Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama mama mama mama

Jestem zazdrosna

Polecane posty

Gość mama mama mama mama
mirellka84 masz bardzo fajne podejscie do zycia dzieki fredzia 26 dzieki rowniez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama mama mama mama
mirelka wzrost 174cm :D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama mama mama mama
dejzi - a kto ci powiedzial ze mnie nie kocha, kocha i to bardzo, tylko problem tkwi we mnie, ze ja sie nie akceptuje, a takie teksty ze mnie zdradza to sobie wsadz bo o to sie nie boje, jesli bys uwaznie czytala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dejzi69- matko jedyna kolejna nawiedzona ktorej maz rogi przyprawia.Takie teksty pisza wlasnie kobiety ktore same przezyly zdrade.Po drugie pisz porzadniej bo ciezko sie czyta:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no skoro ktoś tak stawia prawe że może chodzic i w worku, miec paskudny charakter- bo maż musi i tak kochać :O towar- nie oznacza rzecz - jest to porównanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama mama mama mama
i widac ze jestes dzieciakiem skoro piszesz ze siedze w domu jak kura domowa, skoro urodzilam dziecko-siedze w domu-normalka, a ty nie wyladowuj swoich frustracji rzucajac w innych jadem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąz powiedzialby ze to idealny temat dla mnie-bo tez jestem zazdrosna ale jesli twoj maz jest z toba to jest dobrze-do tego mowi ze cie kocha i wogole... A zazdrosc zawsze bedzie, tylko zbyt bardzo nie wolno przesadzac bo to sie moze zle skonczyc-najlepiej nie zwracaj uwagi na to co mowi o innych. Ja zawsze mowie ze jest ok, bo przeciez jest ze mna, mnie kocha i mamy to co powstalo z naszej milosci-dziecko. To najwazniejsze, ale o nim nie zapominaj-troszcz sie, rozmawiaj na rozne tematy, zwiazek trzeba rowniez rozwijac a o tamtej dziewczynie zapomnij- TY jestes piekna, ON z toba jest i z toba bedzie. Zycze powodzenia..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama mama mama mama
dejzi ty zacznij czytac ze zrozumieniem, napisalam ze cwicze i sie odchudzam chyba nie, z żrec moze ty żresz ja jem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama mama mama mama
mirellka dzieki naprawde - fajnie to napisalas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama mama. coś w tym jest że jak odchowasz dziecko i pójdziesz do ludzi będziesz mniej zazdrosna- po pierwsze będziesz miała wieksze mozliwości- po drugie bedziesz spotykać na swojej drodze przystoinych facetów z którymi nie będziesz wskakiwać do łózka ani snic o nich po nocy- łatwiej ci bedzie przejśc do porzadku dziennego nad tym że po świecie chodzi sporo atrakcyjnych ludzi - ja też siedzę w domu- i wiem że trudniej jest mi czuc się atrakcyjną i spełnioną zmieniając wiecznie pieluszki choćbym nie wiem jak wyglądała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama mama mama mama
no wlasnie ike-wesz co trafilas w sedno, wlasnie ta swiadomosc istnienia atrakcyjnych ludzi....fakt jak pracowałam przyzwyczailam sie do widoku lasek z tyłkami na wieszku i z dekoltami do pasa, normalka, a teraz jak taka zobacze, nerw mnie chwyta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama mama mama mama
mialo byc wierzchu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc poprostu przeczekaj ten okres- nie jedna z nas pewnie ma syndrom kury domowej- ale ostatecznie taka nasza rola w życiu odchować co się urodziło ;) z czasem wszystko wróci do normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ike
Ty a to twoj maz na tych zdjeciach???????? no jesli tak to nie masz byc o co zazdrosna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze kolejna inteligenta inaczej się odezwala;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ike
