Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kwiat Nilu

Jestem gruba=czas wziasc sie za siebie!!!!!

Polecane posty

Witam🌼 Ale sie dzisiaj nachodzilam:D razem uzbieralo sie 140min:D:D no i do tego 10min cwiczonek:D Jutro sie waze i bede szalec z centymetrem;) dzisiaj kolezanka,ktorej dawno nie widzialam powiedziala mi ze chudlam:D:D hihi mowi ze mam strasznie chude łydki:D tez sobie wymyslila:DNo nic ale to dalo mi kopa;) i dzisiaj zjadlam pol tylko kolacji,bo wiecej nie moglam w siebie wcisnac a zjadlam 17.30 i nawet glodu nie czuje,zeby tak dalej,zmienic nawyki zywieniowe na zawsze:) a dzisiaj na podwieczorek(ok 16 zjadlam jednego rogalika drozdzowego,takiego malutkiego;)) nie chce sie za bardzo ograniczac;) A u mnie sliczna pogoda dzisiaj byla:D słoneczko swiecilo:D ach cudowny dzien:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalen22
nie ma bardziej nic motywujacego niz komplementy,musice sie przygotowac na ich nadmiar juz niedlugo:)ja dzis zjadlam jakies 800kcal ale nic nie cwiczylam,bo jestem chora:(jutro na sniadanie planuje zjesc owsianke(podobno jest super na paznokcie)pozdrawiam i milej(bez burczenia w brzuchu)nocy zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
(i poległam z tymi ciastkami 😭)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny👄 Magda zdrowiej nam szybciutko🌼 Kuriko hihi kto by nie sie nie skusil??;) A tak powaznie to jeszcze nie konic swiata:) nie ma co sie przejmowac👄 Moje wymiary i waga: zrobilam to dzisiaj,bo okres mi sie skonczyl we wtorek:) Waga 57,5kg:D Wymiary: biust 77cm hihi tu akurat dobrze ze tak malo zeszlo;) Talia 70 :D oponki;) 86,5:D Biodra 97:D Udo 57:D:D hihi dwa centymetry ubylo:D:D No to na tyle,ale to mnie motywuje:D:D Milego dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! :) Kwiat Nilu - toż z Ciebie drobna dziewczynka! :) mi niestety, z tego co czuję, najbardziej schodzi w biuście :( Kuraiko - wszystko, co w rozsądnych ilościach, jest dla ludzi :) magdalen - powrotu do zdrowia! ;* co do mnie - lecę zaparzyćsobie kawę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalen22
ale z Was ranne ptaszki:)moje dzisiejsze sniadanie to: -2 male kromki chleba razowego z chuda szynka,pomidorem,szczypiorkiem+herbata ze slodzikeim (wczesniej pol kubka kawy z mlekiem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrywieczor dziewczyny🌼 U mnie jak zwykle 15min ciwczonek,20min masazu;) i 90min szybkiego marszu:D zaczynaja mnie łydki bolec:o Ostatni posilek zjadlam o 18.30:( tak jakos wyszlo,pozno wrocilam do domu a w pracy nie mialam kiedy zjesc:(Tak ze dzisiaj tylko dwa posilki sniadanie i kolacja:) Dzisiaj znowu pochwala:D:D kolezanka z pracy powiedziala ze bardzo schudlam:D:D:D hihi dzisiaj rano włozylam na siebie spodenki z zeszlego lata:D:D i musze powiedziec ze byl lekki luz:D:D hihi obawiem sie ze bede musiala zmnienic gardrobe;):D Magda wracaj do zdrowia🌼 Bonafide wisz ja ostatni to kay nie pije,zamienilam ja na herbate zielona i czerwona:D w smaku to nie to samo ale efekty podobne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja próbowałam z kawy zrezygnować, ale cóż.. nie da rady ;-D ale herbatkę też lubie, najczęściej piję mięte, czasami zieloną :) lala kwiat nilu - szalejesz! ja ciągle nie moge sie wcisnąć w spodenki letnie ;-D ale coz, ostatnio mało sie pilnuje, dzis ewidentnie przesadziłąm, za to jutro obiecałam sobie, że będę jeść mniej kalorycznie :) ide spac bo juz ziewam co chwila, ale fajny thriller byl na tvp1 (: dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonafide ty nie folguj;)tylko do roboty sie wez:DBo za dwa miesiace lato i trzeba bedzie odkryc troche ciala;) Dobranoc,kolorowych snow🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalen22
