Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joannaz

Dzieckonajwiększe szczęściepogaduchy mam 2007 i nie tylko!

Polecane posty

magda__________to brawa wielkie dla Oli - mówi naprawdę Dużo!!! ivetka_______ciesz się, że nie macie ślubu i jeśli masz wątpliwości - nie bierz go!!! ja gdy się kłócę z m. nie raz myślę: po co mi to było!!! Bo dopiero gdy pojawiła się Maja wyszło w kryzysowych sytuacjach kto, jaki naprawdę jest! Dziś chyba bym za niego nie wyszła:( Ania obejrzana - przesłodka z niej kaczuszka. podobna do ciebie:) I jakie ma fajne klocki z Kubusiem Puchatkiem, te na podłodze TEZ TAKIE CHCE!!! 😭 idę oglądać Misia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iveta_______moja Maja jest z 19 lipca 2007 także ok 3 miesiące strasza od Ani misiowa__________zaraz i pati zacznie trajkować:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misio piękny jak zawsze!!!!! Ania, ty chodzisz na solarium? Masz cudnie Oliwkową cerę! w środku zimy?:) Ja dostałam na karnet od m. , ale jakoś nawet nie mam sił się wybrać:( U nas dziś tak pięknie słonecznie, ze szok!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Listka - ostatnio chodzę na solarium - przygotowuję się do lata:) a dodatkowo troszkę się maluję - używam ziemi egipskiej, a jej odrobina daje taki właśnie kolor;) u nas świecilo słońce i wybrałam się z Miśkiem na dłuższy spacer, okazało się, że jest bardzo zimny wiatr i zmarzłam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania, misiowa no ja mam nadzieje ze nic straconego no ale poki co to sie od roku nie odzywa weic coz.... listkaa no wlasnie tez sie ciesze ze slubu nie mamy a mate z puchatkiem mozesz kupic na allegro za 10zl mama mi ta moja kupila z biedronki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania --- dzieki ivetta ---- nie odzywa sie bo nie wie czy ma szanse, wie ze Ty masz dziecko i moze nie chce sie wtracac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivetta__nie mogę znaleźć tej maty:( możesz mi podesłać linka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ivetee_____________ kurcze nie zazdroszcze ale dziewczyny maja racje ja tez jestem zdania ze lepiej byc samą z dzieckiem niz sie meczyc a z tamtym moze jeszce da sie cos zrobić:) no to moj Kasjan mowi tez tak podobnie ale on jest starszy od waszych brzdacow...... a mowi m.in: baba , tata, mama, dzidzia , Ania , Ala , nasladuje psa kota koze kure konia krowe i mowi \"ot\"-kot dada, papa, am, aa-siku, aaa-spac cici-smoczek , bwu-samochod, kujujuju- kulać sie plum plum-Kąpać, hop, ała, spiewa ram tam tam, ooo, hej hej (sokoły) i pewnie o czyms jeszcze zapomialam ale z tym ze wszystko rozumie umie zalozyc papcie gatki spodnie czasem rajstopki ubierze (jak sie mu uda) podciaga sobie rajstopki jak sika jest bardzo rozumny wszystko przyniesie pranie zdejmuje:P smieci wyrzuci no i juz w sumie mozna powiedziec ze sam je i radzi sobie z tym (oprócz zupy chyba ze gesciejsza) jestem ciekawa kiedy zacznie gadac bo od sasiadow trzylatek tez jeszce nic nie gada a od znajomych mala -2 latka tak gada ze szok i to pelnymi zdaniami , sama nie wierzylam dopoki nie uslyszalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Olka na samochód mówi \"aunton\" :D :D :D i tez sama je obiady ale nie zupe... i serki, jogurty bo inaczej nie zje.. ;) nie daje sie karmic.. jeszcze sobie przypomniałam co ona tam gada ale nei chce mi sie wypisywac ;) :P kiedys mówiła kocham, ale przestała :P musze jej przypomniec ;) :P ivette - zgadzam sei ze