Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joannaz

Dzieckonajwiększe szczęściepogaduchy mam 2007 i nie tylko!

Polecane posty

ale on cos sie wlaczyc chyba nie chce oj ja ja nie lubie tych komputerow.... w tej dziedzinie jestem zielona:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! Katharsis - wszystko się włączylo, filmik obejrzany - jaki Kasjanek odważny!!! I duzy juz chłopak!! a reszta gdzie się podziewa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaa_____ dzieki a mi nie chcialo sie zalaczyc no ale moje trudy nie poszly na marne:P a reszta na lezaczkach pewnie lezy z brzuchami do gory:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry!! My byliśmy u teściów. Wczoraj wieczorem powrót. katharsis______________filml super! Jaki kasjanek odważny!!! Maja się boi dużych psów jak podchodzą za blisko, a co dopiero koń!!! I jaką ma śliczną mamę ten nasz Kasjanek!!! ps. ile waży wasz synuś? ania_________misio również obejrzany! ❤️ Fajnie wam się pierwsza strona na bobasach zakończyła! Akurat gry skończył roczek. ja na bieżąco Mai zdjęcia przeglądam i wyrzucam co niektóre! Ale pewnie i tak nie pociągnę zbyt długo. Szkoda mi nowej zakładać, bo tyle osób zna ten adres www. joanna___________:( Wszystko wam się ułoży, a rozmowę z mężem an temat drugiej dzidzi zacznij za kilka dni jeszcze raz, jak opadną emocje. pewnie twój m. teraz o tym wszystkim myśli i kto wie - może zmieni zdanie?:) Ucałuj wojtusia! I niech szybciutko wraca do zdrówka. GRATKI kolejnych ząbków! Wracajcie do nas szybko, bo :( bez was i zastój na topiku!❤️ misiowa_____________super filmik Pati tańczącej. Cudownie się uśmiecha ta wasza szkrabinka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listka ,ania_________ on najchetniej by do srodka do tego konia wlazl doslownie jest oszalaly na punkcie jakichkolwiek zwierzat na co musze bacznie uwazac bo on nie patrzy do byle jakiego psa kota itp podchodzi i sie bawi a to jest b. niebezpieczne a K wazyl w marcu 11.5 kg a teraz za dwa tyg kolejene szczeienie ze zobaczymy ale chyba duzo nie przybral

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciłam z zakupów i spaceru - myślałam, że nie dojdę do domu - takie mialam siaty... i jeszcze Michaś ciężki do tego... ale jakoś się udało:) Listka - fajnie, że już jesteście. Co do bobasow to planowałam żeby pierwszą stronę zakończyć, gdy Michaś skończy rok, wcześniej wciąż kasowałam, bo brakowało miejsca na dodawanie nowych zdjęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katharsis - zdjęcia obejrzane, ekstra! A Ty jaka laska!!!! Kasjanek fajny chłopak, lubi zjeżdżalnie? Michaś jeszcze nigdy nie jechał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdjęcia obejrzane filmiki też super laseczki z was a dzieciaczki przepiekne ja sobie piję kawkę mrożoną i tak się zastanawiam czy iść na spacer czy poczekac aż choć troche sie ochłodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Misiowa u nas skwar, wyszłam po 10, wróciłam dopiero niedawno, bo zależało mi by Michaś troszkę pospał. A jak tam Patrysia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny do laseczki mi daaaaaleko, niestety:( oj juz mi figurka sprzed ciazy nie wroci aniaa________ a K chichra sie jak nie wiem na zjezdzalni ale ja go albo trzymam obok za raczke albo M go na dole łapie jesli jest z nami bo inaczej to by pooojechal...... hehe misiowa__________ a Patrysia super dziewczynka dzis obejrzalam filmiki bo ja zawsze zapomne jesli nikt nic nie wspomni o nich a jak slodko sie smieje ,ekstra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry:) Podczytuje Was ale nie mam weny na