Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joannaz

Dzieckonajwiększe szczęściepogaduchy mam 2007 i nie tylko!

Polecane posty

Ps.listkaaa-___Maja boska w tych ochraniaczach na kolanach,sikam :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiowa buziaki dla Patrycji zokazji 8 miesięcy. małolepsza jak tak patrzę na Twoją Kruszynkę, to tęskno mi do tych wspaniałych chwil. Śliczna jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry!!!!!! my już pomału myślami na wyjeździe - dziś wielkie pakowanie, jutro najpierw wizyta u lekarza - trzymajcie mocno kciuki by było ok - a potem jedziemy:) Małolepsza - prześliczną masz córeczkę i jaka jest maleńka!! Joasiu - super fotki z urodzinek:) Listka - Majusia w ochraniaczach mnie rozbawiła:) Misiowa - dopiero co z brzuchem chodziłas, atu za chwilę roczek, aż się wierzyć nie chce!!! dodałam kilka nowych fot, zapraszamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ps. aniu_____poleglam jak zobaczylam fotke na ktorej mis spi z kubkami,zabawkami,itepe,odlot :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry! małolepsza___witaj ja na chwilę, idę jeść śniadanko:) misiu też obejrzany - uroczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki dodalam fotki na bobasach www.bobasy.pl/kasjanek malolepsza_________ corcia piekna boze kiedy moje taki male bylo hehe aniaaa____________ tobie to dobrze ....... tylko pomarzyc mozna joannaz___________ a W juz lepiej spi w nocy a moj K tez zsandalek wyrosl i narazie kupilam takie trampeczki bo w sklepach jeszcze zbytnio nic nie bylo dobra lece ja mamWRESZCIE remont lazienki wiec za czesto nie zagladam i do tego jeszcze Kasjanus brojarz maly:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam by się z Wami pożegnać - na 2 tyg macie ode mnie odpoczynek:) jedziemy w miejsce, gdzie powstał nasz Misiek - do przepięknej Chorwacji:) troszkę boję się długiej drogi, która przed nami i jak ją zniesie mój mały, ale w końcu to podróżnik od poczatku, więc mam nadzieję, że będzie ok. i jeszcze raz apeluję o kciuki na jutro za ❤️ mojego synusia! buziaczki!! Katharsis - zdjęcia super!!! Kasjanek duży chłopak!! A fotka na drabinie - szok po prostu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katharsis____kasjanek super,maly men:) noce W...bez zmian.... Aniu_______przywiezcie rodzenstwo dla Michasia w takim razie :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu__________ zyczymy udanego wyjazdu joasiu________ to ten Twoj Wojtus nie zle daje ci popalic czego my biedne matki nie wytrzymamy heheh K jeszcze spi a ja musialam wstac bo hydraulik nam grzejnik wstawia wanne i kibelek zawsze jak ja musze wstac albo gdzies jechac to maly spi a tak to czasem o 6 pobudki urzadza osz to maly urwis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katharsis_____-W w dzien jest super, grzeczny,bawi sie, radosny itepe.....ALe noce jak zwykle.... Dzis prawie nie spalam,masakra, z milion razy sie budzil....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ania_________miłego pobytu w Chorwacji, kochani!!!! i buziaczki dla Miasia! joanna______a już liczyłyśmy, że jak skończy rok może coś się zmieni!!!! pozostaje czekać i mieć nadzieję...:) Maja za to am ostatnio problemu z zasypianiem i w dzień i na noc. jak ma dzień pełen wrażeń, a o taki w mieście trudno, zasypia bez problemu. Gorzej, jak się nudzi i potem niby spać jej się chce, oczy trze, chodzi i się zatacza a zasnąć nie może:( U nas dziś piękna pogoda!!!! Ale i tak mam deprechę. Nienawidzę miasta. dzień tu zmarnowany 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dzisiaj chrzciny dziecka mojej przyjaciolki i jestem mama chrzestna listkaa_________ ja tez narzekam na uroki miasta chociaz mieszkam daleko od centrum i mam duzo zieleni to jednak wies to wieś nie ma porownania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkaaa____jak dzien zmarnowany,masz gdzie isc na spacer, gdzie kupic rzeczy dla dziecka i..jakis ruch itepe, a u mnie porazka,nie ma nic,takie nudy ze wyc sie chce! Jak gdzies jedziemy do cywilizacji czy cos,to W az piszczy z radosc ze....wkoncu cos sie dzieje!!! chcesz lek-idziesz do apteki i dostajesz-u mnie nie ma, musza zamawiac i czekam....Chcesz buty jakies fajne--idziesz i kupujesz--u mnie nie ma--musze Koszalin albo Szczecin... To takie meczace,nic tu nie moge dostac..... ZAMIEN SIE ZE MNA!!!!!!!ja tu zgnije i zdechne kiedys w tej nicości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tez bym nie chciala w miescie mieszkac ale za to jak jade raz na jakis czas na zakupy to od razu lepiej sie czuje tylko ze ja mam 10 minut drogi samochodem wiec to inna sprawa ale na zadupiu tez nie wyobrazam sobie mieszkac bo moja wies jest taka ze niby wies ale blisko miasta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć !! Ja też mieszkam na wsi ale za to 15 km od rynku w Krakowie. Jak tylko potrzebuję albo mam ochotę to biorę małego