Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joannaz

Dzieckonajwiększe szczęściepogaduchy mam 2007 i nie tylko!

Polecane posty

czesc kobitki! U nas ok,W grzeczny, w pracy super, w koncu....zaczynam oddychac:) Zaraz jedziemy na szczepienie,ktorego...boje sie jak ognia.... Listkaaaa_______doszlo? ANia___-sie plazuje w Chorwacji pewnie jeszcze;) Misiowa,Magda____sił duzo zycze:) Noce bez zmian....Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna_________nieeee doszło:( ania___________wracaj już! wystarczy tego byczenia! misiowa, magda___________musicie być silne! w końcu to minie:) Ja w pon znów wyjeżdżam sobie do koleżanki na wieś!!!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) My już od wczoraj w domu:) wakacje były suuuuper:) cały czas upał, wokół cudnie, ciepła woda...po prostu żyć nie umierać... Michaś podróż zniósł dzielnie, w końcu podróżnik od zawsze:) o serduszku już wiecie - jak na razie jest lepiej i to jest najważniejsze:) dziurka mniejsza niż ostatnio , ubytek w trakcie samoistnego zamykania się:D jesteśmy wciąż na lekach, za pół roku kontrola i zobaczymy:) mam nadzieję, że dziury już nie będzie;) badanie koszmar - Michaś płakał, krzyczał, choć pani profesor robiła co w Jej mocy by Go zabawić. Teraz się zastanawiam czy narażać Go na kolejny stres - bo 12 wrz mamy normalną wizytę na nfz - ta była prywatna u innego lekarza - chciałam mieć porównanie. Chyba sobie to odpuścimy, b ylismy u naprawdę znanego i dobrego lekarza i mam zaufanie do tego co pani profesor powiedziała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Ania!!!! Fajnie, że już jesteście! czekamy na fotki na bobasach - wczoraj zaglądałam nic nie było! W ogóle wszystkie mamuśki się opuściły w dodawaniu zdjęć 😠 Baderka__co u Ciebie i córeczki? Jak się czujesz nasza ciężarówko?!Który to tydz?:) Wszystkim - miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania______________zdjęcia świetne, a Misiu jak zawsze - cudny!!!!!!!i w kąpielówkach, w taxi, w ręczniku z Tweetem - super!Pozazdrościć takich wakacji, jak Wy mieliście! Buziole joanna__________listu jeszcze nie ma. Chyba naprawdę zaginął. A szkoda! Jeszcze poczekam i zagadam może Ania mi wyśle, żeby ciebie już nie naciągać na koszty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja od 2 wresnia mam praktyki w przedszolu wiec jednego brojarza zamienilam na 30:D w grupie prawie sami trzylatki ktorzy siedza po 10 godz w przedszkolu to musi byc dla nich straszne no i jak narazie to tylko ryk i podstawowe pytanie \"kiedy mama przyjdzie\" ale te dzieci sa slodkie www.bobasy.pl/kasjanek nowe foto zapraszamy aniu_____fajnie ze urlop sie udal zdjecia rewelacja asiu________ ja tez odzylam w tym przedszkolu zaraz inaczej sie czlowiek czuje tylko najgorsze to wstawanie...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katharsis_______ja i tak wstawalam i tak, dzieki pracy...doba taka krotka:) Czlowiek inaczej funkcjonuje, nigdy w zyciu rok w domu w zamknieciu!!!!!! listkaaa_____tu nie chodzi o koszty,przestan, wkurza mnie to ze...wtym kraju wszystko kradna,nawet....listy!!!!!!! Tyle rzeczy mi zginelo ze szok, juz tyle razy.....Brak slow.... ANia____-Michas BOMBA! ja na antybiotyku od piatku,zdycham,w robocie sie załatwilam...W wczoraj ode mnie katar zalapal,masakra, noc horror.