Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joannaz

Dzieckonajwiększe szczęściepogaduchy mam 2007 i nie tylko!

Polecane posty

Hej!!! U nas noc taka sobie tylko rano znów był atak płaczu i pomógł dentinox....ale zębów nie widać.... Listka - zapomniałam napisać, że filmik super!!!! Michaś grasuje już po podłodze, a ja wciąż o wodzie, kawa potem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny u nas nocka ok a pogoda sie spieprzyla chyba padac bedzie aniaa_________a jak dietka wazylas sie czy juz schudlas cos mi tez by sie przydala ale motywacji brak:( a Michas pewnie jak torpeda zasuwa :D niedlugo ma urodzinki ale sprawił ci prezent na dzien matki:D lepszego sie nie da www.bobasy.pl/kasjanek nowe fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katharsis - super fotki!! Kasjanek ślicznie się uśmiecha!!!! Dziś się ważyłam, w pierwszy dzień 62,7 (ale to chyba była jakiś dobry dzień, bo normalnie miałam 63-63,5), a dziś 61,8. Ogólnie jest dosyć ciężko, jeszcze zbliża się weekend majowy, ja dostałam okres, chcę czekoladkę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) ale Kasjanek to już taki mały kawaler!!! sliczny chłopaczek:) aniaaa tak trzymaj, z tego co piszesz widac juz pierwsze efekty...a czekoladkę to ja mogę zjeść za Ciebie, bo też właśnie dostalam okres:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkaa + fotki i filmik rewelka !!!!!!!!!!!!!!!1 🌻 ki dla Wszystkich :D u nas tez chyba zeby ida... bo Ola coś marudzi i ciężko zasypia... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaaaa_____badz dzielna dziwczynka :D dasz rade trzymamy kciuki ja waze 63-64 kg i tez bym chciala cos zrobic z soba kupilam sobie takie tabletki wspomagajace odchudzanie i herbatke zielona i zaczynam po majowce :P moze tym razem wytrwam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie W mi wypadl z wozka na ziemie !! Jesten durna,nieodpowiedzialna matka !! Jakos zabezpiecznie wypial !!!! Dzwonilam do lekarza,mam obserwowac czy wymiotow nie ma ... Moglam zabic wlasne dziecko !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu - nie denerwuj się!!! Przecież nie zrobiłaś tego celowo, a takie wypaki po prostu się zdarzają! Będzie dobrze, nic się nie martw i obserwuj Wojtka🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joannaz_______ jesli nie bedzie wymiotowal to ok ale ja nie wiem jak ty przezyjesz jak zacznie biegac:P moj maly ma pelno sincow raz mial sliwe pod okiem non stop gdzies sie uderzy to za duzy rozped i w sciane walnie nie mowie ze to dobrze ale poprostu nie da sie az tak upilnowac dziecka ale z czasem sie da przyzwyczaic sama na poczatku oczy zamykalam ale teraz to norma my sie smiejemy ze dla K to pusty pokoj i gumowe sciany a jescze by gdzis guza nabil taki żwawy ze szok nie martw sie i nie obwiniaj bedzie ok bo zauwazylam ze strasznie uczuciowa jestes i wszystko przezywasz a te male dzieciaczki to madrzejsze od nas wszystkich sa i zawsze cos wykombinuja zeby sobie czy drzwi otworzyc albo pasy odpiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia, to się zdarza, choćbyś nie wiem jak uważała...obserwuj go dokładnie, w razie czego na pogotowie:) ja miałam niedawno podobna 'przygodę", przewijałam malą na łóżku odwróciłam się na chwilę po pieluchę i Dominika spadła na ziemię... krzyczała przerazliwie i zaczęła z tego wszystkiego wymiotować... oczywiście pognałam z nia na pogotowie, okazało się że nic jej nie jest, a te wymioty to z powodu płaczu...ale swoje