lepiej byc samemu z dzieckiem niz sie meczyc w związku.. i nie zazdroszcze sytuacji :( listeczko i jak tam Maja z jedzonkiem lepiej dzis ?? słuchaj może ja przegłodzic... nabierze apetytu i będzie lepiej.. byle by piła bo sie odwodni... a ja dzis zwazyłam Olke i mamy UWAGA 10 kilo :classic_cool: żywej wagi :D :D :D normalnie dumna z niej jestem :D :D :D bałam sie że długo nie donijemy do 10 :P a tu taka niespodzianka :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiowa tez tak wlasnie mysle... tylko on wie, ze ja go dalej lof :/ no i nie wiem co teraz... listka wpisz puzzle piankowe puchatek i znajdziesz na pewno :) katharsis Ania tez woli sama jesc :] tylko potem wszytsko do prania sie nadaje :P ale czasem jej pozwalam :> magda r moja Ania tez kolo dychy juz wazy ^^ jak mi sie uda to jutro pojde ja zwazyc :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy Wy zauwazylyscie jak strasznie podrozaly zabawki, wczoraj w Smyku doznalam szoku fontanna Playskool kosztuje 150 zł a ja we wrzesniu zaplacilam 99 zł, wiem ze to juz pol roku no ale roznica jest duza kupilam wczoraj kurtke malej i spodenki i bluzki i dwie czapki, bezrekawniki i wiosna moze juz przyjsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivetta --- to poczekaj na jego ruch, zobaczymy co z tą wiedzą zrobi moja kluska tez zaczyna jesc sama, najlepiej jej wychodzi zupa i jogurt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry!!!! u nas z jedzeniem to jest różnie, najczęściej kilka łyżeczek Misiek zje sam, a potem już Mu się nie chce i czeka na karmienie i zabawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do cen zabawek - to ja właśnie wczoraj też byłam w smyku....i szok - ceny po prostu są obłędne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry wszystkim!!! Rzeczywiście Smyk jest dość drogi!!!!!Maja ma ze smyka chyba 2 albo 3 zabawki i basta! Bo się po prostu tam przepłaca!!! widziałyście te linki, co Magda przesłała? Są chyba identyczne, z tym że jedne kosztują 10 zł a drugie 47, bo mają znaczek firmowy Disney!!!! Szok!!!! Oczywiście zamawiam te za 10 zł. Chyba nie będą dziadowiaste:) Zresztą ma je ivetka i widziałam, ze leżą, więc się nie rozsypały:) magda____________maja wczoraj zjadła z wielkim apetytem rosołek, ale na noc niewiele....I też oczywiście uwielbia jeść sama. Był czas, że gdy tylko chwytałam za łyżkę to się darła, teraz daje się trochę pokarmić:) Waży 11,200 ale taka się szczuplutka zrobiła jak glizda! Gdy ją ściskam, boję się, ze połamię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt, że Smyk jest drogi tylko sie zastanawiam czy wszedzie nie jest tak samo szukam rowerka dla małej i chce porownac ceny roznych sklepow a Wy macie rowerki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiowa - też zastanawiam się nad rowerkiem - ale dopiero na drugie urodziny - jak znajdziesz coś interesującego daj znać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!!! U nas już duuuuużo lepiej. Tomek w końcu zaczął jeść. Wczoraj zjadł troszkę rosołku i udało mi się wmusić w niego trochę picia. Kupiłam wszystkie możliwe soczki które lubi. Miał jednak jeszcze wczoraj biegunkę (3 razy). Dobrze, że przynajmniej nie wymiotuje. Poszedł wczoraj spać na głodniaka bo nie chciał mleczka ale dzisiaj rano wypił 180 ml mleka i niedawno zjadł rosołek. Jeszcze go przeczyściło ale mam nadzieję, że będzie lepiej. U nas z mówieniem ostatnio ciężko. Mówił już kilka wyrazów ale ostatnio jest cisza i nie chce powtarzać. On nie chce mówić