pisanie:( Dzieciaczki obejrzane, sliczne i sie nie moge nadziwic jak rosna: u kogos to tak fajnie widac;) U nas ok, noce bez zmian... mama kupila W mleko sojowe waniliowe na probe,czy wezmie i czy go nie uczuli:zrobilam mu klej kukurydz na tym i....myslalam ze mi reke łyknie !!! uczulenia niet, wiec...mam alternatywe :) zawsze to lepiej jak sama woda ;) Jeszcze bialko sojowe w proszku i inne akcesoria, bede wyjezdzac to zapasow zrobie :) Pozdrawiamy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Do dupy mam nastrój, więc nie będę przynudzać....chciałam się tylko przywitać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry! aniu__________co się stało? czy tak po prostu ten podły nastrój? joanna___________to super, że sojowe go nie uczula! katharsis________pytałam o wagę K. bo jak sam jest na zdjęciu wydaje się taki duży!!! A na twoich czy tatusia rękach wydał mi się niemal taki jak Nasza Maja! i to fakt, że na zdjęciach nasze bąble się wydają większe - wszyscy to o Mai mówią gdy ją widzą na żywo. Maja ma od dziś siedem zębów! Górna lewa dwójka nam dziś wyszła! Więc mamy wszystkie jedynki, górne dwójki i na dole prawą dwójeczkę:) Od wczoraj maja zaczęła sie sama puszczać do chodzenia bez trzymanki! Do roczku na pewno już będzie śmigała:classic_cool: Zbieramy się na spacer:) jest wietrznie ale słonecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listka____________- braaaawa dla Majuni🌻 a K teraz juz troche zjechal ale jak byl maly to byl strasznie duzy i grubasek zawsze pediatra mowila na wazeniu ze jej rokordzista przyszedl hehe bo to byl taki typowy bobas ale teraz jak biega to schudl aniu______ a co sie stalo?? u nas pogoda sie spieprzyla wieje slonca prawie ze brak moglo by popadac bo wszystko schnie mimo ze podlewane:( a jutro ide do miasta K ma juz rezerwacje u babci:P a ja na miasto musze jakies klapki sobie kupic isc wlosy podciac brwi wyrwac itp itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tu takie pustki??????????? hej dziewczyny!!!!!!!!!!!!!! ja dzis horror przezylam wnet synka zabilam.......... gadalam z mezem a on cos wiercil i przedluzacz przeciagnal a K zlapal i go prad kopnal bo gdzies przebicie bylo plakal jak nie wiem a ja razem znim o Jezus mowie wam o tragedie nie trudno.... jaka ja glupia jestem to az szok!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katharsis__________nie jesteś głupia! takie sytuacje są niestety nieuniknione! Żeby dzieciaka ustrzec przed takimi doświadczeniami trzebaby go związać i położyć w łóżeczku:D a tak - wiadomo - się nie da. Mój m. wrócił wczoraj z pracy dopiero o 19. Cały dzień byłyśmy same. Koszmar jakiś!!! Nikomu nie polecam. Maja pod koniec tak już marudziła, że wykąpałam ją po 18. Jak michał wszedł do domu, ona już spała jakieś 15 min:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! Listka - gratulacje dla Majusi!!! A z ząbkami to prześcigła narzeczonego - Michaś ma dopiero 6;) Katharsis - nie obwiniaj się - to są sytuację, których niestety nie da się uniknąć i tak jak mówi Listka, musiałabyś chyba związać Kasjanka by to się nie wydarzyło. Co u nas? Nastrój wciąż mam kiepski - nie chcę o tym tu pisać. Michaś jak zwykle broi - interesuje się wszystkim co zakazane, łobuz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katharsis - dopiero teraz przeczytałam, że napisałam włąściwie to samo co Listka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam normalnie aż chce się zyć jak się ochłodziło :) ugotowałam obiad i ogarnełam mieszkanie nie wiem czy wy też tak macie ale codziennie sprzątam rano a jak moj Marcin wraca to robi tak bałagan że nazajutrz mieszkanie wyglada koszmarnie i co ja robię sprzatam od nowa i tak w kołko ....... no ale uslyszałam że on pracuje a ja to chyba sobie leżę cały dzień i telewizję oglądam ........ koniec świata z tymi facetami jutro sobie wychodzę na 15 mam spotkanie w pracy a potem o 18 ide na spotkanie z ludzmi z podstawowki i nie będzie mnie pół wieczoru............. i dobrze mu tak :P mi też sie coś od zycia należy !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiadomosc dnia: M dzwonil.. PRACE MA !!!! Narazie byle co bo byle co, ale wazne ze sie zaczepil, w trakcie moze cos lepszego wpadnie !!!! (narazie w szkole w biurze, od wrzesnia,najdalej stycznia nauczyciel informatyki) katharsis_ ___jestes super mama, takie wypadki sie zdarzaja przy malych dzieciach,mnie W spadl z wozka na ziemie, czekam...na kolejne kombinacje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiadomosc dnia: M dzwonil.. PRACE MA !!!! Narazie byle co bo byle co, ale wazne ze sie zaczepil, w trakcie moze cos lepszego wpadnie !!!! (narazie w szkole w biurze, od wrzesnia,najdalej stycznia nauczyciel informatyki) katharsis_ ___jestes super mama, takie wypadki sie zdarzaja przy malych dzieciach,mnie W spadl z wozka na ziemie, czekam...na kolejne kombinacje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ uwaga uwaga!!! od wczoraj MAJA CHODZI :D:D:D ❤️ ❤️ ❤️ więcej za chwilę, bo mi jęczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
same dobre wieści joasia______ najważniejsze że ma pracę a potem znajdzie coś lepszego Listkaaa_______ super że Majusia już chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) gratulacje za wszystkie nowe osiągnięcia... :) moja chodzi od tygodnia, ale mam z nią problem, bo ona w zasadzie nie chodzi a biega... jak się rozpędzi to najczęściej zatrzymuje się na jakieś przeszkodzie i wygląda jak mały kaskader-pełno guzów i siniaków... :) co do tych wypadków to nam też przydarzył sie jeden dwa dni temu, dominika fiknęła koziołka i spadła z tapczanu... na szczęście nic się nie stało, ale coraz trudniej ją upilnować... a wszelkie kable i kontakty to jej główny punkt zainteresowań... :( miłego dnia Wam życzę... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo dla zdolnych dziewczynek!!!! Joasiu - super wieści!!!!!!!! pozdrowienia dlaa Wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno mnie nie było ale pogoda taka piękna, żę prawie cały czas siedzimy na polku albo gdzieś jeździmy. Widzę, że dzieciaki nieźle pracują. wielkie gratulacje. 🌼 A Tomek zaczyna mi się po trochu puszczać. jak widzi, że wyciągam ręce to robi dwa kroki i pada, natomiast jak mnienie widzi (albo męża) to przechodzi sobie dzielnie między różnymi meblami po 5-6 kroczków. coraz lepiej mu to wychodzi. Problem mam za to z jazdąw wóżku. złości się strasznie bo nie chce sedzieć tylko woli chodzić. z jednej strony chciałabym żeby już chodził ale jak już będzie sam się przemieszczał to będę go musiała pilnować. teraz bawi się kolorową szczotką do kurzu - strasznie mu się spodobała. No i dranciuch jak wchodzimy do domu to krzyczy i trzyma się drzwi żeby nie wchodzić. I jeszcze jdno tfu tfu żeby nie zapeszyć. Ze spaniem nocnym jest już na prawdę super tfu tfu tfu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadłam by powiedzieć, że dodałam nowy film - pokazane tam jest na jakim etapie chodzenia jest Michaś;) zapraszamy Listka - zgadamy się to powiem Ci co i jak - właściwie nie ma co opowiadać... buziaki dla Majki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w ogóle to miłego weekendu Wam życzę - dużo słońca, uśmiechu, żadnych sporów!!! pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×