przeżyłam;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U na dzisiaj tragedia. Jeden pisk i wrzask. Chyba ząbki, posmarowalam żelem i M ją kołyszę. W nocy tez z piskiem się budzi. Joannaz___ ja tez mialam taką sytuację,ze mi Pati przewrociła się z fotelikiem samochodowym, napewno nic mu nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna___________ale on spryciarz jest!! przecież te mocowania są dość bezpieczne! Może ich nie dopięłaś?! Obserwuj go, pewnie wszystko OK. W. to silny i zdrowy chłop!!! misiowa_____________jak nie pomaga dentinox 9bo on pomaga na niedługi czas) możesz jej podać syrop nurofen od 3 miesiąca. jest super i ma taki fajny dozownik. Wszystkie musimy jakoś to przejść... katharsis_____________kasjanek fajny chłopaczek! śliczne ma oczka! I jaki już duży! magda_________❤️ Ola też zdjęcia ma niczego sobie!wygląda jak modelka w tych swoich superowych ciuszkach!!!prześliczna jest!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie nie moge sobie tego darowac,2godz wylam z bezsilnosci, Wojtek krzyczal azfioletowy sie robil ale...mysle ze z powodu strachu, ktorego sie najadl !!! Obejrzalam go od stop do glow, ani rysy nie ma, zadnego guza na glowie, siniaka nic,na dywan spadl, dzieci maja kosci z gumy:( A wozek...mam super, zapiecia ciasno chodza,sama nieraz nie moge zapiac czy odpiac,nie mam pojecia jak On to zrobil .... Zachowuje sie normalnie,wariuje,sie smieje, itepe,3h !!!na dworze bylismy bo chlodno,wydaje sie ze zapomnial juz ale ja pamietam i co spojrze na niego mam pelne oczy lez ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dieta została pożegnana! Mąż źle się czuł - mnie zresztą też cały dzień bolała głowa, więc ...no cóż.. może innym razem, a jutro na grilla do rodzinki:) Listka - trzymam kciuki - wiesz za co - daj potem znać na gg;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry:) I mamy deszcz,wiec po...poodzie weekendowej ;) Wojtek bryka \"na rybach\" ;) Noc jak codzien :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nocka spokojna ale rano znowu pisk nie wiem czy gdzies pojadę dzisiaj bo sie pokłóciłam z M i nie rozmawiam z nim aż się poryczałam tak mnie wkurzył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiowa________na pocieszenie: ja tez sie wczoraj pozarlam z Mjak W spadl, u nas to codziennosc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój mężuś dzisiaj pracuje :-( Pomaga bratu w remoncie więc znów jesteśmy sami :-( Tomek śpi bo ostatnio budzi się koło 6:30. Noc jak codzień ciężka ale cóż ... idzie się przyzwyczaić. Pogoda u nas dziwna. Nie pada, jest ciepło, chmurki są ale co chwilkę się przejaśnia. Zaraz idę przygotować wózek na spacer. No i mam stertę prasowania :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekalam na ten długi weekend jak głupia bo myślałam ze spędzimy troche czasu razem i gdzies pojedziemy ale nie jemu się nie chce bo go coś tam boli ale jak by ktoś zadzwonił żeby w pilkę pograć to by był pierwszy już nie mam siły na to wszystko czuje sie ubezwlasnowolniona o każdym wyjeździe on decyduje zawsze myślałam ze to ja jestem bardziej ta zdecydowana i że to ja dominuje w tym domu a tu dupa okazało się że zrobiłam sie uległą babą i wcale mi to nie pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamuski u nas nocka ok maz byl na imprezce i zdycha:P bo kaca leczy ale dobrze mu tak:P Asiu___________a o malego nie martw sie te nasze brzdace twarde sa mi K jak mial 6 mies spadl z lozka i na glowie doslownie ustal ryczalam jak glupia bo moglby sobie kark zlamac