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!!!! ja dziś dzień spędziłam na sprzątaniu i zakupach, a teraz czekam na bób, który pomału się gotuje i odpoczywam;) Joasiu - dużo zdrówka!!! Listka - to co z tą płytą? Joasiu wysyłasz jeszcze raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja na chwilę się pożegnać! o 12 jadę z Mają do koleżanki. Wrócę w ndz chyba! U nas wszystko OK, poza tym że mi się małżeństwo sypie, albo już go nie ma od jakiegoś czasu. Ale to na naszym topie znana śpiewka, więc nie będę tematu tu rozwijać:) Bobasy obejrzałam -te cuda! Kasjan czysty tatuś! Do zob. !!! ps. Joasia listu wciąż nie ma. poczta zasrana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Listka - to miłego wypoczynku życzę!!! I może troszkę odpoczynku od siebie - mówię o relacjach z M - zrobi Wam dobrze;) Własnie obejrzałam Kasjanka - śliczny z Niego chlopiec. Podobieństwo do tatusia owszem znaczne - jednak myślę, że z mamy to On też coś ma - przynajmniej na niektórych fotkach;) Joasiu - jak choróbsko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej dziekujemy no a ze mnie tez musi co nie co mniec bo w koncu jakis moj udzial tez byl:P ja wlasnie wrocilam z przedszkola maly jeszcze spi wiec mam troszke luzu listkaa________ u nas czasem tez nie za wesolo i najgorsze to jest to ze to raczej z mojej strony... mam takie dni ze nawet nie chce mi sie patrzec na niego ani klocic ani gadac kompletnie nic jest mi obojetny jak ludzie w autobusie chce byc sama i tyle no ale na szczescie te dni nie trwaja za dlugo i wszystko wraca do normy a zazwyczaj na miesiaczke tak mam ale po tym zawsze sobie odbijemy .....heheh napewno wszystko sie ulozy no pod warunkiem ze sama bedzie sz tego chciala 😘 dla naszych \"bobaskow\";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to widze ze...nie tylko u mnie i malza wieczne zadymy, milo ze..sama nie jestem;) Mi lepiej, Wojtuniu sie meczy z katarem,najgorsze co moze byc to katar dla dziecka.... listkaaaa_______definitywny rozsyp?Milego pobytu u kolezanki:) Aniu_____sprobuj teraz Ty,jak sie nie da...mailem bedziemy wyslac:/ katharsis_______ja dopiero na NK zobaczylam....jaka Ty mlodziutka:P (chyba ze.....myle Cie z kims;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ta nasza poczta to porażka , mnie tez kilka przesylek zginelo i nigdzie nie mozna ustalic czyja to wina mi jakos sie uklada z mezem i mam nadzieje ze tak juz zostanie no ale nie ma co zapeszac u nas są juz cztery dwójki i patryska coraz bardziej sie ode mnie uzaleznia, musze ja czesciej zostawiac z babciami to juz nie jest smieszne co ona robi jak mnie nie widzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jaosiu ja mam dopiero 21 lat po maturce zaszlam w ciaze no i rusek juz z moim maluszkiem pod sercem zdawalam pewnei dlatego tak dobrze mi poszlo hehehe i prawo jazdy i semestr studiow tez :D no a z moim M nie jest tez tak najgorzej w koncu musimy sie dotrzec no nie to dopiero rok po nslubie no a tak to para bylismy odkad ja 15 lat skonczylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc zimno jak cholera i chyba nici ze spaceru moje dziecko jest teraz na etapie chodzenia za mną i gadania "mama" i tak caly dzien, kochana jest i slodka ale czasami mam juz dosc bo nigdzie nie moge sie ruszyc, najlepiej jak siedzimy obie i sie bawimy albo czytam jej wtedy jest pelnia szczescia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a co tu tak pusto ale kurde pogoda do d... sie zrobila dzis tak mi sie dluzylo ze szok spalam i lazilam jak taka ćma maly broi wszedzie wejdzie ale uczy sie tak szybko ze niewiem tylko cos pokaze a on juz powtarza tylko z gadaniem cos mu nie idzie tylko mama, tata, baba, dziadzia, nie ma no i oczywiscie NIE dobra lece pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć! oj puchy, puchy, coś nam topik pada.... szkoda... Listka - wysłałam dziś do Ciebie płytę z piosenkami, jutro powinnaś ją mieć;) Joasiu - jak w pracy? Jak Ty i Wojtek znosicie rozłąkę? Misiowa -co u naszej Patrycji? Baderka, Katharsis, Agunia - pozdr;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc patryska juz prawie sama stoi i jest bardzo aktywna, wszedzie wejdzie wszystko pcha do buzi ale dzielnie jej tlumacze chociaz i tak wiem ze nic nie rozumie tylko śmieje sie rozbrajajace a ja miekne i ulegam jej niby mieszkam w dość duzym miescie ale wybor