wsiadam w samochód i idziemy połazić po sklepach. niestety mimo, że mieszkam na wsi to w mojej miejscowości nie ma gdzie pospacerować. ile można chodzić tą samą drogą. Ostatnio jednak Tomek woli pobawić się w piachu albo pojeździć na rowerku więc dłuższe wyprawy na razie go nie interesują. ania życzę udanego pobytu. a tutaj link do zdjęć http://picasaweb.google.pl/Agunia1981/KrLestwoZabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katharsis______jak piszesz,za zakupy poprawiaja humor: bo masz je gdzie zrobic! Ja nie mam!100 km! MASAKRA!!! Inna sprawa: mialam z W isc na szczepienie,dzwonie dzis i co? Pani na urlopie,musze fczekac....az wroci,nie ma nikogo innego, nie moge isc gdzie indziej,to dopiero porazka!Myslalam ze zalatwie przed praca, ale nie,bede musiala kombinowac potem Naprawde co innego jechac na 2 tyg na wies latem, a co innego...mieszkac na wygwizdowigdzie nic nie ma i NIC nie mozna zalatwic! Agunia__Tomus boski,buziole mu ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba lato sie kończy bo sie okropnie zimno zrobilo no ale jak dla mnie to dobrze musze kupic Patryśce dorosle buty bo juz staje a z tego co gdzies przeczytalam to musza miec twarda podeszwe a wszystkie co ma to takie z taka delikatna podeszwą a i moja córeczka juz klaska w łapki jak sie mowi "brawo" i robi pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiowa - na temat podeszwy to są różne opinie,,, jak kupilam najpierw bartki takie kozaki w zeszlym roku to ciężko jej sie chodizlo bo sztywne a teraz ma geoxy i są suuuper, oddychające i miękkie tam gdzie trzeba... !!! i tez geoxy chce jej na jesien-zime kupic, a po domu o najlepiej w skarpetach z ABSem... !!!!! 👄 dla wszystkich.. !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiowa_brawo dla umiejetnosci Malej:) My tez od poczatku mamy twarde buty itepe, w domu...na bosaka(nie znosi skarpet,butow itepe.... Pomijajac ze...boso najzdrowiej;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim! joanna_______________100 km do cywilizacji to rzeczywiście trochę za dużo!tak 10 by było OK. Ja na prawedę sie męczę w mieście. Kiedyś mieszkałam na wsi więc wiem czego chcę. I jak tylko będziemy mieli trochę kasy odłożonej sprzedamy to mieszkanie i sio na wieś. Tak bym chciała mieć kawałek trawnika, żeby postawić stolik i rozłożyć kawałek koca. Maję bym puściła i by mogła cały dzień hasać:D Misiowa_____________brawo dla patryśki!!!!! A nasza Maja się ostatnio nauczyła gdy widzi jak ktoś siedzi z nogą założoną na nogę podchodzi siada sobie i podskakuje, żeby ją bujać. Na placu zabaw tak lubi się bawić w piasku z innymi dziećmi, że siłą muszę z parku wychodzić...szkoda mi jej, że w domu nie ma innego dziecka. Mam prośbę do joanny, albo ani, albo już nie wiem komu tam wysyłałam o odesłanie mi PROSZĘ muzyki dla maluchów: fasolki itp. Bo jak wam pisałam niedawno straciliśmy wszystko z dysku i ściągnięcie Mai tej muzyki zajęło by mi na pewno niemało czasu. Wyśle mi ktoś.....?❤️ proszę....:) Co do butków - Maja też zazwyczaj biega po domu w skarpetkach z antypoślizgiem, a na zimę jeszcze butków nie mamy. Za to mamy kurtkę i kożuszek, bo dostałyśmy:) Jak byłyśmy teraz u lek. mówiłam mu, ze Maja lekko podkręca do środka lewą nóżkę. Odp. że do 2 roku życia nie ma co się przejmować, tylko wysokie usztywniające stawy buty zakładać. Miłego dnia! U nas już od tyg pięknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkaaa__-to wio dorobic Mai rodzenstwo i..nie bedzie sama;) Wysle Ci muzyke,zapodaj tylko adres raz jeszcze bo nie mam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna_____________zanim byśmy dorobili, jeszcze 9 miesięcy ciąży.... ja teraz potrzebuję towarzystwa dla Mai! Adres napiszę mailem - dzięki kochana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. jestem "marcówką" też;-) U Was pierwszy raz, tym bardziej mi miło:-) Przyznam szczerze że nie czytałam całego tematu bo dopiero niedawno wpadł mi w oko. Ale z tego co zdażyłam przeleciec;-),kilka mam ma problem z nocym spaniem swoich pociech:-(. I mnie to dotkneło:-(,mój synek ma 17 miesiecy i od ok. dwóch tygodni po prostu przechodzimy koszmar!!!!!! Ja nie jestem w stanie normalnie funkcjonowac bo spię na ziemi,i łacząc moje drzemki to wyjdzie jakies 3 godziny:-O Synek budzi sie co 15 min z płaczem,jak zasnie to spi niespokojnie,rzuca sie i popłakuje:-(.mam juz dośc:-( .Byłam u lekarza ale nic mu nie jest,zęby tez juz wyszły więc ząbkowanie wykluczone:-( Czasem nie mam ochoty nawet sie kłaśc bo wiem ze za chwile bedzie pobudka:-( Czy to moze taki okres w zyciu mojego dziecka i minie????? Napiszcie,ze TAK ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mańka a probowałaś viburcol mu dać ?? to jest na uspokojenie... szczerze największe doświadczenie w nie przespanych nockach ma joannaz... misiowa dla Patrysi 👄 joasiu dla Wojtka 👄 listkaa dla Mai 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×