i wiesz co udzielasz rad komus kto z wymiarow 174 cm 70 kg jest zajebista laska chyba wiec nie wiem czemu ma kompleksy a Ty jak wygladasz, raczej nieciekawie co z tego ze chuda jestes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty komentator jesteś do swiata mody? ja się sobie podobam - maz też mi się podoba- reszta mi wisi - dlatego pewnie jestesmy szczęsliwi i nie musimy komentować innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martulinda
DO AUTORKI czytam z wymiarów, ze wszystko z Toba ok czytam o mezu - nia masz powodow do zazdrosci WSZYSTKO JEST OK Zajmij sie dzieckiem obiadami cwiczeniami takimi domowymi pierdoalmi nie mysl ze maz sie gapi, bo to facet normalne ze sie gapi, kiedys ci przejdzie, cieszsie ze masz fajnego faceta i dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko jest ok autorko, glowa do gory, nie mysl jak ktos pisal o pierdolach, bo tylko przez to sie zle czujesz, a jak ci powiedzial, ze pracuje tam laska i mu sie nie podoba, to znaczy ze nia msz o co sie martwic, bo jakby ci nie powiedzial, to byloby gorzej, na swiecie sa inne kobiety, atrakcyjniejsze od nas samych a my musimy wierzyc w siebie i akcepotowac sie i wierzyc w naszego faceta, ze jest taki, jaki myslimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazdrosc - jest okropna, wiem cos o tym, ale nie ma mozliwosci, zeby sie uchronic przed nia jak sie kogos kocha i nie ma mozliwosci zeby zapanowac nad druga osoba, trzeba ZAUFAC!!!! w tym chyba tkwi Twoj problem, tak mysle, nie szukaj dziury w całym, bo mysle, ze nie masz w ogole powodow do obaw!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dejzi69 - no taak wypowiada sie ta ktora malzenstwa nawet nie liznela!jak mozna sie wypowiadac na tematy o ktorych sie pojecia nie ma bo nie rozumiem:-o Straszna jestes:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do głupiej dejzi
a jednak - ktos cie skrzywdzil i wyzywasz sie tutaj na slabszej autorce - spadaj stad!!!! 14:42 dejzi69 (walentynka213@wp.pl) moim zdaniem poczucie bezpieczenstwa to za malo,ja bym tak nie mogla,juz probowalam,ale go nie kocham.jak sie kogos nie kocha tylko lubi nawet bardzo,to mozna byc z kims innym,bo lubic mozna wiele osob,a kocha sie 1,a przyzwyczaic sie mozna tez do wielu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli ci cos to pomoże to mojemu dałam ostatnią szansę-chodzi tu też o zazdrość i wogole(kiedyś znalazłam u niego w kieszeni kartkę z nr dziewczyn z burdelu i myslalam ze mnie zdradza ale tak nie bylo-po prostu zrobil to specjalnie bo wiedzial ze mu nie ufam) dlatego kiedys bylam zazdrosna o kazda dziewczyne i wogole... WG mnie to kazdy facet przynajmniej od czasu do czasu powinien mowic swojej dziewczynie, zonie ze jest ladna i tylko ja kocha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do głupiej dejzi - nie wspominajac ze ze stylistyka jest na bakier.Takie maslo maslane:-oMowilam ze ma skrzywiona psychike i probuje sie wyladowac na slabszym popapraniec:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama mama mama mama
mój tak mówi, w ogóle super, ale w dopie tylu fajnych lasek, tylu zdrad, to nie chce mi sie wierzyc, ze takie szczescie mi sie trafilo, taki facet, jakos mi za różowo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak.Jak pustym lolom "argumenty"sie koncza to trzeba miesem rzucac po chamsku:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama mama mama mama
oj dejzi jakaś Ty nerwowa, po co się tłumaczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do głupiej dejzi
a czego ja mam Ci nieby zazdrościc, ze negujesz laskie, dlatego ze siedzi w domu, taka jej rola, dba o męża, wychowuje dziecko, wyzywasz sie na niej, leczac swoje kompleksy, a teraz tłumaczysz sie z rzeczy które nikogo nie interesuja, wiesz ALE CI ZAZDROSZCZE HAHAHAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest forum i mzoe marudzic jak sie jej podoba, radza jej madre kobiety, ty do takich nie nalzezysz a jak ci nie pasuje to opusc ten topik i nie racz nas swoimi radami, napisala ze cwiczy a nie moze schudnac bo ma problemy hormonalne, zreszta przy wzroscie 174cm waga jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×