zabawek dla dzieci jest żaden,wiec szukam przez allegro jakos sobie trzba radzic myslalam ze jak nadejdzie jesien to bedziemy czesciej pisac ale frekwencja cos marniutka jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski!już jestem:) joasia_________tak czy siak dziękuję bardzo za wysłanie CD, a że nie doszło nie Twoja wina!Jak tam nasz wielki Wojciecho?:) Jak jego waga? Pewnie ubrania na 98 cm już nosi!!!Jak sztuka chodzenia? I apetyt na mleczko? ania___________dzięki za wysłanie!będę zaglądać do skrzynki! Ale mobilizację płytową zrobiłam! Jak misio? i jak wam się żyje już w domku? misiowa__________moja Maja tez okropna. Dokładnie taka sama jak Pati: łazi za mną i mendzi, by się z nią bawić cały dzień!nie potrafi sama:( liczę, że jak podrośnie się tego nauczy! od dwóch tyg. interesują ja tylko książki ze zwierzętami wiejskimi. chodzi z nimi za nami non stop!!już mamy ochotę je spalić:D Potrafi pokazać i zrobić muuuuu, miał i hau hau!czyli krowa, kot i piesek:) poza tym od jakiegoś tyg. ma bzika na punkcie misiów a szczeg.jednego: tuli go, daje pić swoją butlą, karmi. U nas ziąb jak cholera. N dworze i w domu. Maja chodzi w kożuchu! uściski dla mam i maluchów! jesień idzie! dziewczyny pisać! ja też obiecuję poprawę! aaaaa z m. staramy się być lepsi. na razie wychodzi nam na miarę db z minusem w skali od 1 - 5:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! Listka - dobrze, że już jesteś:) a z m. mam nadzieję, ze się ułoży, małżeństwo to w końcu kompromisy - duużo kompromisów... a u nas? hmm, jesień, zimno...ja chcę do Chorwacji!! Michaś łobuziak jakich mało, nerwy niejednokrotnie mi przy Nim puszczają, taki jest niegrzeczny, o zabawach samemu to mogę zapomnieć, najbardziej lubi bieganie po kanapach i włazenie gdzie tylko się da np. na stół, a ja co chwilę prawie zawału dostaję...o chyba musiałabym Go uwięzić w łóżeczku żeby nigdzie nie wchodził... poza tym Michaś też naśladuję krowę - ma taki traktor ze zwierzętami i te zwierzęta wydają dźwięki, a On naśladuje, jak się spytam jak robi świnka to usta składa jak mały prosiak;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Listka - super nowe fotki!!! Przepiękny dostałaś prezent na urodzinki i przy okazji wszystkiego najlepszego!!!! Kiedy dokladnie obchodziłaś? Wychodzi, ze nie tylko jesteśmy z jednego rocznika, ale także jest miedzy nami różnica dosłownie dni - ja miałam urodziny 27 sierpnia;) Misiowa - Wasze fotki również obejrzałam. Patrysia jak zawsze pięknie uśmiechnięta i te usta!! Do całowania po prostu;) a Joasi to się należy bura, bo u Wojtusia nowych fotek nie ma!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my po sniadanku ania___ur miałam 10 wrzesnia napisze potem bo maja mi przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkiego najlepszego dla was kochane dziewczynki w końcu zaczeli grzac bo dzisiaj w nocy bylo tak zimno ze myslalam ze umarzne a tu wstaje rano i dostykam z nadzieja kaloryfery i są tak dalikatnie cieple no i mi sie nastroj poprawil :) listkaaaa_______ ja tez spalilam swoje dwa bukiety( po cywilnym i kościelnym)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka 🖐️ a co to za przesąd z tym bukietem ?? ja mam swój na pimiątkę ;) :P bo mi sie strasznieeee podoba :D :D leży już 5 laat :P listkaa piękane zdjęcia... a książeczki Ola też uwielbia.. ja jej kupuje seria \"obrazki dla malucha\" czy cos takiego w marcpolu sa.. Ola umie sie sama bawi i nie lubi jak ja sie z nią bawie bo mi zabawki zabiera 😠 :P ;) najlepij jej sie bawi komputerem babci ;) misiowa :D :D 🖐️ joasia 🖐️ katarsis 🖐️ 👄 dla wszystkich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie też miałam zapytać o ten bukiet... ja mój miałam jakiś czas, a potem mąż go wyrzucił - za moją zgodą, bo się kurzył i zaczął się sypać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×