Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mama zosi

ile razy pierś dla dziecka w 7 miesiącu

Polecane posty

moje dziecko ma 6,5 miesiaca i od kilku dni je cycka 2 x na dobe przewaznie raz w dzien i raz w nocy... czy to nie za mało? czesto mysle ze jest głodne ssie smoczek,daje cycka a ona udaje ze go nie zna... dam herbatke z niekapka pije... poza tymje sinlac z owocami, zupki z miesem, owoce lub soczek ale rozcieczony woda bo nie lubi gestego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas tez tak było, odkąd wróciłam po macierzyńskim do pracy mała ssała pierś tylko dwa razy aż po jakimś czasie sama odstawiła się całkowicie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja samego mleka nie chce pić, tylko po kąpieli przed spaniem wypije butelkę, a w ciagu dnia dostaje 2 x kaszki na mleku modyfikowanym + owoce albo deserki np. z hippa owoce z jogurtem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu... moja ma skaze nutramigen jej nie pasi a z kaszek je sinlac bezmleczny... czy jak ja 2 x cyckiemmkarmiłas to starczalo czy jeszcze cos podawałas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas wyglądało to tak jakiś czas temu: rano kaszka na mleku modyf.,- potem jakiś owoc - obiadek (zupka) - pierś - kaszka/kleik na mleku modyf. lub deserek owocowy - po kąpieli butla mleka - w nocy czasem pierś... teraz mała nie je z piersi już w ogóle... tak się zastanawiam czy w Waszym przypadku tego mleka trochę nie za mało, może z lekarzem się skonsultuj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za tydzien mamy szczepienie to sie zapytam teraz cos pokombinuje moze kaszke na nutramigenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×