Dobry wieczor:)Laski wklejam Wam tu link http://www.nestle.program14dni.pl/ wpisuje sie tam wage,wzrost,wymiary i oblicza sie tam Wasze BMI,typ figury i cwiczenia do takiej sylwetki. Dziekuje,wracam juz powoli do zdrowia i musze sie przyznac,ze zjadlam dzis troszke wiecej,jakies 1000kcal ale czuje sie o niebo lepiej.Nie mam juz lodowatych rak a wczoraj wieczorem o malo sie nie przewrocilam jak poszlam do lazienki.Jutro musze zrobic chyba glodowke bo w piatek musze sie dopiac w pewne jeansy:)powodzenia i dalszej wytrwalosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdalen - dzieki za stronkę, już włażę i patrzę, co tam ciekawego ;-D ale z tego co mówisz, to bomba. ja chyba jestem gruchą ;-P kwiat nilu - wyobraź sobie własnie, dziś pilnuję się ostro! aa coś wolno mi wszystko idzie [o ile w ogóle idzie?] a w dodatku.. kupiłam spódnicę na allegro, doszła i.. za mała! wprawdzie tego sie spodziewałam, bo w biodrach - było napisane, że ma 2 cm mniej niż ja, ale liczyłam na cud. no niestety, się nie udało ;-D Kwiat Nilu - przede mną matury, to pewnie i tak przytyję przez ten czas, ja w stresie jem tyle, że łooo! nie no, mam nadzieje, ze dam rade. a od czerwca zaczynam opstro: jezdzic na rowerze, cwiczyc, pracowac w ogrodku :) mysle, zepotem pojdzie z gorki, zawsze - mimo ze nei mialam takiego planu jak w tym roku - to chudłam na wakacje :) tak na oko kilogram, moze dwa, ale zawsze to cos. mam wtedy mniejszy apetyt :) rece erobic kawe i za hwile do skelpu po marchewki - bo jak mowilam, dzis zdrowo :P buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalen22
Hej Laski:)widze.ze nie tylko ja szaleje z letnimi spodenkami:)na szczescie sa luzniejsze niz w czasie kiedy je kupowalam.Bonafide taz czekam na spodniczke z allegro:)tez pewnie bedzie za mala,wczoraj dopiero wplacilam wiec moze z kg schudne do tego czasu,na sniadanie to co zwykle:grahamka z wedlina i kawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hej! ja mam małe grzeszki ale też piję napój octowy i za kilka dni się zobaczy jak z wagą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hmm a robicie przysiady na udźce? bo ja chyba dzisiaj zacznę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczeta, cos nie mam na nic ochoty, uzywam silnej woli by nie wziac asie za jedzenie bo wieczor, ostatnio jadlam wieczorem... wypilam niecale pol butelki wina, a sie czuje juz lekko wstawiona, tzn szumi mi w glowie, hmm.. a generalnie mam mocna glowe ;-) co do przysiadow.. ja ich nie lubie, choc wzmacniaja tez zmysł rownowagi :P juitro pewnie tez nagrzesze, bo spotkanie ze znajomymi.. ohh wszystko przeciwko mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:D Magda przejzalam stronke ba nawet sie zalogowalam;) hihi uznali ze moja waga jest wsam raz:o tez mi cos:pA co do tego ich planu to chyba nie skozystam:D:D hihi mam swoj;) Kuraiko ja przysiady robie codziennie:D:D hihi rowne 15:D a z tym octem jablkowym to ja kiedys probowalam ale zrezygnowalam po paru dniach bo strasznie glowa mnie bolala i mialam zaparcia;) Bonafide ach ta matura:D ja w sytuacjach stresowych własnie nie mam napadu na jedzenie;) jem jak jest mi smutno a zwlaszcza wtedy mam ochote na czekolade:D hmm...i te winko:D no nie pwoeim taka mala lampke bym sie napila:D szkoda ze nie mam w domu butelki:( jedyny alkohol jaki mam to wodka stoi od sylwestra:D i na dnie w butelce whisky:D ale nie mam na to ochoty:D A ja dzisiaj znowu spacerek 90min,cwiczenia 20min razem:d prysznic i nacieranie sie kawa;) no i standardowo masaz:D hihi az mam siniaki na nogach:D chyba zem przesadzila;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dzisiaj zjadlam:D Sniadani ok 8.30 musli z kefirem 2sniadanie ok 12 pol brzoskwini i jeden krazek ananasa pokroilam w kostke:D uzbieralo sie tego prawie cala filizanka:D Obiad ok 15 trzy łyzki gotowanych wazyw i jednego kotleta sojowego bez panierki Kolacja17.30 sałata z papryka i ogorkeim wszystko polane sosoem vinegret a do tego piers z kurczaka nadziewana szpinakiem:d mniam wypilam ok 2.5 litra wody i ok 5herbatek pu erh A teraz pije herbate mietowa i to na tyle by bylo z napoi na dzisiaj:D zanim pojde spac musze to wszystko wysikac;) oj jeszcze musze dziisaj sie troche pouczyc,jutro jade do szkoly i mam znowu kolokwium:o a tak mi sie nieche:( Bezsensu ostatnio bylo mi cały czas zimno,jeszcze dzisja wieczorem mialam lodowate rece:o a teraz siedzie przed kompem w samej koszulce na ramiaczkach bo tak jest mi goraco:o oj mam nadzieje ze to nie na