Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joannaz

Dzieckonajwiększe szczęściepogaduchy mam 2007 i nie tylko!

Polecane posty

no szok, 20 osob, to impreza jak cholera :P:P:P:P Noo mam nadzieje ze w sobote kirierem aparat bedzie i nie bede musiala czekac do poniedzialku :P Juz sie nie moge doczekac, ten aparat to cudo, mozna nim robic takie rzeczy ze...glowa boli :P ALe W...zaatakuje :P:P:P:P:P Misiowa________jak mala? Buziole!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy moge chwalic Patryske bo znowu zapesze ale nocki są super, pierwsza pobudka dzisiaj 5.50 a druga teraz i sie bawi sama teraz szok mam nadzieje ze tak juz zostanie ale Majusia bedzie miala super urodzinki ja bede miala problem bo moja córcia urodzila się 21 grudnia i nie wiem czy robic po świetach czy przed :) buziole dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiowa________no zostanie: do...nastepnych zabkow :P ;) Listkaaa-______pewnie jutro nie zajrzysz wiec... Wszystkiego NAJ dla MAJUNI na te pierwsze urodziny ode mnie i Wojtunia :):):) ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 Tesciow dzis odwoze, leca do Anglii na kilkanascie dni :P:P:P Jutro grilla robimy, znajomi z 1,5 rocznym synkiem beda spac u nas: ale Wojtus bedzie mial zabawe i kolege do brojenia;) No i....czekam jak na szpilach na ten aparat,mam nadzieje ze dzis-jutro MAX dojdzie,bo jajo zniose;) Poza tym bez zmian! Milego dnia!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaania
Sto lat dla naszej kochanej Majeczki!!!!!!!!!!!!!🌼🌼🌼 Dziś są urodzinki Twoje, przyjmij więc życzonka moje: zdrówka, szczęścia, pomyśloności w urodziny zaś prezentów oraz dużo gości.Wszystkiego najlepszego Ci życzę i żeby uśmiech na twej ślicznej buźce trwał wiecznie, a dni były piękne i słoneczne:) Żyj 100 latek albo więcej! Ogromne buziaki przesyła Michaś z rodzicami;)❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ kochani, dziękujemy za życzonka!!! i pamięć! jutro skrobniemy więcej o naszych urodzinkach! uff,że już za nami!ale fajno było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu_____pogody Wam zycze:) listkaaa____a my czekamy na relacje i fotki z roczku:) ja zaczynam myslec o roczku :P Musze torta jakiegos super zamowic dla W, nie mam czasu robic . Bym chciala w ksztalcie samochoda-widzialam kiedys na zdjeciu jakims ale...pewnie na moich checiach sie skonczy :P No i drugi:tylko dla W do grzebania sama mu zrobie :classic_cool: Chlop w robocie, tescie w Anglii,sama z W jestem;) Milego dnia! ps. dodalam fotki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niniejszym informuję, że dnia 20 lipca 2008 o godz. 22.50 siłami natury na świat przyszła MARCELINA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 52 cm 2480 g!!!!!!!!!!!!! córeczka Malolepszej!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małolepsza__________________ ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 MOJE GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i buziaczki dla córeczki!! witamy Marcelę wśród nas!!!! i trzymamy kciuki o wasz jak najszybszy powrót do domu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
omega______-dzieki za info:) malolepsza_______to koniec tego dobrego :P:P:P Witaj wsrod mamusiek:):):) GRATULACJE!!!!!!!!!!!!! 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 misiowa____________wszystkiego NAJ dla Patrysi na te 7 mcy ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny!!!!! wracam i to takie wieści!!!!!!!! Małolepsza - gratulacje mamusiu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Joasiu - zdjęcia obejrzane! Szok jakie Wojtuś ma długie włosy!!!!! Słodki jest!! Czy to już fotki nowym sprzętem? a co do torcika to fajny pomysł z tym specjalnym dla W do grzebania:) a co do autka to własciwiw wszędzie zrobią - tylko drogi to interes. My robilismy - zdjęcia były na bobasach to ponad 40 zł za kg kosztowało to auto i tort wyszedł za ok 150 zł!za to efekt był super i smakowo też był dobry! Listka - szukałam fotek z roczku, a to d... czekam:) Misiowa [kwiatek dla Patrysi na miesięcznicę!! Jak nocki? a gdzie się reszta podziewa? topik zaniedbujecie!! Katharsis, Baderka! ja dziś zmęczona, wróciliśmy w nocy, a Michas tradycyjnie od 6 wariował - cwaniaczek wyspał się w aucie i teraz dosypia, a ja po drugiej kawie, a i tak czy mi się zamykają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu_____-a w nosie z cena,byle byl, ale watpie aby u mnie "na wsi" takie cuda robili, zobacze co maja, jak zadnych ksztaltow fajnych to trudno,przezyje;) No foty nowym sprzeciorem;) Buziaki!