Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joannaz

Dzieckonajwiększe szczęściepogaduchy mam 2007 i nie tylko!

Polecane posty

misiowa_______________to ty jeszcze pokarmiasz cycem?1! nie wiedziałam!!! gratulacje! wiem, od Ani, że z serduszkiem Misia na szczęście OK!!!!!dziureczka się sama zamyka i wkrótce pewnie jej nie będzie :classic_cool: zapraszamy na majakochana2 :) na bobasach. uzupełniłyśmy galerię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkaaa_____ karmię nadal piersia ale coraz mniej bo kluseczek juz nie bardzo chce ssac i przechodzi juz na pokarmy stałe nawet butelki z mlekiem nie bardzo chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joasia______ pamietam ze podawalas stronke z jakimis przepisami dla maluchow, masz moze gdzies to bo moja inwencja tworcza jest do bani a chcialabym cos dobrego ugotowac mojej corci a przewaznie konczy sie na duzych zakupach słoiczkowych taka ze mnie mama nieidealna no ale co zrobic takie życie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiowa Ola jak była na cycu tez butli nie chciała, i do tej pory nie je mleka ;) aniaania 👄 👄 👄 👄 👄 👄 dla Misia :D extra wiodomości !!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry! Magda_____________jeżeli Ola nie je mleka, to co je?? bo ja nie mam pomysłów!!! maja prócz butli je zupki domowe, słoikowe, kanapki i parówkę. Co można obić jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkaa Ola je danio na sniadanie i kaszke na kolacje, na obiad słoiczek i wciagu dnia parówke albo kiełbaske jakas... no i wafle bezcukrowe ;) :) ogólnie mało je...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem jajecznice, ziemniaki od nas z obiadu... zupe jk jest na obiad... juz staram sie dawac jej to co my jemy, oprócz kotletów smazonych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiowa____-format mialam, wsio mi zginelo,w googole wpisz przepisy dla dzieci czy cos tak/// listkaaa____-dostalas płyte? We wtorek wyslalam... SOrry za zaniedbanie,pracuje od dzis,nie mam czasu.... Przezywam strasznie,dzis 1rozstanie z W,spac nie moglam.... Buziaki dla dzieci ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joasia___________może dziś dojdzie, bo wczoraj sprawdzałam skrzynkę - nie było! To od dziś jesteś w pracy?!?! Napisz jak znajdziesz chwilę jak było w pr i jak W? magda___________a próbowałaś Oli dać mleko przez sen? Maja tylko tak pije dwa razy w dzień i na noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w nocy tylko wode pije... i to duuuzo ogólnie przez dzien to i 2 litry potrafi wypic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiowa, bo na cycu jest... Ola tyle pic zaczela jakis czas po odstawieniu od cyca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko ja Ole odstawiłam jak miała przeszło rok ;) nie ma pośpiechu, jak bedziecie gotowe to odstawisz... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciotka byla sama z W:3 h,tesciowa tez rade miala, W mega grzeczny,caly czas sie bawili.... Kupe jej zrobil, przebrala i poradzila sobie... A sraczke mialam...cala noc,takze mysle....ze nie bedzie tak zle.. (dalej bede trzasc gaciami,taki urok matki... ) No i bez karmienia i spania,to bedzie egzamin... W zbyt nie zareagowal jak wrocilam.....Ogladal bajki i sie bawili ... Mysle ze za krotko(3 h to...nie 6h) ja go wytarmosilam,wycalowalam itepe ,sie gapil jak na debila;) No ale on od dawna grzeczny w dzien... NOCE BEZ ZMIAN>>>>>> Wrocilam z rady ,dalej nic nie wiem,burdel ze szok Dyrektorka zamotana,kazdy sobie -z jednej strony dobrze, nikt mi na lbem wisiec nie bedzie....W poniedzaialek na 8, a nawet....nie wiem jakie dzieci,planu nie mam nic ,,,, Szkoda,bo week,bym se zrobila papiery no ale nie moge... Kupilam sobie dzis buty,2 para za...1grosz,wzielam skorzane sandaly niech leza...\' Listkaa______powinno dojsc dawno,mam nadzieje ze nie zginie... Buziole wszystkim..❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna_______________to fano, że opiekunki dały radę z W!!!! widać, ty bardziej jesteś zależna od niego niż on od ciebie! :D Niestety muzyczka do nas jeszcze nie dotarła. Zobaczymy może jutro będzie, jak nie, to ja nie wiem, co się dzieje z tym listem:( Gdzie wszyscy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiowa ___ u nas też tak było. Jak Tomek skończył pół roku to jakiś diabełek w niego wszedł i pomimo, że zawsze kiepsko spał to wtedy było jeszcze gorzej. Teraz jest tak w miarę. nadal budzi się 2 -3 razy. dzisiaj w nocy a raczej do północy budził się 2 razy więc o północy mąz zabrał go do nas do łóżka bo nie mieliśmy siłę siedzieć przy nim. Co do picia .... to jak ją karmisz piersią to nie potrzebuje dopajania. Joanna i inne pracujące mamusie bardzo was podziwniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkaaa______-to cala nasza poczta,mi tyle przesylek zginelo juz po drodze ze szok!!!Zobaczymy,moze sie gdzies zapodzialo... Misiowa-_____to zel i syrop jak zebole i zasnie:) Agunia________nie ma wyboru:) W pracy super, W super grzeczny,no ale..narazie z tesciowa, z ciotka jeszcze na dlugo nie byl....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A do nas dziś przyjeżdża moja serdeczna kol ze studiów:) więc trochę mnie nie będzie... joasia_________przesyłki nadal niet. cholerna poczta! dla wszystkich - buziole!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo takie przesyłki
to się wysyła poleconym, wtedy jest dowód nadania i raczej nie giną:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiowa u mnei podobnie ;) Olka usypiała przez godzine rycząc.. nie chce jesc tylko pije wode.. :( :O nie mam juz siły do niej i wstanie z drzemki i znowu bedzie rykkk :O 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda______ tak sie zastanawiam kiedy to minie bo ja juz nie daje rady czekam do 16 bo o tej przychodzi M i zabierze mala na spacer a ja wanny na godzine albo i dłuzej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×