chorobe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendobry:D co za piekna pogoda z oknem:) az chce sie isc na spacer;) A juz po sniadanku i po 10min cwiczeniach:DIde pod prysznic i zbieram sie na uczelnie:o hihi dzisiaj jak rano wstalam to pierwsze co co za ksiazke złapalam:D no i naszczescie wszystko umie:D Milego dnia🌼 i sie nie objadac;) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi teraz dobrywieczor:D nie ma jak to prowadzic monolog;) Dzisiaj zjadlam kawaleczek cziasta z bita smietana i brzoskwiniami:D byl pyszny;) Własnie niedawno skonczylam 10min trening;) no i marszu bylo wsumie ok 100min:D ale mnie stopy bola😭 Znowu taka znajoma powiedziala ze schudlam:D szkoda ze nie przed tym kawalkiem ciasta;) hihi bo wtedy bym go penie nawet nie ruszyla:d na ale coz trudno:D Dzisiaj padam z nog:o jestem strasznie zmeczona i spac mi sie chce:( a chcialam sie jeszcze pouczyc:( chyba zostawie to sobie na jutro:) A wy dziewczyny jak z efektami?;)Sa jakies?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hmmm ja dzisiaj miałam godzinny spacer, a na sumieniu bo byłam u faceta - jakieś chipsy i draże, czyli zakazane połączenie bo potem mam wzdęcia :( jutro może na piechotkę do miasta pójdę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalen22
hej!ja wlasnie wrocilam z imprezy baaaaaaaaaaaaardzo szczesliwa i jestem taka szczesliwa ze juz chyba nigdy nic nie zjem:))))))glupoty gadam,dzis zjadlam kilka kanapek z razowego chleba,zupe i pare ciastek,nie ladnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczeta, ja nagrzeszylam najbarziej z was - wczoraj imprezowalismy najpierw po poludniu, to zjadlam tortille [wybralismy sie do pizzerii, stwierdzilam ze tortilla zdrowsza :D], potem w domu z mama wypilam pol szampana i pojadlam tyle slodkiego, o reeeety! iwieczorkiem piwo ze znajomymi... uh a dzis grill jesli bedzie ladna pgooda, nie powiem - chcialabym, ale moze juz za duzo tego dobrego?! ale co, raz w zyciu konczy sie szkole! :D dziewczyny, odezwe sie potem, lece teraz na sniadanie i chalupe sprzatac, buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hej! no ja dzisiaj zrobiłam w sumie ok 6 km spaceru ;) do centrum, w centrum i z powrotem do domu :) ale mam wzdęcia od wczoraj :( od wczoraj też nie piłam octu, coś mi się on nie podoba, ma w składzie siarczan jako przeciwutleniacz i dostałam jakiejś autosugestii że mi nerki zrąbie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalen22
czesc laski,niestety ostatnio cos mi nie idzie z dieta,zastanawiam sie nad glodowka albo szwedzka..........Bonafide razem grzeszymy:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a ja nadal mam wzdęcie 😭 za jakiś czas skoczę do apteki po espumisan :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi a ja trzymam sie dalej:D zero słodyczy,zero bialej maki:D A dzisiaj znowu ktos zauwazyl ze shudlam:D:DKurde nic chyba tak nie motywuje jak komplementy;) Tylko czuje sie troche jakby osłabiona:o wlasciwie jestem pelna energi i jak cos robie to z zapalem ale jak np schyle sie a pozniej wyprostuje to w glowie mi sie kreci:o a wogole jak zawsze palilam trzy gora cztery papierosy dziennie to teraz pochlaniam pol paczki😭 Wyleczylam sie z bezsennosci:D od kilkunastu dni zasypiam jak dziecko:D nawet w nocy sie nie budze:D co jest w moim przypadku sukcesem:D bo przedtem to potrafilam wstac kilka razy w nocy i np zjesc cos:o hihi zawsze wybieralam mniejsze zlo ogorki:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie nachodzilam dzisiaj:d a jak mnie stopy bola:o przeszlam chyba z 15km;) Ide pod przysznic i bede sie masowac;) a pozniej to jeszcze pocwicze z 10min:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja jutro zrobię około 10-12 km :P chyba że się pogoda zrąbie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
nie no załamka :/ w prognozie podogy było zachmurzenie i sobie odpuściłam i wstałam póóóóóźno, a okazało się że jest słonecznie 😭 za godzinę ma przyjść do mnie facet i coś na kompie przepisywać co oznacza że się nie ruszymy z domu, a ja chyba zeświruję od siedzenia w taką pogodę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×