Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joannaz

Dzieckonajwiększe szczęściepogaduchy mam 2007 i nie tylko!

Polecane posty

jestem bylismy dzisiaj nad wodą i jestem padnięta chyba wszytskie dziewczynki wykorzystują każdą chwile zeby pobyć na dworze nas tez jutro nie ma bo jedziemy do teściow marcin wrzucił dwa filmiki na bobasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane! Nie pisze, bo nie miałam czasu - ale są efekty - praca mgr oprawiona, cała sesja zaliczona:) gratulacje będę pzyjmowac po obronie - 6 lipca;) dziś byliśmy u mojego chrzesniaka na imieninkach, tam na festynie i wrzucę jak będę miała chwilkę nowe foty i filmik. ogromne buziaczki dla Majeczki👄 a dla całej reszty pozdrowionka!!!!!!!! Listka - gratulujemy nowych zabków! Misiowa - no to piękny prezent macie od dziadków - Patrycja potrafi się ustawić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam się pochwalić - Michaś zrobil wczoraj 4 kroczki:) chodzenie idzie Mu coraz lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj dziaciaczki mają swoje święto więc życzę wam dużo radości i uśmięchnietych buziaczkow 👄 dla mam też są te życzenia bo chyba my też czasami jesteśmy dużymi dziećmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!! a my byliśmy dziś w Ustce! Ale na plażę nie wchodziliśmy, bo mimo że było bardzo słonecznie, było zimno:(:(:( Dla wszystkich dzieciaczków kolorowego, słodkiego i wesołego DNIA DZIECKA!!!! Maja ma od dziś dwa zęby więcej czyli 6:):):) ania______________GRATULUJEMY misiowi kroczków!!!!ale i my się chwalimy - maja zrobiła dziś dwa kroki bez trzymanki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listeczko śliczne zdjęcia i Majeczka ma identyczne getry jak Ola z cherokee różowe w kropeczki i do kompletu są w paseczki.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda__________te getry dostaliśmy w prezencie w dwupaku, ale w parze z jasnoniebieskimi jednokolorowymi... buziaczki dla Oli👄 !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!! U nas też pogoda cudna więc wykrozystujemy ją na spacery. Wczoraj się nachodziliśmy. Byliśmy na długim spacerku. przechodziliśmy koło zoo ale kolejka była taka straszna że odpuściliśmy sobie wejście ale za to poszliśmy na kopiec. oto kilka fotek http://picasaweb.google.pl/Agunia1981/DzieDziecka?authkey=5wWWWWkG7js A ja noc miałam cudną bo spałam jak zabita a mąż zajmował się małym - jak stwierdził wstawał 300 razy ... no cóż ... ja nie słyszałam :-P Gratulujemy nowych ząbków, no i samodzielnych kroczków. Dzieciaczki jesteście SUPER !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamuski spoznione😘 z okazji dnia dziecka dla naszych kochanych bobaskow gratuluje pierwszych kroczkow🌻 a u nas upal wreszcie sie doczekalam:) Listkaa________ Majunia sliczna a ja mialam wczoraj dwa egzaminy z taka siekiera w srode maja byc wyniki mysle ze zdalam ale u niej nigdy nic nie wiadomo wiec zyje w niepewnosci jeszcze 3 egz i koniec aniaa_____ gratuluje pracy ja teraz na 3 roku bede pisac licencjat i ci powiem ze nie wyobrazam narazie sobie tego bo ja zawsze pisze krotko zwiezle i na temat no a tam troche ston musi byc:( a mojemu K sie ropka kolo paznokcia zebrala ma toche zaczerwienione i opuchniete mam taka masc ale cos nie dziala robir mu w mydlinach a wy moze macie jakis sposob zeby to zwalczyc???? Magda______ a jak synek kolezanki-Filipek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipek dobrze, ma wyjęty cewnik z serduszka i czuje sie odbrze, pewnie niedługo ( za kilka tygodni ) wyjdzie ze spzitala.. :) a mama jego szczęśliwa, bo nareszcie moze go na ręce wziąc... po przeszło miesiącu... dziś bede pisać do koleżanki to bede wiecje wiedziała..