Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joannaz

Dzieckonajwiększe szczęściepogaduchy mam 2007 i nie tylko!

Polecane posty

Bry!! Joasiu - ale siniak!!! dobrze, że tylko tak to się skończyło. Ale nawet z tym siniakiem Wojtek uroczy;) Listka - nowe zdjęcia Majeczki w szlafroczku są super! dodaliśmy troszkę nowości na bobasach, w tym dwa filmy - zapraszamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam co tam dziewczynki słychać? czy któras z Was ma odkurzacz piorący? bo M chce kupic a ja nie wiem czy to dobry pomysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kasjan troszke chory katar kaszel ale juz na szczescie mu przechodzi od parudni nie byl na dworzu i dostaje fioła ja tez chora dychram jak glupia az w nocy spac nie moge:( dzis okropny dzien K gadal i reyczał o byle co mam dość, głowa mnie boli bo w robocie hałas i jeszce w domu ten chimery ma...... ale na szczescie juz śpi, padł jak mucha wiec mam troszke luzu:P a co u was słychac????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha misiowa_________ mi sie taki odkurzacz marzy raz pozyczylismy od znajomych znajomych tak ładnie wyprał łózko i na drugi dzien juz suche bylo bez szorowania i wogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo :] Ania dzis wczesnie usnela, to mam czas 4 me :] sprzedalam stary wozek, jakas kaska wpadla hehe :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam odkurzacz już jest jutro M bedzie prał hehheh juz sie nie moge doczekac czystych dywanow bo teraz nie widac kolorow jest caly jadlospis Patryski :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam zapowiada sie fajny weekend dzisisiaj idziemy na urodziny a jutro wychodze na spotkanie klasowe jezeli dojdzie do skutku :P bo najpierw wszyscy chetni a jak juz jest blizej do spotkania to milczą w kazdym razie jezeli nikt sie nie zdeklaruje to i tak idziemy na browar z długoletnią kumpelką własnie z klasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry! Ivette - świetne fotki. Misiowa - udanego wieczoru!! Ja mniej więcej co 2 miesiące spotykam się z dziewczynami ze studiów - na początku zawsze jest pełno chętnych - a kończymy prawie zawsze we 3:) ale i tak jest super. ja za to dziś idę na jakąś służbową imprezę z mężem - wczoraj się o tym dowiedziałam - w dodatku przez tel, bo mąż na delegacji, nie wiem nawet jak się ubrać.... a w ogóle to się wczoraj z tatą pokłóciłam i zła jestem na siebie, że mnie poniosło:( a w ogóle to na dworze szaro, buro i nastrój jakiś też do niczego:( gdzie się podziewa Listka??????????????? Joasiu - co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivette86 masz cudna corcie,sliczna:) Misiowa___ taki odkurzacz to super rzecz!!! Aniu jakos leci,W zdrowy,poza katarem, ja zdycham na bole glowy, ta pogoda mnie zabija,raz mroz i snieg,dzis leje jak w listopadzie... Milego week !!!! Ps.no i dzis 20 TC,polowa z glowy, a moj strach..coraz wiekszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania_________jestem, tylko mam masakrę z mają przez zęby. trójki jej wychodzą. Gorączkuje, kaszle, zasmarkana jest ogromnie i ślini się jak niemowlę. nie może spać itp. koszmar!plus notorycznie marudzi:( Zazdroszczę ci tak tych wyjść, że lepiej nic nie pisz. bo się załamię!nie pamiętam kiedy my razem gdzieś wyszliśmy😭 ivetka_____anula prześliczna! joannaz____________teraz wiem przez co przechodzisz z w zębami:( A porodu się nie bój, II na pewno będzie o niebo lżejszy!!! 20 tyg już masakra jak ten czas leci!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znów mieliśmy wirusa😭 straciłam tyle zdjęć, że nie chcę nawet o tym myśleć! na szczęście jakiś zalążek najlepszych zawsze wysyłam na superfoto, by wywołać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkaaa______to cos kijowe programy macie jak co chwila Ci z kompa ginie;) A co do zebow: dawaj na zmiane Nurofen i paracetamol, niestety___trzeba przeczekac....Nie zebym Cie straszyla ale... piątki gorsze od trójek w wychodzeniu i.....ciagna sie miesiacami... No ale mam nadzieje ze u Was bedzie ok:) A porodu jako porodu sie nie boje(porodu samego tak,ale nie jak z W.... bo wiem ze musze i nie ma rady...) ale..tego co bedzie PO.... A na temat wyjsc jakichkolwiek sie nie wypowiadam, bo 2 lata nie bylam i nie bede kolejne