Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joannaz

Dzieckonajwiększe szczęściepogaduchy mam 2007 i nie tylko!

Polecane posty

Joasia - tylko pogratulować wyników!!! A jak wyglądał ten test? Moja lekarka tez nic takiego nie robi. Listka - Ty się zębami Majki nie przejmuj, wczoraj byłam u dentystki i się wypytałam, im póxniej tym lepiej, najważniejsze, że wyłażą;) Co do tych biednych dzieciaczków to aż nie wiem co pisać, biedni rodzice i te słodkie maleństwa, jakie to jest niesprawiedliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w ogóle to dziś się z Wami żegnam na ponad tydzień, jutro wyjeżdżam z mężem na wycieczkę, a Michaś jedzie do babci, mam nadzieję, że będziecie tęsknić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O 16 ide na spacer wstąpie do kościoła pomodle się za dzieciaczki ,żeby wyszly zdrowo z tego wszystkiego. Był ortopeda i jest wszystko w porzadku kurde ale sie ciesze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boze dziewczyny nie wiem co napisac....biedne dzieciaczki.... tyle cierpien....a my tu sie przejmujemy jak sobie guza nabije...a dookola nas tyle niesprawiedliwosci i bolu.... ja bylam z K u lekarza bo cala noc dychrał no ale wszystko ok jakas infekcja sie dopiero robila ale mam eurespal ze pewnie moment i ok bedzie!!! Joasiu__________ty masz ta tesiowa rewelacja my tez po sandalki musimy sie wybrac no ale sama zaplacic musze hehe a ile dalas za swoje a sa na allegro podobne jak co daj link i gratuluje W swietnego rozwoju🌻 a K danon ki tez uwielbia ale teraz te mega zajada i juz danio i bakusia tez wyprobowalismy naszczescie niegdy z alergia nie mielismy do czynienia a co do ciuszkow 2 tyg temu bylam we Wojciku po koszulke na krotki to juz tez nic fajnego nie mieli puste polki albo te malutkie rozmiary szok doslownie ale jedna wybralam bo tam zawsze rozmiarowka wieksza jest a K tez ma wys podbicie i z butkami problem w CCC wogole nic nie pasuje w Deichmanie tez nie za bardzo ostatnio kupilam z Wojcika ze skorki profilowane tylko ze bez atestow no ale coz Gratuluje wszystkim zabkow🌻 jak maly sie obudzi to zmykamy do tesiowej hehe 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha aniaaa___________a ty gdzie znowu wyjezdzasz? czy ty za dobrze nie masz dziewczyno????!!!!:P czekamy na ciebie z utesknieniem🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za dobrze????????hmmm, nie, wszystkie tak powinnyśmy mieć;) wyjeżdżamy z mężem na wycieczkę do Włoch - Rzym, Wenecja i te sprawy;) a co do sandałków to ja kupiłam w Bartku - trafiłam na wyprzedaż i zapłaciliśmy 79,90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiowa - dobrze, ze ortopeda nic nie stwierdził;) Katharsis - dużo zdrówka dla Was!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiowa 👄 na prawde cudownie z Twojej strony 👄 aniaania tp farta mieliście z bucikami... :) ;) ja tez musze sie wybrac.. na razie tez takie bez atestów kupiłam... za 30 zł. ;) qtwa moja tesciówka to nic Oli ni ekupuje i mówi do neij per. malutka nie pamietam kiedy po imieniu jej powiedziala.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaa_____dziekuje i zycze udanego pobytu i wypoczynku!!! a u nas Bartka niestety chyba nie ma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda_________moj K dostaje od tesciowej tylko na urodzinki no ale u niej sie za bardzo nie przelewa i to ona potrzebuje zeby od czasu do czasu jej pomoc finansowo wiec nic nie wymagam za to kiedy chce malego w samochod do tesciowj ja na miasto a on z babcia:P naprawde zlota kobitka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na teściową i mamę nie mogę narzekać, babcie mamy po prostu the best, wciąż kupują coś dla Małego, zreszta za te buciki to tez mi mama kasę oddała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed chwila mialam atak zębowy - ryk, ze szok, patrzę - przebiaj się wreszcie - dwa idą jednocześnie, dentinox na szczęście pomógł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania,jasne ze za dobrze masz :P ;) A testy wygladaja zwyczajnie:pediatra ma jakas swoja loekarska ksiazke z zadaniami roznymi odpowiednimi do wieku i po kolei W je wykonywal ;)Niby zabawa a....tak wiele mozna sprawdzic;) magda___Boze, trzymam kciuki,nic wiecej nie moge napisac.... katharsis_________jak cos znajde na allegro, wkleje, narazie mam gonitwe w chacie, buty super,kosztowaly...38 zl;) My wrocilismy z dworu,2 ha bylismy, W na krotki rekaw bo taka patelnia ze szok....Szczesliwy az piszczal :D Kupilam mu 2 koszulki z Croccodilo, jednak najlepsze gatunkowo maja i....prawie ze 2 ostatnie,wsio wykupione, ja tu kiedys umre normalnie na tej \"wsi\"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny maly spi a moj M jeszcze w pracy:( caly dzien non stop sama mijamy sie w lazience czasami male co nie co:P albo i nie i spac i tak od jakiegos tygodnia a najgorsze to to ze jak idzie to K spi i jak wraca to tez spi no ale niestety ktos musi na nas robic a wiecie co doslownie boje sie wchodzic na nasz topik ze baderka lub magda napisza cos strasznego joasiu________no niemozliwe ze dalas niecale 40 zl za