Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joannaz

Dzieckonajwiększe szczęściepogaduchy mam 2007 i nie tylko!

Polecane posty

ooo to mamy podobny problem, ja tez mam nocnego marka w domu-noc najlepsza pora na zabawę i pogadychy...:) chociaż dziś moje dziecko wyjątkowo przespało całą noc-swoją pierwszą w życiu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja ma dwie dolne jedynki od 26 marca:) Jestem na wychowawczym do końca sierpnia. Ale ta praca to był przekręt:) także jakbym chciała do pracy iść, muszę ją najpierw znaleźć:) Ale nie śpieszy mi się. baderka _______sliczna towja córeczka inne bobasy tez przesłodkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtus na szczescie sie nie chce bawic ponocach i wariowac, tak sobie sie budzi: a to pic, a to jesc(odrzucil mleko, od prawie 2 mcy go wcale w dzien nie pije, raz w nocy i przed snem jak zamulony....) a to smoka zgubi, a to zmini pozycje i za kazdym razem jeczy i trzeba wstac, wrrrr;) dzieciaczki sliczne !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj nawet 3-4 godzin nie przespal, a cala noc, odległa galaktyka, sie chyba nie doczekam:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
współczuję mamuśkom, co mają nocne marki. Ja od ur mai nie miałam zarwanej nawet 1 godziny w nocy:) Ale uśmiechy waszych bąbli pewnie wszystko za dnia wynagradzają!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do spania to Amelka przestala juz miec problemy z spaniem w nocy :-) klade ja tak ok 22 i spi do jakiejs 7 rano je mleczko i zasypia jeszcze na jakies 2- 3 godz ;-) ale dopiero teraz tak sie jakos przestawila bo jeszcze 2 tyg temu budzila mi sie jakies 3 razy w nocy na jedzenie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazdroszcze Wam tych nocy:) ja z W probowalam wszystkiego, nic na niego nie dziala, juz taki skubanic jest i tyle, trzeba czekac...az urosnie,zmadrzeje i wyrosnie:) No i dzis nauczylam go nowej rzeczy: otwiera buzke i daje buziaka sam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie uroki macierzyństwa:) :) :) najważniejsze, że dzieciaki zdrowe... ale powiem Wam, że choć moja mała przespała dziś całą noc bez żadnego nawet mruknięcia to ja i tak wstawałam do niej jak wariatka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój od początku nie lubił spać. nawet jak udało mu się usnąć na półtorej godziny to w międzyczasie budziłsię 5-6 razy więc zawsze musiałam być w pogotowiu. tak było w dzień i w nocy. Teraz o dziwo w dzień śpi chociaż czasem tylko raz dziennie, ale wieczorem jak go kłądę po kąpieli to budzi się kilka razy. Nie ma mowy żeby się poszła kąpać bo się budzi i płacze. czasem ma zamknięte oczy a płacze i wierci się, trzeba go poklepać i śpi dalej, nie może się wybudzić bo wtedy 3 godziny zabawy. Teraz trochę go oszukuję bo około 23 daję mu herbatkę i potem jedzonko około 2-3 a od 4 towierci się strasznie, kopie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baderka ano, tyle naszego co pomarudzimy i ponarzekamy:) Agunia____W do 3 mcy spal, tzn co 3 h karmienie, potem jakby diabel go opetał i do dzis.. Ale zeby nie bylo: w dzien tez nie spi, ze 2x po 30 minut:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dolaczam sie do Was Mamuski u nas 8 zabkow i maly spi od 4 miesiaca ale troszke starszy od waszych Maluszkow widze bo z lutego broi jak nie wiem i oczywiscie wszedzie go pelno:D takie uroki hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danusia80
witam mam synka z lipca..2007,ma 8 zabkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz uciekam do W, zaraz wstanie pewnie, Malz go uspil (1,5 roku temu mial zawal, w grudniu z pracy go zwolnili,do dzis nie znalazl nowej.....Mysle ze takie info o naszych rodzinach beda wychodzic w trakcie...) a On spi jak z zegarkiem w reku;) 30 min i koniec :P Az sie boje zajrzec potem: takie tempo zawrotne, pewnie nie bede w stanie nadrobic zaleglosci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agunia___________niezłego masz wariata!! śpi i wciąż czuwa!!!wiesz... musisz chyba uszyć sobie wór jak kangurzyca, to może będzie mocno spał ::)):):):heheheh Napiszcie coś o karmieniu U ans problem jest taki. Maja odrzuciła butelkę już kilka miesięcy temu, podaję jej kaszki bobowita przeróżne, ale i te je coraz niechętnej... już nie wiem co robić, by jadła cokolwiek z mlekiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie mojej też wszędzie pełno, zwiedziła juz całe mieszkanie, a najlepiej jest wejśc pod stół, wcisnąć sie pod krzesło, powspinać na meble, obejrzeć z bliska żelazko, zajrzeć do psiej miski...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pisalam, W od 3 mcy nie pije mleka, alergik: wszystkie kaszki na wodzie... Gotuje mu sama, słoików nie ruszy cwaniak!!!!! Przez to poleciala mu morfologia, bral 3 tyg zelazo, idziemy jutro z wynikiem na kontrol(sa super,ale to po zelazie....) No nie wyjde przez Was stad :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas z jedzeniem nie ma problemu, tzn. kaszki wchodzą bez problemu, butla mleka tylko wieczorem... a próbowałaś np. deserków hippa owoce+jogurt? mojej bardzo smakują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe joannaz-- dasz rade :-) o slysze chyba moja core :-) nauczyla sie spac na brzuchu i teraz nie zasnie juz na pleckach :-) ale nie spi dalej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczkuje? mało powiedziane, śmiga jak przeciąg... sama jeszcze nie chodzi, chyba że przy meblach albo za rączki... od paru dni wstaje na nózki bez trzymania, ale nie umie się jeszcze utrzymać w pionie i zaraz ląduje na pupie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amelka za to juz cycka nie chce :-( tylko butla i butla i nadodatek musi pic to ochydne mleko bebilon pepti :-p a co najlepsze to jej smakuje :-) :-) deserki wcina wszystke :-) z obiadkow to najbardziej chyba nie toleruje zupki pomidorowej takiej ze sloiczka ani wlasnej roboty :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baderka to masz fajnie jak juz Ci taki maly szkrab po pokoju smiga :-) ja juz sie nie moge doczekac kiedy Amelka zacznie ;-) tzn juz probuje pupa w gorze ale na raczkach jeszcze sie sie moze podniesc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×