Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joannaz

Dzieckonajwiększe szczęściepogaduchy mam 2007 i nie tylko!

Polecane posty

U nas noc spokojna bez żadnej pobudki, ale zasnąć wczoraj maja nie mogła. Walczyła od 19 do 20.30!!!!! Ania___________na czym polega wasza dieta?? Co do zębów, fakt!!! każde dziecko inne! Maja ma dwa, jej 5ciomiesięczna \'koleżanka\' też dwa:) U nas baaaardzo pięknie. A mnie coś pobolewa brzuch. Wczoraj M wyciągnął wagę, ważę znów 3 kg więcej, tj. już 61 kg. Nie wiem o co chodzi?!?! Tak regularnie tyłam tylko w ciąży.....mam głupie myśli. Ale okres jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baderka to wsio jasne:) listkaaa__a ze okres jest, to nic nie znaczy;) Mama moja w 3 mcu sie dowiedziala przypadkiem(cytologia) ze jest w ciazy:miala @@@normalnie!!!!!! kolezanka co w marcu urodzila tez:) Jesli podejrzewasz...zrob test.... Moze tez byc jeszcze po porodzie, ze organizm tyle potrzebuje, bo uzupelnia braki po ciazy....a moze...ot tak sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przed ciążą ważyłam 60 teraz mam 3-4 kg na plusie, ale nie zamierzam ich tracić, bo dobrze mi z nimi hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie powiem ile mam na +++, mi to nie przeszkadza,mam to w nosie, nawet czasu nie mam pomyslec o tym aczkolwiek.... inaczej jest jak przed;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i na wstępie gratuluję nowych zębolków!! A szczególnie pierwszego Patrysi!!! U nas też coś idzie (czytaj górna jedynka lub dwójka z lewej strony), ale jak na razie nie chce się cholerstwo przebić i noce są do nieczego:( Dieta - kopenhaska - 13 dni wyrzeczeń....dziś trzeci dzień, Dieta kopenhaska Szczegółowy plan posiłków DZIEŃ 1 i 8 Śniadanie: 1 kubek kawy, 1 kostka cukru Obiad: 2 jajka na twardo, gotowany szpinak 100g, 1 pomidor Kolacja:1 duży befsztyk, sałata z olejem i cytryną 150g DZIEŃ 2 i 9 Śniadanie:1 kubek kawy,1 kostka cukru Obiad:1 duży befsztyk, sałata z olejem i cytryną 150g Kolacja:1 plaster szynki, 2-3 szklanki jogurtu naturalnego DZIEŃ 3 i 10 Śniadanie:1 kubek kawy,1 kostka cukru, 1 grzanka z razowego pieczywa Obiad: gotowany szpinak,1 świeży owoc, 1 pomidor Kolacja:1 plaster szynki, 2 gotowane jajka, sałata z olejem i cytryną 150g DZIEŃ 4 i 11 Śniadanie:1 kubek kawy,1 kostka cukru Obiad: tarta marchewka 150g, jajko na twardo, twarożek naturalny 100g Kolacja: sałatka owocowa 100g, 2-3 szklanki jogurtu naturalnego DZIEŃ 5 i 12 Śniadanie: duża tarta marchew z cytryną Obiad: duża chuda ryba Kolacja:1 befsztyk, sałata i brokuły 200g DZIEŃ 6 i 13 Śniadanie: 1 kubek czarnej kawy, 1 kostka cukru Obiad: kurczak gotowany 150g, sałata z olejem i cytryną 150g Kolacja: 2 jajka na twardo, duża marchewka DZIEŃ 7 Śniadanie: 1 kubek herbaty bez cukru Obiad: kawałek chudego grilowanego mięsa 150g Kolacja: NIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi jakieś 4-5 kilo po ciąży zostało, może to kilogramy by mi ie przeszkadzały, ale brzuch mi się nie podoba. Razem z mężem próbujemy tą dietę i do wyjazdu będziemy miec płaskie brzuszki:) takie jest zamierzenie - nie wiem tylko ja weekend majowy przetrwamy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj brzuch tez...wiele do zyczenia zostawia, taki..pudding:D :D:D:D noo....ale cos za cos:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nad brzuszkiem pracuję, najbardziej denerwuje mnie ta ciemna krecha, która nie zamierza mnie chyba opuścić... dziewczyny podpowiedzcie mi czy to aby nie za wcześnie... czy ja bym mogła zabrać juz moją małą na przejażdżkę rowerem w foteliku? czy jest na to jeszcze za mała? bo ja uwielbiam rower i aż mnie ściska jak jestem z nią na spacerze i widzę jak ktoś sobie jedzie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baderak, agdzie za wczesnie,sama siedzi stabilnie to sie nie szczyp,tylko ja na rower w fotelik i wio:) Ja tez bympojechala z wojtkiem,zwlaszcza ze to taki powsi noga i tylko na dwor ale...roweru nie mam:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rower mam, muszę go tylko odkurzyć po ...juz prawie dwóch latach... jak ten czas leci...tylko fotelik musimy kupić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to fotelik i heja,zazdroszcze,u mnie same lasy i jeziora akurat na rower teren idealny... Moj maz wlasnie...ciasto czekoladowe zrobil,szok nawet nie wiedzialam kiedy,wlasnie sie piecze w piekarniku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WOW!!! mój swoje skądinąd spore umiejętności kulinarne zatracil wraz z ożenkiem...