Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joannaz

Dzieckonajwiększe szczęściepogaduchy mam 2007 i nie tylko!

Polecane posty

Cześć Kochane!!!! My mielismy wczoraj roczek Michałka - zdjęcia i relacja póżniej - w wolnej chwili, czyli pewnie jutro. Joasiu - na imieninki🌼 Agunia - kuruj synusia! Oby jak najszybciej Mu przeszło!! pozdrowionka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tu takie przeciagi????????????????? Dziekuje za zyczenia :) Noc jak codzien, ide dzis do fryzjera obciac kudły i zrobic balejaż bo nie moge patrzec na TA pania w lustrze.... ANIU_________wszystkiego NAJ dla MISIA na ten roczek!!!!!!!! ❤️ 🌼 👄❤️ 🌼 👄❤️ 🌼 👄❤️ 🌼 👄❤️ 🌼 👄❤️ 🌼 👄❤️ 🌼 👄❤️ 🌼 👄❤️ 🌼 👄❤️ 🌼 👄❤️ 🌼 👄❤️ 🌼 👄❤️ 🌼 👄❤️ 🌼 👄❤️ 🌼 👄❤️ 🌼 👄❤️ 🌼 👄❤️ 🌼 👄❤️ 🌼 👄❤️ 🌼 👄❤️ 🌼 👄❤️ 🌼 👄❤️ 🌼 👄❤️ 🌼 👄❤️ 🌼 👄❤️ 🌼 👄❤️ 🌼 👄❤️ 🌼 👄❤️ 🌼 👄❤️ 🌼 👄❤️ 🌼 👄❤️ 🌼 👄❤️ 🌼 👄❤️ 🌼 👄❤️❤️ 🌼 👄❤️ 🌼 👄❤️ 🌼 👄 🌼 👄❤️ 🌼 👄❤️ 🌼 👄❤️ 🌼 👄❤️ 🌼 👄❤️ 🌼 👄❤️ 🌼 👄❤️ 🌼 👄❤️ 🌼 👄❤️ 🌼 👄❤️ 🌼 👄 Dopiero nasze dzieci sie rodzily,juz....roczki koncza.... Noc jak codzien, milego dnia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) dla Michasia wszystkiego naj, a od dominiki słodkie całuski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 i wszystkiego najlepszego dla naszego kochanego MICHASIA na jego pierwsze w życiu urodziny!!!!!! tak Cię ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ MISIU!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joasia______________i dla ciebie spóźnione, ale szczere życzenia na sobotnie imieninki!!! Spełnienia pragnień i wszystkiego co naj naj naj lepsze!!! Byliśmy od sob. u prababci koło Białogardu :):):) A dziś jedziemy do rodziców m. Maja właśnie wdupcza paróweczkę, idę się myć.... Miłego dnia, dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Bardzo dziękujemy za życzonka:) zdjęcia z urodzinek już częściowo dodane. Michaś w sobotę mial kiepski nastrój i nie chciał pozować, On nie lubi takich imprez, a poza tym byl śpiący;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepsze życzenia dla Michałka na roczek !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Joasia ________ dla ciebie z okazji imienin 👄 dziewczynki w ten szczególny dzień zycze wam drogie Mamusie wszystkiego co najlepsze i żeby wasze dzieci były zawsze zdrowe i usmiechnięte a dziewczynkom w ciaży żeby za rok tuliły już swoje pociechy :) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😍😍😍😍😍😍😍😍😍[l😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍 🌻dla Michasia z okazji najwazniejszych urodzinek w swoim zyciu!!!!🌻 😘duze BUZIOOOOOOLEEEE od Kasjanka i cioci Katharsis:D:D:D😘 -a torcik super i Michas jaki przystojniak a ta KASA to chyba naprawde najwazniejsza moj K tez ja wybral tylko ze on wzial caly portfel:P a moja imprezak tez sie udala wybawialam sie ze hoho no a moj M z synkeim dali mi wczoraj pospac i w spokoju kaca wyleczyc:P M zrobil obiad maly tez caly i najedzony:P wiec jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz czekamy na urodzinki Dominisi bo jesli nic nie przeoczylam to ona nastepna w kolejce:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak??? a no tak, faktycznie... to już całkiem neidługo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katharsis👄 dziękujemy :) my już po spacerku:) Joasiu - co u Ciebie? Jak zebole W? Wciąż 2 czy może coś urosło? U nas 4 na górze i 2 na dole, odkąd się wybiły (mm nadzieję, ze nie zapeszę) noce całe przespane:) i tego Ci życzę! Pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna pisałam ci już że my też mamy problem ze spaniem. budzi się kilka razy do północy i po północy nie jest najlepiej. Wyobraź sobie jednak, że wczoraj dostał taki okropny syrop, po którym lekarz mówił że może być senny to poszedł spać o 20, obudził się o 1:30. dostał 20 ml wody i spał do 5 . wtedy dałam mu mleczka i usnął, trochę powiercił się o 7 i spaliśy do 8. dawno nie byłam tak wyspana. Powiedz mi czy ty dajesz Wojtusiowi jeść albo pić w nocy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu bez zmian, 2 zeby, ale ida jedynki na gorze i dwojki na dole.... Agunia___co to za syrop :P W raz je w nocy i pije ze 3x...... Spokojnej nocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas jest postęp odkąd przestałam mu dawać jeść, potem dostawał herbatkę i potrafił jej wypijać 300 ml, więc zaczęłam robić coraz słabszą i teraz dostaje przegotowaną wodę i pije jej malutko i zazwyczaj zasypia. jedzonko dostaje koło 6 (czasem 5). A syrop to Actifed - jest strasznie niedobry więc dodaję soku malinowego, wiem, że niepowinnam ale na prawdę nie da się go wypić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agunia, na