skorkowe butki u nas taka drozyzna ze szok ale tez sie musze kiedys wybrac i obkupic K jeszcze ze 2 bluzeczki i krotkie spodnie skarpetek tez brak no i te butki dla mnie one sa najgorsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniania__________udanego wypoczynku, kochana!!! Nie odp już na gadu, bo zanim uporałam się z mają m. wrócił i wsiadł na kompa! dokończymy po powrocie:) joanna_____________skąd ty bierzesz takie ceny (butów) wyślij ich zdjęcie, najwyżej i mi kupisz!:):):) ja mam trochę koszulek (przeważnie z lumpów, ale w sumie new) i mnóstwo sukienek!!!!także dużo nie będę kupowała, a dziś wypatrzyłam jej super kapelusik letni. Ale byłam na zakupach sama więc jutro z nią kupię (nie wiem jaki rozm). Maja śpi od 19.45:) W ndz jedziemy na komunię. U nas też wciąż upał. dzień w dzień. Chyba lato będzie jak w zeszłym roku - w maju i czerwcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katharsis_mozliwe, u mnie na "wsi" jedno drozyzna, inne..bezcen;) listkaaaa__ok, jakas fote strzele i CI posle na maila:) Noc bez zmian :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkaaa___poszly foty sandałków na maila, jak cos moge zakupic dla Majuni i wyslac:sa rozne kolory, z czerwonym,rozowym,brazowym,pomaranczowym(Wojtusia)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry joanna__________u nas noc też masakra!!! od 23 do 1 płacz. 3 razy w tym czasie zasypiała i budziła się z rykiem......Ale efekt jest! Przebiły się górne jedyneczki:) jupi :D ania_____ja już tęsknię:) wracaj szybko! wypoczęta i szczęśliwa! magda, baderka__________jakieś wieści? Nie dopuszczam nawet myśli, by mogły być one złe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lec i daj znac ;) No to super ze zeby ma, u nas aby aby, ale jemu od poczatku sie dlugo wybijały :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna_____________są fajniutkie!!!! Jakby były różowe.....to się piszę!!! pamiętasz jak te różowe wyglądały. W większości były w różu, czy tylko różowe dodatki? Czerwony nie wchodzi w rachubę, bo nie mamy nic czerwonego. Ewentualnie może żółte, ale jakby były ciemno takie miodowo żółte.... muszę zmierzyć mai stópkę, ile cm. Trampki ma rozm 19. No i jeżeli kupisz, poproszę nr konta na maila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkaaa___super ze Ci sie podobaja,sa naprawde extra!!! Rozowe sa dodatki, generalnie jasny z rozem! Wojtek tez ma 19 rozmiar, foty w tym rozmiarze! No i cena mowi sama za siebie;) Dzis skocze zobaczyc czy a, jak beda to zakupie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katharsis______jak chcesz do podaj maila,tez Ci wysle zdjecia, sama ocenisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joasia_____________wiesz co, ja się w sumie tutaj jeszcze nie rozglądałam. Pójdę dziś do jednnego sklepu 200 m od mojego bloku. Tam kupiłam Mai tramki za 26 zł. Zobaczę czy tam czegoś takiego nie mają. I dowiem się jakie są ceny. Bo choć wątpię, a nóż widelec mam takie pod nosem...:) także joasia wstrzymaj się do pon. A dziś jeżeli i tak tam będziesz strzel może fotę takich dziewczęcych...oczywiście jeżeli będziesz, jak nie - nie fatyguj się! i tak jesteś kochana! ooo maja wstała. zaraz na dworek:):):):) sprawdzę te butki i kupię upatrzony już kapelusik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, to zaczekam az dac znac po sprawdzeniu w swoim sklepie:) Ja chcialam W kupic kapelusik ale....JUZ nie ma :( I ma pelno z gazet, mama mi przyslala :classic_cool: Ps. a te z rozowym to takie jak W,tylko zamiast pomaranczu róż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joasia______________są takie, ale nie w takiej cenie!!!min 69 zł! także ja się na nie piszę:) rozm 19 pewnie będzie ok, skoro pudzian się w niego mieści:) oczywiście róż:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyszłyśmy na spacer o 10.30 i 12.20 powrót, bo duszno i gorąco! ciekawe jak będzie jutro. jedziemy do Koszalina na komunię/ kupiłam złoty pierścionek, pamiątkę i bukiet białych margarytek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkaato wponiedzialek,bo dzis nie kazalas;) ANo widzisz,cena mowi sama za siebie;) Masz 2 pary u mnie za cene Twoja ;) A ja w szoku, chyba moje dziecko chore:zasnal o 14:00 spi....do teraz!!!!!!! Pierwszy raz!!!!! Latam co chwila i sprawdzam czy oddycha,bo to taka kosmiczna sprawa dla nas jak....mróz isnieg w lipcu!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieści są takie ze jest w maire stabilny, ale nic jeszcze pewnego... ale wiecie co tak głupio zaśmiecac... :( na prawde nie chce zasmucac topiku... jezeli wam to przeszkadza, to rozumiem... napiszcie... ja sama siedze jak na spzilkach i czekam na wiesci ale wiem ze tu liczy się każda minuta i to co ja wiem juz moze byc dawno nie aktualne... ale napisała mi kolezanka rano że miał troszke gorsza noc ( nie siusial, wiec dostał leki ) ale jest lepiej.... tzn. malusieńki kroczek do przodu.. ;) joasia ja tez moge maila ?? z bucikami ?? bo znowu nie dostałam ;) :P zyzorowa@o2.pl baderka - modle sie dalej za Twojego Filipka... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×