tak po swojemu tylko jak coś jużpowie to to coś znaczy. Ostatnio zajął się bieganiem, skakaniem, wychodzeniem itd. nic go wiecej nie interesuje. Kupiliśmy mu taki plastikowy większy samochód (za całe 16 zł) i jeździ nim po wszystkich pokojach albo go pchając albo siedząc na przyczepce. Rowerek już mamy i taki samochodzik do pchania lub jeżdżenia http://picasaweb.google.pl/Agunia1981/Rowerek?authkey=Gv1sRgCOGR7KXV7eLB-AE&feat=directlink (To są zdjęcia z okresu jak tomek miał 13 miesięcy) Teraz mój bąbel waży 13900 gr. (w czwartek był szczepiony) teraz pewnie trochę mniej waży po tej chorobie bo nawet żeberka mu widać. Co do cen w Smyku to faktycznie są straszne. ja tak na prawdę to tam nic nie kupowałam z zabawek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiowa_______ ja mialam ta fontanne kupilam w zeszlym roku na gwiazdke K mial 10 mies i wcale sie nia az tak nie bawil i do maja sie zepsula silniczek sie przepalil a dalam za to g ....ówno 160 zl i juz powiedzialam ze wiecej takich drogich zabawek nie dostanie!!! a jak chcialam reklamowac to nie przyjeli:( a dzis bylam w lumpku kupilam K z nexta super dżinsy 3/4 i takie krotkie spodenki z materialu ale naprawde super i sobie fajna bluzke na lato z orseja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katharis ---- a moja bawi się nią, ja zresztą też :P zawsze jak mamy nową zabawkę to ja najpierw ją testuje Patryska wrzuca do niej różne klocki i ma ubaw jak to wszystko wyskakuje agunia ---- jeździka mamy różowego, mala prawie opanowala juz jazde na nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiowa czekam od grudnia 2007.... listka wg mnie nie ma sensu placic tylko za logo... w koncu dla dziecka to zadna roznica... no chyba ze wolisz firmowki :P a my mamy jezdzika i pchacza a na lato chce malej kupic rowerek :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivetta ---- oj to juz kawal czasu, a on ma kogos? listka---- tez musze zamowic te puzle fajniusie są u nas nocki znowu jakies pokrecone, budzi sie non stop i placze i znowu spi mam nadzieje ze to po szczepionce i tylko chwilowe bo juz sie przywyczailam do przesypiania calych nocek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiowa_________ K tez ta fontanna sie podobala ale on majac 10 miesiecy nie za bardzo ja wykorzystał:( a teraz to by tak na całego mogl sie tym bawic, dlatego dziwi mnie dlaczego ta zabawka sie popsula bo jakby mial 2 latka to bym sie nie dziwila bo by nia moze poniewierał przewracal rzucał itp a K dzis mi sie obudzil ok 5.30 myslalam ze go zastrzele :P ledwo co oczy moglam otworzyc a ten juz wola mama!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry laseczki!!! katharsis__________maja dziś się obudziła o 6.15 więc od 7 na nogach jestem (zawsze jeszcze trochę udaję, że się, zanim się zwlokę z łóżka), a poszłam spać trochę po 12 w nocy:( dziś muszę położyć się wcześniej, bo ten nicpoń, pewnie znów ok 7 pobudkę mi zrobi, gałgan mały!!! zaraz U can dance - ciekawe, kto dziś się tam niemal zabije!!!!ost, jak ta laska się pod ziemię zapadła, ryczałam ze śmiechu, az mi łzy leciały grochami!! ja nie wiem, czemu tak głupio reaguję, że kiedy się komuś dzieje krzywda, ja się zaśmiewam do łez.... :D miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiowa niby mial jakas tam sylwie ale niby to bylo tylko na jakis czas to bylo jakos w grudniu wlasnie co od tamtej pory - nie wiem czy jest sam, czy z kims dupa jednym slowem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×