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj malz lubi gotowacetc obiady,ciasta,wszystko na czuja, nic z przepisu:) zreszta ja to samo,z przepisu nie, bo nigdy nie wychodzi,wsio na oko :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo z tym rowerem to dobry pomysł. My mamy rowery:) tylko gdzie kupić takie krzesełko? ania______________podziwiam! może i ja się za siebie wezmę.... ZAPRASZAMY NA NOWE FOTY I FILM z wczorajszego spaceru idę robić co muszę póki mała śpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzialam takie krzeselka ostatnio...w Biedronce,ogladalam nawet i solidnie byly wykonane:) U nas znow chyba atak zebow: W bawil sie z tata,rozesmiany, wariowal itepe...nagle ryk niesamowity i lzy jak grochy,za nic sie nie dal uspokic,az serce mi pekalo...No to stary numer na sprawdzenie czy to zeby:Dentinox....Za chwile cisza,przeszlo, ale..jesc nie chcial,zasnal od razu..Wstanie i obadam ktore, bo juz durna jestem:albo gorne jedynki,albo dolne dwojki.... Ostatnio bylo to samo i za godzine zabek:) Biedne te nasze dzieci:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ps. listkaaa___ale Majunia super:):) Jak slicznie zabki widac:) A film bomba: ale gadala na tej bujawce :D:D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joasia__:) ❤️ Biedny wojtuś. Maja też dziś marudzi. I nie chce jeść. Może góra jej idzie zbieramy się na spacer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas nie marudzenie,tylko nagle jeden wrzask i nic nie dziala poza Dentinoxem:zawsze juz 3x tak ma jak zab wychodzi... na dwor nie ide,za goraco,....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dzisiaj u nas jest jeden pisk maluch wcale nie chce leżeć tylko cały czas by chciala być na rączkach a ja sie nie daje i jeszcze ząbki dają jej popalić, smaruje tym żelem Denti... cośtam i pomaga ale na krótko u nas pada i jest zimno więc Joasia zapraszam do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamusie jak dlugo juz n=mnie tu nie bylo ale taka cudna pogode mielismy ze non stop na dworzu Misiowa_________gratuluje zabka moj K dostal pierwszego jak mial 8.5 mies ale bezobjawowo ale nastepne to tragedia ale da sie rade wytrzymac a jak dla mnie najlepszy na zabkowanie NUROFEN w syropie dla dzieci bo te zele to sie zjada i koniec a syrop jest na bole zabkowania sprobuj bo warto:D a widze ze okres zabkowania u nas jest hehe joannaz_______jak chcesz zimno to sie zamien ja z przyjemnoscia w upale sie poplawie i moj K tez bo u nas tak dzis zimne wiatrzycho wieje ze nie zamieram wyjsc na spacer bo glowe moze urwac:P dobrze ze z rana bylismy bo duuuzo ladniej bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, a gdzie to taka brzydka pogoda? bo u mnie jak na razie piękne słoneczko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiowa___________dzięki❤️ :) U nas się przebija prawa górna jedynka Normalnie sezon na zęby mamy!!!!Nie wiadomo czy się z tego cieszyć, czy nie..? Życzę, by szybko minął! Czy to normalne, że jak nacisnę leci mi jeszcze mleko? (nie karmię już 5 miesięcy) Pogoda - miód. Moja ulubiona pora dnia:):):):) Słońce zachodzi, 21 stopni za oknem..... Zaraz 19 i kąpiel. Ciekawe jak dziś Maja zaśnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Listka - co ja mam mówić - Majka jak zawsze przesłodka i zdjęcia super:) a z mlekiem to wiem, ze tez mi ise tak zdarzało, ale teraz już chyba nie leci, ale tylko jak naciśniesz? i dużo czy kropelka? My dziś znowu prawie cały dzień na dworze, Michaś troszkę spał, troszke wwariował - jak to On:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry:) Cieplo poszlo w diably,chmury i deszcz bedzie jak nic:) Noc koszmar:wojtek sie budzil co 20 kminut co 30, wygladam i sie czuje jak ZOMBI....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×