recepte? zreszta zaraz obadam.. Wojtka nie da sie oszukac piciem,wrzask ze na Giewoncie chyba go slychac,probowalam nieraz....On bardzo szybko rosnie, odstawil mleko, tylko w nocy pije, wiec...potrzebuje... u nas noc jak codzien,tesciowa planowala jechac na caly dzien na zakupy do Koszalina,my z nia, ale...nie wiem co robic,bo chlodno, niebo w ciezkich chmurach,nie pada ale..pewnie zacznie... Sama nie wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ps.dlaczego nie powinnas? Ja nie widze w tym nic zlego,jak dziecko nie wypije trzeba tak kombinowac, az wezmie lekarstwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry!!! A u nas słońce!!! I dobrze, bo chcę do mista z Michałkiem się wybrać i mam nadzieję, ze to będzie udany spacer i zakupy;) Co do oszukiwania z lekarstwami to też jestem za tym by zrobić wszystko by dziecko wzięło i już. Joasiu - to strasznie często W w nocy butlę dostaje!!! Przyzwyczai się i chyba nigdy nie przestaniesz wstawać!!! Może próbuj Go (nie mówię o jedzeniu, bo jest jeszcze mały i niech pije to jedno mleczko) troszkę oszukiwać z tą herbatą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ jestem czytam, ale nie piszę, bo u nas nuda...nic ciekawego się nie dzieje, wsio OK. Tez idą dwójki na górze i dole, ale póki co spokój jest. ania___________Ślicznie wyglądacie na zdjęciach! I ty i Misiu! joasia________zgadzam sie z laskami, mimo jego zaciętości, musisz zawalczyć i ograniczyć wycieczki do jego łóżeczka w nocy z butelką picia:) Maja w nocy pije raz nad ranem, a czasem w ogóle nic nie dostaje całą noc, bo śpi jak zabita:) Niestety wstaje ostatnio przed siódmą, o 6.30. Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas dzisiaj piękna pogoda :-) Niestety w niedzielę chyba mnie przywiało i nabawiłam się zapalenia piersi więc muszę na razie conieco ją osłaniać. jak sięniepoprawi to będę się musiała wybrać do lekarza. miała któraś z was tą przemiłą dolegliwość??? Tomek spał do 3 a że nie chciał usnąć to przeniosłam go do naszego pokoju i bawił się godzinę a my drzemaliśmy :-P Noc więc udana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już po długim spacerze i zakupach - wszystko w miarę udane, choć Misiu pokazał tez swoje humorki... Listka 👄 dzięki Agunia - ja miałam ropień piersi i jeśli to taki sam ból to współczuję, życzę zdrówka🌼 Misiowa - pewnie kolejne zębole idą i stąd to marudzenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laseczki!!! misiowa_________ oj wspolczuje ja nie nawidze jak maly marudzi naszczescie ostatnio juz coraz miej no ale za to himery coraz czesciej sie pokazuja wiec nie wiem co gorsze a tobie radze dawke nurofenu i spokoj bedzie:P aniaa______ a co kupilas sobie ze zadowolona z zakupow jestes?? a ja mam dzis wielkiego gloooda ucze sie i non stop cos wpycham a jak słodkiego mis ie chce oszzz!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katharsis - a dla siebie to nic:) ogólnie to zakupy dla dzieci były - dla naszego brzdąca i chrześniaków - w końcu dzień dziecka się zbliża;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, nawet nie chce mi sie pisac oograniczeniach z piciem w nocy,bo to po prostu bez sensu, robilam wszystko... I tak wstaje i tak,wiecnie szkodzi mi dac mu pic i spokoj za chwile... Poza tym jest jeszcze jeden maly szczegol: nie mieszkamy SAMI a u tesciow,wiec nie bardzo moge sobie pozwolic na wycie w nocy:rano do roboty wstaja!!!! Chociaz nie raz probowalam,nic nie daje, jest jaki jest i tyle... aniu_________je RAZ w nocy,nie CO CHWILA!!!!!pisalam ;) Misiowa___musisz przetrzymac!! A ja jednak pojechalam z tesciowa i M do Koszalina, pogoda sie zrobila ... Oczywiscie...caly samochod dla W zakupow :P Bo promocje,okazje itepe, a u nas na wsi zdzieraja ze szok .... Tesciowa zaszalala :P Dostal fajny swetr na jesien z Reserved (przecena z...80 zl na 34!!), dmuchany basen, zabawki, kosmetyki, w Makro kaszki,soczki,pieluchy,chusteczki itepe :classic_cool: Spokoj na jakis czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy moge poprosic o link z tym lozkiem, dla maluchow z allegro? Kurde, na oczy mi padlo, znalezc nie moge:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkaaaa__dziekuje ❤️ Bry kobitki, jutro fryzjer, sie niemoge doczekac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my sie idziemy dzisiaj szczepić, mam nadzieje że wszystko jej ok też bym poszła do fryzjera, jak ja uwielbiam jak fryzjer wyprostuje mi włosy są takie lśniące a ja żebym nie wiem co robila to są jakieś takie beznadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×