Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beybe29

Czy zdecydowałybyscie sie na....

Polecane posty

x-landera uzywanego niby pisze ze przez 3 msc www.allegro.pl/show_item.php?item=336189691 ( wart jest swojej ceny model 2007? czy nowego opala ramatti www.ramatti.com.pl/wozki/opal/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam raz uzywaną zabawke z allegro-nie popelnie tego błędu już więcej.Dołozyłabym 50 zł więcej i byłaby nowa,sprawdzona,z gwqarancją itp.Ja nie polecam,wolałabym dołozyc pieniądze,szczególnie na wózek.Jednak decyzja nalezy do Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papapapapaa
za drogi na używany wózek nowy kupiszw tych pieniadzach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie dumam tylko tu kwestia dołozenia do nowego to ok 300zł , czytałam gdzieś ze lepiej kupic mało uzywany lepszy wozek, ale sama mam watpliwosci.... zebym jeszcze co do ramattiego miała taka pewnosc... a x-lander mi odpowiada pod kazdym wzgledem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowy x+lander xa kosztuje 969 znalazłam na necie ( tyle ze juz model z 2008)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za tą cene kupiłabym nową .... Może nie taką samą ale nową.A jak ktoś pisze że używana TYLKO 3 miesiące to czytam to z przymrużeniem oka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tez tak podchodzilam z przymrozeniem dlatego nie rzuciam sie na ten wozeczek i nikt inny, ale pozniej naszły mnie atpliwosci, nie sadziłam ze bede miec takie dylematy wozkwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam x-landera
chyba wolałabym kupić wózek nowy. bardzo drogi jest jak na uzywany "3 miesiące" ;) ja za nowy, zestaw z gondolą, spacerówką, fotelikiem, parasolką i torbą na wózek zapłaciłam 4 m-ce temu 2000 zł. ale ogólnie sama mam x-landera XA, teraz z gondolą i jest ten wózeczek rewelacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przekonałyscie mnie do nowego wozka:) ale ja kombinuje na maxa... a moze ktos niedawno gdzies kupywał x-landera? w jakiejs szałowej i rewalacyjnej oraz promocyjnej cenie...?xa? ma regulowany podnozek??? szkoda ze wszytskie akcesoria sa do niego dosc drogie, np folia, torba czy parasolka:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×