Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość makakaaaaa

Mamuski ważne!!! jaki markowy wózek polecacie???

Polecane posty

Gość makakaaaaa

Cena nie gra roli, potrebuje na prezent ale sie nie znam na firmowych wózkach, oprócz baby confort:( jakie marki z wysokich półek znacie proszę o pomoć pilnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja polecam podpytać rodziców jaki wózek by woleli. To nie jest książka czy butelka wina - wózki są różne więc zależy kto ma jakie potrzeby i oczekiwania. Możesz kupić markowe cudo za ciężką kasę i wcale rodziców nie ucieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makakaaaa
dzieńki dziewczyny:) wiem że najlepiej podpytać , ale właśnie mamuśka wszystko używa markowe., uznaje zasade że lepiej dopłaćić i kupić coś porządnego a nie taki wózek co się rozpadnie szybko... narazie podoba mi się ten gweeny czy jak tam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gitara basowa
moj nie był markowy i sie nie rozpadł a nawet po moim synu 3 innych dzieci w nim jezdziło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makakaaaa
domyslam się, tylko pytam tu mamy które znają się na markach wózków , naprawde potrebuje nowoczesnego na topie , proszę mi pomóc!!!!!! nie wiem jakie wózki są na topie, firmowe, nie za tanie, takie które będą rzucać się w oczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak chcesz taki co rzuci sie w oczy to mysle ze mutsy bedzie w sam raz ;) ale nie polecam go osobiscie, waski bardzo , tylko stelaz szeroki, w budce brak wentylacji, co co nazywaja koszem na zakupy powinno nazywac sie przechowalnia dla malego koca :-D naprawde malo sie tam miesci a od siebie moge polecic jeszcze wozek bebecar http://www.bobowozki.pl/product_info.php?products_id=1132&osCsid=aa3b14e60fe8f81fed12ebf5fac3c3c3 jestem z niego pod kazdym wzgledem zadowlona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatni wpis autorki sugeruje że jest to prowokacja, \"zeby rzucał się w oczy\", a każdym razie ja NIE polecam Mutsy, mimo, że ma pewne plusy to teraz na pewno bym go nie kupiła, a jakbym miała za dużo kasy to bym kupiła Teutonię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe ten Bugaboo jest naprawde znany,zawsze widze w gazetach ze zagraniczne gwiazdy go maja,ale faktycznie mozna go na taczke przerobic:):)Ale sie usmialam jak ta fote zobaczylam:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeje
czemu te wszystkie drogie wozki sa takie kaleczne i obrzydliwe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makakaaaa
dziękuje dziewczyny, bardzo mi pomogliscie, tylko wymarzyłam kolorek jakiś jasny, taki bezowy lub kremowy i takiego nie moge znalejsc:( ale cóż szukam dalej, cały dzien dzis siedze, a czemu nikt nic nie mówi o bebe confort...mysłałąm że są dobrę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeje
a czy ktoś mi poleci fajny , ładny , ale nie drogi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam X-lander X1 http://www.x-lander.com/xlander/pl/modele/x1/ Mam pomarańczowy i jest naprawdę świetny. Wygląda rewelacyjnie, spisuje się rewelacyjnie i ma świetną cenę. Jest to wózek naprawdę extra jeśli chodzi o jakość i efektowne wykonanie. Osobiście nie zamieniłabym go na żaden inny nawet droższy. Polecam:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamka tez tak myślalam ale... jak to wykorzystac w przypadku gondolki albo spacerówki montowanej przodem do kierunku jazdy? nie da sie wtedy... wiec ta opcja sprawdza sie tylko w wypadku spacerowki tylem do kierunku... nie podoba mi się... fajny pomysl ale glupie rozwiązanie... no ale kolory ma śliczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha chodzilo ci o stoka?jesli tak to tam jest ulokowana torba..dziwny ten wozek taki na maxa szpanerski..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamka o ten dlugasny mi chodzilo... na torbe to nie wyglada... ciekawe co to jest :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno torba-znajomi maja ten wozek.gondolka jeszcze w miare ale spacerowka taka malusienka...jest za wysoki jak dlamnie..a cena podobna do quinny i mutsy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamani tam w tym stokke to jest torba,taki rozciagany worek...............zaraz wkleje link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makakaaaaaaaa
he he:) faktycznie tę drogie aż zabardzo by się w oczy rzucały:D już sama nie wiem za dużo ich jest:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jackopt dzieki... zastanawialam sie do czego to sluzy :D:D swoją drogą z tym workiem jeszcze bardziej mi sie nie podoba :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turystyka2008
ja polecam Mutsy 4ider super sie prowadzi i kolorki tez ma super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×