Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jokasta

30- 35- latki pierwszy raz w ciąży

Polecane posty

Gość gość
szkoda pisać to są debile!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co to odkopywac temat po ośmiu latach,żeby napisać bzdurke nie w temacie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teresa Głowacka
Wiek raczej w miarę normalny na urodzenie dziecko, ale warto zrobić sobie dodatkowo badanie prenatalne, aby upewnić się że z ciążą wszystko jest okej. Nie jedną kobietę dręczą myśli czy wszystko będzie ok, czy dziecko urodzi się zdrowe itp, to normalne dlatego specjalistyczne badanie sporo wyjaśnia i tłumaczy. Pani dr Rozmus Warcholińska robi tego typu badania, prywatnie jest dość drogo, ale moim zdaniem to pieniądze mądrze wydane, bo można dowiedzieć się wielu kluczowych informacji o stanie zdrowia płodu/dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teresa,Ola i inne du/py na wielu tematach : bezczelnie spamujesz! Dobry lekarz nie musi się ogłaszać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój chce żeby pierwsze dziecko urodziłam po 30 ale ja mam inne zdanie że do 30 powinno sie rodzić dzieci nie po bo są potem problemy z zajściem w ciąże i dzieci rodzą się chore tylko nie umie go przekonać do swojej myśli bo on mówi mi że to jest dobry wiek a ja nie wiem czy moge mieć dzieci musze zrobić sobie badania i mi lekarz powie trochę się boje tego ale żadna dziewczyna nie wie czy może mieć dzieci lepiej żeby zrobiła sobie za wczasu badania i wiedziała o tum niż ma być w niewiadomym punkcie bo potem może być za późno i nie umiem tego zaakceptować czemu w takim wieku dziewczyny rodzą dopiero dzieci zawsze chciałam je mieć do swojej 30 ale nie dopiero po jak mój .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jest przeciwna temu żeby dziewczy miały po 30 dopiero pierwsze dziecko powinno się rodzić do 30 a nie po oduczcie się tego kobiety czytaliście pewnie jakieś bzdury że nie jest wogóle za późno na dzieci po 30 to są niesprawdzone badania i niepotwierdzone przez lekarzy naukowców mój twierdzi że urodze zdrowe a ja twierdze coś innego że jest za późno bo mój czytał pierdoły z gazety że niby to jest potwierdzone przez jakiś lekarzy jeszcze nie wiem czy są jakieś badania żeby zrobić czy mogę mieć dzieci a on mówi że jestem zdrowa i mogę mieć nie jest lekarzem to nie może takich rzeczy wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evuusia
W sumie znam kilka koleżanek które urodziły po 30stce i oczywiście zdrowe dzieci dużo zależy od dobrego lekarza prowadzącego i np. od odpowiedniej diety od siebie polecam suplement mama dha dostarcza mamusi i dziecku wszystko to, co potrzebne. Brałam przy pierwszej i drugiej ciąży i było O.K ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lancerkaa
@evuusia - zgadzam się z Tobą w stu procentach. Suplement diety Mama DHA jest bardzo skuteczny dostarcza kobiecie w ciąży dokładnie wszystko to co jest potrzebne. Więcej informacji na temat tego suplementu jest na stronie http://mamadha.pl/ polecam poczytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×