Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość daariaa

jaki czas od zaręczyn do ślubu????

Polecane posty

Gość daariaa

W jakim czasie wyszłyście za mąż od czasu zaręczyn ???? Mój kochany oświadczył mi się jakoś miesiąc temu ale ślub .... sama nie wiem ... jak BYŁO u WAS ???? POŁ ROku ???? ROK ????? 2lata????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reguły nie ma. Przeważnie to rok, ale może być i 3 lata. Powody sa różne-wiele osób chce np. skończyć studia. Moim zdaniem należy ustalic datę- nawet na 2010- w końcu zgodziłaś się wyjść za niego a nie nosić pierścionek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas bedzie rok z małym hakiem, znam pary które czekają 2 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie ponad półtora roku - czyli taki standard:) Pewnie byłoby szybciej, ale uparłam się na pewną salę, i nie mieli wcześniejszych terminów:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas będzie mniej więcej 1,5 roku (no ale jesteśmy razem już 6 lat więc najwyższy czas się ogarnąć ;P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas 2 lata, chcieliśmy szybciej ale nie było żadnych wolnych miejsc w salach weselnych które nam się podobały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie rok bez 1 m-ca
zareczylismy sie 31.08.2007 a slub 02.08.2008. jak sie zareczalismy to nie ustalalismy daty slubu ale tak wstepnie byl to maj-czerwiec 2009. no ale jakos tak samo wyszlo pod koniec roku 2007, ze bedzie w 2008. ;) ledwo udalo nam sie sale fajna znalezc. juz nawet na 2009 byly zajete terminy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daariaa
myslicie że powinniśmy ustalić jakiś termin juz teraz ?????? nie chce za bardzo nalegać....a poza tym chciałabym skończyć studia a bynajmniej być przy ich końcu :) Rozpoczynać wogóle jakiś temat ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość just me 29
u mnie 2,5 roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daariaa
bo ja tak bym chciała jakoś na przyszły wrzesień....nie ten tylko nastepny .... Czy juz teraz powiniśmy sie jakos zadeklarować ???? :D jak sądzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fionnnns
zaręczylismy sie w grudniu 2007 a ślub mamy z trzy tygodnie czyli tym miesiącu w kwietniu ................. jestesy narzeczeństwem 4 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że możesz spokojnie zacząć temat. Czasem faceci mają takie hmm "oryginalne podejście" do sprawy- warto wiedzieć, co myśli Twój N. Może, się okazać, że macie zupełnie inna wizję i będzie problem. Wiadomo, że może się wiele zmienić, ale plany można mieć. To normalne- kiedy powiesz, że się zaręczyliście to naturalnym pytaniem koleżanki/cioci/taty będzie- kiedy ślub? Wiele par pobiera sie jeszcze w trakcie studiów- ja będę na 9 semestrze, ale równie dobrym scenariuszem jest ślub po nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała-miki
a my wzięliśmy ślub równo 1,5 roku po zaręczynach (znaliśmy sie wtedy 2 i pół roku). Byłam wtedy na drugim roku studiów, ale to w niczym nie przeszkadzało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka mlodziutka
na 2 roku? jejku, gdzie ja wtedy o slubie myslalam!!! :P chcialam sie bawic i szalec! ale widac kazdy ma inaczej... mysle, ze mozesz zaczac rozmowe o zaplanowaniu czegos bo faceci czesto tez nie zdaja sobie sprawy ile trzeba rzeczy zalatwic i ile wczesniej! moj uwazal, ze zalatwilby wszystko w 1 m-c. do i da sie i w tydzien zalatwic jak sie chce ale jak sie chce miec wszystko porzadnie, a zwlaszcza fajny lokal i orkiestre to trzeba jednak duzo wczesniej. chyba, ze cchecie sam slub bez imprezy. ale jesli chcecie jakas fajna date to tez duzo wczesniej trzeba bo np wiem ze na 07.07.07 to bylo strasznie duzo chetnych i trzeba bylo duzo wczesniej pomyslec o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radomianka
u mnie to bedzie rok, zareczylismy sie w tym miesiacu, a slub bedziemy miec w maju 2009.Mysle, ze odpowiedni czas, zeby wszystko spokojnie pozalatwiac i nacieszyc sie stanem narzeczenstwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kitty_82
Zareczymy w pazdzierniku 2007 (nieoficjalne), takie z rodzicami itd w marcu 2008, slub wrzesien 2009. czyli od zareczyn prawie dwa lata, bez miesiaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zareczyny 29.12.2009 slub 29.08.2009 trzeba pomyslec wczesniej o termianch by wszytsko zgrac:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uk girl
zareczyny2.10.2007 wesele 20.06.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×