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malolepsza GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ joasia - dziękuje za komentarz na nk ;) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście nie na nk tylko na bobasach :O :O ehhh ta skleroza ;) :P a W ma rzeczywiście bujne włoski !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda na NK i Bobasach :P:P:P No ma kudły ze szok,najgorzej jak upały:cały mokry i az po szyi mu cieknie, masakra!!!!!! Sie tylko biedny meczy, dlatego m.in nie znosze upałów :P:P:P Juz od 3 mcy sie wybieramy do fryzjera, ale zawsze cos wypadnie .... Na 7 sierpnia sie i jego zapisalam:nie ma odwrotu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ps. listkaaa________zmieniaj suwaczki Majuni na 2 lata, nie roczek :P:P:PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna______________zmienię jak tylko znajdę chwilę,póki co mamy jeszcze w domu specjalnego gościa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkaa - filmik bomba !!!! ja swoją wczoraj 2 godziny usypiałam, bezcycowo i miała jeszcze spac w łóżeczku ale skonczyło się na jednym stresie.... :O eszcze w nocy sie budzila ze dwa razy i nad ranem raz i o 9 wstałysmy.. :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda_____________a dlaczego ola tak źle spała? kolejne zęby, czy co? u nas już normalne życie. moja kol wczoraj wieczorem wyjechała. Przyjęcie ur było bardzo uroczyste z uwagi na m\\ogrom gości, który na nas spadł:D dobrze, że dwie osoby nie przyjechały, bo nie miały by gdzie siedzieć. Maja na pocz. była w szoku,a po ok godz poszła spać, bo było bardzo duszno i się chyba zmęczyła. Fajnie sobie podrygiwała jak śpiewaliśmy jej sto lat!!Wszyscy byli pod jej wrażeniem! Impra się zakończyła chwilę po 20. Sprzątania było co nie miara! Ufff, że już po wszystkim! Na wróżbie najpierw dotknęła butelkę, potem różaniec i.... chwyciła kasiorę tzn pieniążka w nominale 100 zł i uciekła - mądre mam dziecko, co? :classic_cool: A co u was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co u nas? zamieszanie... pzygotowania do kolejnego wyjazdu - to juz przecież w czwartek, a dziś nalot rodzinki - jedni i drudzy rodzice i siostra męża z rodzinką, to mają być takie nasze imieniny, bo gdy przypadają to nas nie ma, w międzyczasie pranie, sprzatanie i biegający Michaś:D Listka - pewnie, że mądra:) u nas była moneta - 5 zł i Michaś interesował się tylko nią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkaaa____film bomba! aniu__________ale Ci dobrze, ciagle w rozjazdach.... Bylam z W w super cukierni,pytalamo torta na roczek, robia....samochody z bitej smietany itepe :) Wagowo jak chce,25 zl kilo :P Zamowie taki do 3 kg i jeden malenki dla niego :classic_cool: Po 11sierpnia mam przyjechac sie umawiac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laski!! U nas znowu niespokojna noc - Michaś jęczał i się kręcił, wkładał rączki do buzi i pomagał dentinox, więc chyba znowu zęby, piszę chyba, bo nie da sobie łobuz do buzi zajrzeć... wczoraj wieczorem imieninowy - zgarnęłam prezenty, a dziś już myślę o jutrzejszym wyjeździe:) mam górę prasowania i potem wszystko pakuję:) mam nadzieję, że prognozy się sprawdzą i troszkę się poopalamy, a Misio pobawi się na plaży:) Listka - daj znać kiedy Wam pasuje się spotkać:) Joasiu - to super z tym tortem!! i cena powalająca!!! ja zamawiałam w takiej cukierni na osiedlu i było ponad 40 zł za kg, a w centrum cena za kg to 55-65 zł!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listeczko - odstawiłam ja oc cycka na noc... ;) i uczy sie usypiac.... alle dzis juz rewewlacja była !!!! po 30 minutach ryku... zasnela o 22 i obudzila sie na piciu o 6 rano... a wstalysmy o 9 :) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda________________a to gratulacje pierwszej dobrej nocy bez cyca! 🌼 i podziwiam - musisz mieć nerwy! ania________________jeszcze dokładnie nie wiem. spiszemy się albo zdzwonimy❤️ napisz jeszcze raz dokładnie w jakich dniach wy tam jesteście. Liczę, że może jak będzie pogoda pobyczy się razem na plaży - Maja jeszcze nigdy nie była. Ja za torta płaciłam 25 zł za kg i u nas to chyba norma. misiowa, aga, katharsis______________co z wami?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu______uroki \"wsi\" z cenami :P magda_________super, az grzech...taka noc :P A ja dzis ledwo zywa, W ze...30X w nocy sie budzil, On nigdy sie nie nauczy,zaraz rok:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×