Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama ........

Czy w Wojewódzkim mozna rodzić z męzem zawsze?

Polecane posty

Gość Mama ........

Mam pytanie czy w Wojewódzkim szpitalu zawsze mozna rodzić z męzem czy tylko jak jest wolna sala do porodu rodzinnego?Ja rodziłam pierwsze dziecko w Wojewódzkim i rodziłam z męzem ale była wolna sala teraz chciałam iść na Wyspiańskiego ale tam podobno z męzem rodzi się tylko jak jest wolna sala a jak nie to rodzisz na sali gdzie są dwa łózka porodowe,jak to jet naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jatatka
chodzi Ci o Bielsko-b ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama ........
Tak tak o Bielsko,zapomniałam dopisac w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jatatka
niestety nie pomogę Ci, bo rodziłam na Wyspiańskiego. Tam jest faktycznie tak, że jest tylko 1 sala do porodów rodzinnych i może się trafić, że akurat będzie zajęta. Wtedt rodzisz na tej 2-osobowej (bez męża). Ale jeśli w trakcie porodu zwolni się ta od porodów rodzinnych, możesz tam przejść z mężem. Mi tak położna zaproponowała w trakcie porodu (mąż czekał pod porodówką), ale byłam już tak wykończona, że nie skorzystałam :) spytaj na tym wątku http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=1971842 co prawda tam głównie promuje się Eskulapa, ale czasem trafi się dziewczyna chcąca rodzić w Wojewódzkim lun na Wyspiańskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama ........
Dzięki śliczne za odpowiedź,właśnie tam napisałam swoje pytanie,ja jestem przeciwna Eskulapowi bo gd coś się złego dzieje wiozą do szpitala a to kazda minuta jest wtedy cenna dlatego ryzyko dla mnie zbyt wysokie wolę szpital.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jatatka
jestem tego samego zdania, tym bardziej, że w Eskulapie zbyt szybko wypuszczają do domu po porodzie. Wystarczy, że dziecko dostanie żółtaczki w 4-5 dni po porodzie, kiedy się jest już w domu i jest kłopot, bo do Eskulapa nie przyjmą spowrotem, Wyspiański i Wojewódzki też (chyba że masz plecy) i zostaje Ci Szpital Pediatryczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×