się mówi \"nie dla psa kiełbasa\"... Nie mogę wymagać czegoś, czego sama zaoferować nie mogę... Ale z Tobą jest inaczej, więc mam nadzieję, że ekhm... nie spieprzysz tego :p i w końcu trafisz na odpowiednią dziewczynę. ;) W każdym razie ja Ci tego życzę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemem jest to
jedna wyrozumiala kobieta, pozdrawiam i tez zycze szczescia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz mnie pomarańczki zjadą, że się podlizuję... ;) Ale ja wiem swoje. :D Pozdrawiam również i dziękuję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemem jest to
inne mnie tylko zaatakowaly, ze jestem egoista, hipokryta i ze jestem zalosny, i ze tylko meska duma sie kieruje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co? Przejmujesz się? Bo ja bym to olała... :) Twoje życie i masz prawo do takich poglądów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomaranczka nie jestem:D zjechac Cie nie zjade:] ale powiem cos takiego... facet ma prawo wymagac tego samego oczywiscie, i za to go nie ganie, ale... 1. jakim prawem ocenia wszystkie dziewczyny wylacznie przez pryzmat seksu? z reszta nie zycze mu zle, ale przyjmujac to jedyne kryterium jako wymog...no neistety swiadczy to o tym, ze jest dosc ograniczony, bo na zwiazek, na milosc nie sklada sie tylko seks, albo jego brak...dla mnie to dosc dziecinne jak mowie na zwiazek skladaja sie wspolne pasje, zrozumienie, zaufanie, a przede wszystkim milosc i to powinny byc fundamenty zwiazku, jakiegokolwiek, seks jest dopelnieniem tego, wyrazem, a tu koles sprowadza niestety zwiazki, milosc do nic nie znaczacego \"elementu\" 2. dla mnie najwazniejsza jest milosc w zaiazku i wspolny szacunek, nie myslalam wiec o tym, ze dla swojego nie bylam pierwsza, a ze on dla mnie jest wlasnie pierwszym... kochalam go i to byl fakt... 3. sam sobie przeczysz czlowieku! najpierw piszesz, ze nigdy takiej, a pozniej, ze byla taka jedna ktorej bylbys w stanie to \"wybaczyc\" czy cos w tym stylu... wiec jednak, gdyby pojawilo sie prawdziwe uczucie okazaloby sie, ze to jest jednak drugorzedna sprawa??? no ale ona nie chciala z Toba byc i sie nie dziwie, masz ewidentnie jakis problem , ale ze soba 4. i naprawde jestem w stanie zrozumiec, ze chcialbys miec dziewice, ja tez wolalabym miec faceta na wylacznosc, wyszlo inaczej i nie skreslilabym tej milosci za nic...to po prostu nie jest istotne, istotne, ze sie nie zdradzamy, ze sie kochamy, ze sobie ufamy, ze szalejemy za soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie rob z siebie ofiary, a w swoich pogladach powinienes byc konsekwentny... a ja nie widze tutaj tej konsekwencji, gdybys byl pewny tego co mowisz, uszanowalabym to w jakis sposob, ale czlowieku, ty sie samw pewnym momencie zamotales dorosnij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×