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katarsis, moze mu się wrósł paznokietek... ale ja nie pomoge... moze do przychodni albo na izbe przyjęc zeby mu sie to nie babralo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! Zalatana jestem i jakoś czasu nie bylo by wejść. Listka - gratulacje - Majeczka robi super postępy!!! A zdjęcia jak zawsze rewelacja po prostu - tylko Ciebie coś na nich mało!! Katharsis - Michałkowi kilka razy robiło się takie coś przy paznokietku - ja smarowałam jodyną. A pracą się nie martw, najgorzej zacząć, a potem już idzie;) Joanna - co u Ciebie????? a właściwie u Was? Magda r - super wieści o Filipku!!! i nareszcie Jego mama szczęśliwsza - teraz już Go pewnie tak szybko z rąk nie wypuści;) Agunia - zdjęcia ekstra. Szczególnie podobają mi się te na kocyku, gdzie Twój maly pomocnik układa klamerki;) a ja jestem dziś słomianą wdową, Michaś już śpi, miałam w tym czasie prasować, ale jakoś mi się nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda_______ dobrze ze z filipkiem juz lepiej a u lekarza juz kiedys z tym bylam i mowila ze to albo zle paznokcie obciete albo zadarte albo czyms sie ukuł a jak ta ropa wyplynie to juz sie dobrze robi ja mam masc na to no ale ta ropke juz wczoraj probowalam wycisnac ale to strasznie boli i maly b. plakal no ale dzis przy kapieli udalo mi sie ja wycisnac i juz teraz widze ze juz czerwony obrzek zszedl misiowa______http://www.bobasy.pl/kasjanek prosze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!! Co tu takie pustki???????????? U nas upał, o 9 wyszłam z Małym na zakupy i krótki spacer, potem zjadł ładnie śniadanko - aż się trzęsie gdy ma jeść parówkę;) i teraz śpi, a ja czekam na koleżankę, która ma nas odwiedzić. Założyłam Misiowi nowe bobasy - na starych nie mam już miejsca na zdjęcia, a nie chcę wciąż kasować. Jest kilka nowych fotek - zapraszam. www.aniaania2.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu_________ Michas sliczny i widze ze juz ladnie sobie radzi na nozkach ojeny jakie te nasze brzdace juz dorosle.....:D chodzi juz samodzielnie?? a my jak K sie obudzi i zje obiuadek do tesiowej jedziemy :) a skad macie namiary na NK ja tez chce!!!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katharsis - co do chodzenia to u nas wygląda to tak, że Michaś to mały tchórz - jak idzie to musi mieć chociaż w jednej ręce mój palec, jak tylko wyczuje, że go nie ma to od razu buch na pupę - w sobotę zrobił swoje pierwsze samodzielne kroczki. a co do n-k to może na maila przyślesz mi jakieś swoje namiary? wyślę Ci wtedy zaproszenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaa_________ wysle ale musisz dac mi adres:) a moj K tez sie bal i od pierwszych kroczkow do chodzenia troszke czasu minelo ale pozniej dawalam mu drewniane łyżki albo grzechotke bo jak trzymal cos w raczkach to sie pewniej czuł:P czego takie maluchy sobie nie wymysla:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Jestem tylko weny rak. Jutro coś skrobnę, dziewuszki. Katharsis___________adresy mailowe są zazwyczaj w stopkach naszych nicków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja dziś piszę od rodziców - spontanicznie wczoraj do Nich przyjechałam i w rezultacie zostaliśmy na noc. Na dworze znów upał, więc na spacer wybierzemy się pewnie pod wieczór. Katharsis - wyślij na aaanula@buziaczek.pl;) Listka - Ty żyjesz! Skrobnij co tam u Was! Joasiu - a o Ciebie to już się zaczynam martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane baby🌼 wpadam jak zwykle nadrobic zaleglosci i obejrzec dzieciaki na bobasach, rany jak ten czas leci, slicznosci:D:D:D u nas zaczal sie 29tc musze sie oszczedzac bo troche sie skrocila szyjka, no i dietka cukrzycowa, poza tym ok, nie moge sie juz doczekac, a lato przede mna, upaly mnie wykoncza:( pozdrwaim wszystkie i wysylam po duzym👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×