trzeba sie uczyc na wlasnych bledach:D listka________dzieki :) twoj tez niedlugo taki duzy bedzie czas leci jak szalony pamietacie jeszcze niedawno sie meczylysmy na porodowkach a teraz nam Rozrabiaki rosna:P aniaaa_______nie ma jak to dietke kalorycznym grilowaniem zakonczyc hehe ale ja tez tak zawsze robie i to nie przez zle samopoczucie tylko przez moje lakomstwo:P 🌼 udanej majowki Dziewczyny🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry! u nas pogoda też do dupy! co prawda nie pada, słońce próbuje sie przebić, ale chmur dużo. Maja nam dziś prawie (jej głowa była 20 cm od podłogi!!!!) spadła z łóżka i to przez oparcie by przeleciała. Na szczęście m. ją złapał. nie wiem jak on to zrobił, bo dziś też chory. tak jak twój m. katharsis:) miał wczoraj spotkanie klasowe:) Zastanawiam się ile spięć my w ten super majowy weekend będziemy mieli:) Mieliśmy iść dziś do dziadków na grilla ale pogoda i nie wiem czy jest sens.... joanna_____________to się cieszę, ze wszytko OK. Wiedziałam że tak będzie. W. chłop jak dąb! ania_________jest OK:):):):):)Tym bardziej nie wiem o co chodzi.....hehehhhehhhhe uśmiałam się z Was tzn waszej diety!!!:D:D Nasze dziecko wczoraj i dziś zasnęło w huśtawce przytulona do lali:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, pogoda na razieok a mój brzdąc śpi już 2 godziny a janie mam sumienia go budzić. Teraz śpi a w nocy dajepopalić rodzicom. ŁOBUZ MAŁY. dziewczyny wiecie przecież jak najlepiej pogodzić się z facetem :-P Uwielbiam się godzić :-P :-P :-P :-P :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weszłam na momencik!!! Listko - no to super;) wiedziałam;) A my dziś grillik:) chociaż pogoda też taka se, chmury, na szczęście nie pada. A co do diety to mówcie co chcecie ale 2 kg zrzuciłam, a mąż aż 4!!!!!!!!!!!! Teraz tylko to utrzymać;) Misiowa - faceci są czasem beznadziejni... tylko, ze żyć bez Nich się nie da.... musicie pogodzić się jak najszybciej i cieszyć sobą;) buziaczki i miłego dnia!! Specjalny 🌼 dla mojej synowej od Misia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak grillowanie sie udalo bo u nas na burze sie zbiera i musielismy zmykac bo wiatrzycho blyskawice itp ale jak minie wracamy hehe aniaa______to gratulacje dla twoego meza 4 kg!!!!!! ekstra wynik!!!!!! ja bym skakala ze szczescia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam z WOjtkiem godzine na wycieczce samochodem, az piszczal,kocha jezdzic,nie ma dzieciaka :P:P:P Bo przeciez pada caly dzien, a On wariacji w chacie dostaje :-/ Juz spi, i ja ide odpoczac :classic_cool: Spokojnych nocek!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u nas nocka spokojna wczoraj padlam jak mucha:P Aśka________moj K tez lubi jezdzic autem jak tylko uslyszy to zasuwa biegiem do samochodu hehe i jak jedzie to sobie cos tam spiewa dobra lece bo na zakupy dzis jade :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry,bylismy caly dzien na grillu nad jeziorem, w miescie goraco a tam zmarzlam ze po kurtke wracalismy, tak gwizdalo ze szok!!! dzien do przodu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!!! My dziś większość dnia na dworze:) pogoda super, zresztą wczoraj też:) chyba dobrze, że zostaliśmy w domu:) dodałam troszkę nowych fotek, zapraszamy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania____Michas jest super,juz nie wiem jak go..komentowac :) Misiowa______noo zazwyczaj jeden po drugim ida;) Noc bez zmian:classic_cool: Pogoda super znow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×