Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joannaz

Dzieckonajwiększe szczęściepogaduchy mam 2007 i nie tylko!

Polecane posty

wreszcie udało się rozpocząć kolejną stronkę, z taką frekwencją to nic dziwnego, że tak ciężko idzie...gdzie się podziewacie? Listka - zostawiliście łyżeczkę Majki, jeśli chcesz to Ci ją odeślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malolepsza________-czekam na relacje z porodu :P:P:P:P Jak mała narazie??????????? Aniu_____Michas super juz chlopczyk:):):) Dodalam fotki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu - Wojtuś jak zawsze cudo!!! Z prawdziwą przyjemnością oglada się Wasze fotki!!! śLICZNY jest!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu________bo te samochody najbardziej wytrzymale;) W dzis znow polecial na leb, ta wichura jest nie do upilnowania, czolo zdarte i guz na pol glowy!!!! Kask mu kupie normalnie, bo diabelsie rozstrzaska kiedys!!!! Zasadzcie drzewka swoim slodziakom :):):) http://kraina.hipp.pl/?id=3758

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ps. to drzewko W, kliknijcie na : powrót i tam: zasadz drzewko i..do dziela;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przejmuj sie - Michas to samo - siniaki na nogach, kolano zdarte i guz na czole - to efekt przedwczorajszego upadku...a najlepsze jest to, że nie płakał....za to ja byłam przerażona... a samochodziki są rewelacyjne - Michaś ma już niezłą kolekcję i uwielbia się nimi bawić:) widziałam właśnie to drzewko u Ciebie w opisie:) jak znajdę moment to tam zajrzę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!!! Joasiu ty narzekasz , żę upał aja się w końcu cieszę. po tych ostatnich deszczach miałam dość. Dzisiaj przyszli do Tomka dwaj koledzy rówieśnicy i powiedzmy, że się bawili. oni ciut starsi więc raczej razem wojowali a Tomek gdzieś tam się szwędał. Bawili się 2,5 godziny. nalaliśmy wody do basenu więc po południu powtórkaz rozrywki tylko już w wodzie. ale dzieciaki mają zabawę. a ja z przyjemnością pojechałabym nad morze. Mąż jednak nie ma urlopu więc zostaje nam tylko weekend 15-17 sierpnia. nic jednak nie zarezerwowałam a jakbyśmy się wybrali z dzieckiem to chciałabym znać warunki zwłaszcza, że to strasznie daleko. tak mi się marzą wakacje, po to żebyśmy mogli pobyć sobie w trójkę. ehhhhhhhh Aniu ale zazdroszczę ci tych wyjazdów. Zdjęcia oglądniętę. dzoecoaczki przesłodkie i rosną jak na drożdżaąch. Małolepsza gratuluję 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze co do upadków, to u nas to samo. warga rozcięta (dwukrotnie), siniaki na kolanach, guz na czole (walnął w grzejnik), powieka w strupach bo się podrapał. oj wytrzymałe są te nasze dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiowa :D :D : u nas też gorąco, parówa taka że szoook :O :O Olka w samym pampku lata a i tak mokra.. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to chyba upały z pomorza sobie zeszły w dół Polski:) Bo u nas dziś bez słonka było, ale bardzo dobrze, bo tyle dni takiej gorączki to nawet ja już miałam dość!!!Maja w te dni prawie nic nie jadła. Dziewczyny, powiedzcie mi po 1 roku daje się nadal D3? Pytam, bo mi się skończyła i nie wiem czy po receptę lecieć? misiowa_________wracaj szybko!tzn kompa rób:) wszystkim 👄 w pon. wyjeżdżamy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry:) Chmury, wiatr,chlodno w koncu zyjemy z W!!!!!!! Misiowa________naprawiajcie ten komp :P Listkaaa___My do 2 lat vit D3 obowiazkowo, potem sie zobaczy:) Milego dnia!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello!! ja na moment! Listka - D3- przynajmniej do 2 lat!! wpadnę potem, bo teraz jesteśmy u rodziców, u nas atak zębowy trwa, nocki do d...., Michasiowi idą górne czwórki, jedna juz duża, nie zauważyliśmy kiedy wyszła, a druga w trakcie wyłażenia, kiedy te cholerne zęby wyjdą???????? buziolki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli upsss ! muszę jutro skoczyć po receptę! U nas przed chwilą padał deszcz, a teraz świeci słońce! co za popieprz. pogoda!!! maja tez marudzi dziś cały dzień..... pewnie tez zęby.... bidulki te nasze dzieciaczki.... cholerne zęby!