lata... Buziaki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki Kasjan juz prawie zdrowy ja tez juz lepiej:) jutro idziemy na pogrzeb:( moja taka dalsza ciotka zmarla no ale ze blisko siebie mieszkaliśmy mielismy sporo kontaktu a jak szlismy do niej to K sie tak zachwycała i mówiła oj moj synciu przyszedł.......,..... ale mi sie na wspominki wzieło :( a co do imprezek to my tez wychodzimy tak raz w miesiącu teraz sie wybieramy w pierwszy dzien swiąt jak beda normalne dyskoteki a ze jeszcze idziemy na osiemnastkę wiec bedzie fajno:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joannaz______boisz się tego co będzie po...? czyli czego, bo nie rozumiem? nawału obowiązków przy dwóch bąblach, czy czego? Daje mai tak jak piszesz na zmianę te dwa syropy, albo czopka na gorączkę, zazwyczaj w nocy. maja ma taka wysypkę, wygląda jak poparznie pokrzywą. pediatra nam pow. że to od nadmiaru leków. Pojawia się i zaraz znika. wciąż te syropy dostaje, bo cierpi strasznie bidulka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katharsis______to wyrazy współczucia z powodu odejścia tak serdecznej ciotki i sąsiadki... ciekawe czy Kasjan będzie ją pamiętał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiutam z rana:) i na początek buziaki i życzenai zdrówka dla mojej pięknej synowej!!!! współczuję Wam tych zębów:( Michaś aż tak strasznie nie przechodził...chociaż piątki mamy jeszcze przed sobą, więc nie wiadomo.... Joasiu - początek na pewno będzie ciężki, ale pomyśl po roku będziesz miała już fajych dwóch chłopców, którzy będą razem się bawić... a że to już 20-ty tydzień to jestem w szoku...czas ucieka nawet nie wiem kiedy... Katharsis - współczucia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my juz po pogrzebie ale byl tak uroczysty ze szok nawet wojsko bylo na gala ubrane bo ciotka byla w czasie wojny wieziona walczyla o nasza Polskę i dzis sie dowiedzialam ze miala tytuł kapitana :( dla mnie to jest jakoś nie do zrozumienia ze ktoś jest rozmawiasz z nim a za chwile juz go nie ma ....... Kasjan śpi a ja sie biore za moj licencjat bo mam troszke zaleglości:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wrocilam bylo mało osób ale nie żałuje że poszlam, napilam sie piwa, zjadlam tiramisu i powspominalam stare czasy katharis ----- współczuje :( listka--- znam ten ból jak chloera trafia zdjecia też wysylalam do superfoto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katharsis_ wyrazy wspolczucia!!! listkaaa__pewnie ze sie boje co bedzie PO,do dzis ANI JEDNEJ nocy nie przespalam, nie wyobrazam sobie jak bede wstawac do dwojki na zmiane, w ogole nie bede spac!!!!!!! A moze to...trzydniówka sie przyplatała ze uczulenie? Wapno dawaj;) I syropy p/bolowe tez, wysypka zejdzie nawet jak od nadmiaru;) Misiowa___zazdroszcze wypadu,super ze sie udalo:) Dodalam nowe fotki... Co do imienia chyba Michałek,mi sie podoba,polskie, normalne,dziecko sie wstydzic w szkole i przyszlosci nie bedzie musialo,wiec..jak sie upre zostane przy tym... Oczywiscie M sie nie zgadza( z przekory) ale...o W tez walczylam i teraz bede.... Milego dnia !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! Weekend, weekend - jak zwykle za szybko się skończył.... Joasiu - jestem pewna, że drugi synek będzie miał inną naturę niż Wojtuś, pewnie będzie wciąż spał:) a imię baardzo mi się podoba:) Listka - jak Majeczka się czuje? Misiowa - super, że wyjście udane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość litskaa
maja od pt juz lepiej! będę potem buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu,nie sadze ze II bedzie spac,chocby z tego powodu ze... caly czas przez W ...nie spi w nocy i bryka..... Misiowa___Zygfryd, Bronisław,Eustachy:dla zasady aby mnie wkurzac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna__________mój m. chce nazwać syna Ignacy!!! w po moim trupie:) mi się podoba Łukasz, Jędrek, Franek - serio:) A Maja woła na mnie od kilku dni: MAMUSIA, a na Michała TATUSIA :D Kupiłam jej dziś butki na wiosnę firmy Bartek, śliczne różowe. Wyhasała się w galerii, pospała, teraz m. ja zabrał na dworek po raz II.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Listkaaa____po MOIM trupie :P:P:P Super ze Majunia tak slicznie na Ciebie wola:) Spox nocek laski !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×