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz d3 nie daje, tak mi poweidzial rehabilitantka, bo ta D3 sie nie wydala z organizmu... w każdym bądź razie nie djae juz Oli... zwłaszcza w lato..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda r - jak byłam na szczepieniu w czerwcu, to lekarka powiedziała, że dawać po jednej kropelce, ale latem koniecznie na noc, żeby się nie kumulowało... więc już sama teraz nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie... ja daję po tej jednej kropelce...wcześniej Michaś dostawał dwie, bo był czas, że mial płaską główkę i wtedy lekarka Mu zwiększyła...a dodatkowe witaminy dajecie? ja daję cebion multi. a w ogóle to juz coraz bliżej to badanie na serduszko i pomału zaczynam się stresować...23 sierpnia idziemy prywatnie do pani profesor - czekaliśmy bardzo długo na ten termin i mam nadzieję, że to będzie dobra dla nas wizyta...marzę, by ta dziurka się zarosła....Magda r - a jak Wasze sprawy "sercowe"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania - ja nie dajw żądnych witamin... tylko jak jest chora to cebion multi.. a co do \"sercowych\" spraw to my mamy wizyte na październik albo istopad, nie pamietam dokladnie.. albo i w pazdzierniuku i listopadzie... :O ;) a co do wizyty nie stresuj się... wszystko bedzie OK :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu_______od dawna zadnych witanim nie daje, nie ma takiej potrzeby,teraz zwlaszcza,od kad W je prawie wszystko;) No nie wspominajac ze...W mial uczulenie od Cebionu;) A vit D3 nie jest tylko na ciemiaczko: rowniez na kosci, my mamy dawac bo W szybko rosnie itepe(nie moze nabialu)musi czyms nadrabiac.....Ale nawet jakby mogl to i tak bysmy dawali,sie nasluchalam jakie roznosci....wychodza u dzieciakow w przedszkolu m.in dlatego ze....zza szybko byla odstawiona D3.... Kazda zrobi jak uwaza za sluszne:) Co do przedszkola, musze isc dzis zapisac W bo... dowiedzialam sie ze na miejsce sie...czeka 2-3 lata, kosmos! Wiec dzis skocze,wpisze go na liste, 3 lata i poszedl do dzieci:P No i okulary mi trzasly codzien,jestem slepa jak kret, pedze dzis do optyka: kocham takie niekontrolowane wydatki:( pare slow jak nic poleci, buuuu :( Milego dnia!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej od rana dziś latam, najpierw odbierałam paszport dla Małego, potem bezrobocie i dopiero dotarłam do domu...zmęczona jestem...nocka znów kiepska, wciąż te zęby...teraz popijam kawkę i chciałam sobie poczytać, a tu znów puchy.... Joanna - ja też uwielbiam takie nieprzewidziane wydatki....ostatnio zaczęłam myśleć o laserowym usunięciu wady wzroku - soczewki to jednak spory koszt....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do przedszkola to słyszałam o tych terminach, ale z tego co wiem to u nas tylko do prywatnych można wcześniej zapisywać, a do państwowych normalna lista...ale musze jeszcze się zorientować...tyle teraz dzieci, że pewnie będzie problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć!! ja już po kawie;) dziś w nocy dziąseł nie smarowałam, obydwie czwórki się przebiły, jednak i tak Mały się budził, mam nadzieję, że dziś będzie lepiej...w ogóle wczoraj miał koszmarny dzień, dawno nie dał mi tak popalić... może podsuniecie mi pomysł na prezent dla mojego taty na 50-te urodziny? muszę pomału myśleć, bo to niedługo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu gratki zebow!!!!!!! Prezent nie wiem, moze....skorzany potrwel? Jakis super krawat,koszula,zapach? no zalezy co kto lubi... ja wlasnie spijam kawe, W szlifuje podlogi :classic_cool: Podloga dla nas miod:zimno,pada,wieje :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
portfel dostał na gwiazdkę, fajka odpada, bo nie pali, srebro też nie, bo jakoś nie pasuje... zegarek dostanie od mamy... chciałabym żeby to było coś oryginalnego, bo w końcu wyjątkowe urodziny... tylko pomysłu brak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×