Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joannaz

Dzieckonajwiększe szczęściepogaduchy mam 2007 i nie tylko!

Polecane posty

kupilam od razu dwie dawki bo kupilismy w dobrej cenie i oddalismy do przychodni joasia --- ja czasami mysle sobie jak ty sobie dajesz rade z tymi nocami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkaaa___narazie nic,bojak 2 mce rzygalam i prawie zero jedzenia, schudlam 10 kg i jeszcze nie nadrobilam :P:P:P aniu,misiowa_____nie mam wyboru i niemysle o tym, wstaje i swoje robie,nikt inny za mnie tego nie zrobi.... Milego week !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry!! Jak Wam minął weekend dziewczyny? U mnie było suuuper:) zdjecia na bobasach dodane;) Joasiu - czyli wynik wagowy dobry;) a dziś moja powiedzmy kuzynka ma mieć wywoływany poród...zobaczymy co z tego będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w sobote bylismy na urodzinach i naszej chrzesniaczki a wczoraj tesciowe byli u nas na obiedzie i brat M przyjechal z corką prosic nas na komunie moj M jest chrzestnym i jedziemy dzisiaj za rowerem bo takie ma życzenie Martynka ania ---- to mielismy aktywny weekend a Michaś jak zwykle uśmiechniety i zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry|!!! ja koczuję na dworze. non stop. maja histeryzuje, gdy przychodzę do domu! masakrę mam:( dziś to mnie nogi bolą:) od łążenia. idę zrobić w domu co nieco:) a weekend tez mieliśmy udany! potem dodam zdjęcia:) pozdrawiamy wszystkich bardzo serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Listka u nas jest to samo od rana do wieczora siedzimy na polku a żeby wrócić do domku to obiecuję różne rzeczy z marnym skutkiem więc czasem kończy się na wejśćiu z wielkim płaczem. A wczoraj pojechaliśmy w góryach na mały spacerek po dolince więc troszkę się oderwaliśmy od codzienności. Pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry! chyba wszystkie dzieciaki uwielbiają siedzieć na dworze - u nas też są problemy z powrotem do domu.... Listka - superowe fotki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!! Maja spi, więc wpadłam na chwileczkę:) Powiedzcie mi, jak teraz jedza wasze maluchy??????? Bo maja cały dzień na dworze, a i tak gdy przychodzę nie chce nic zjeść, tylko dadusia, dadusia.... na dworze zje palucha, czy słodką bułkę...albo deserek....nie je nic konkretnego, albo mało.... Co do powrotu z dworku....maja wygina się i lamentuje za każdym razem, także sąsiedzi ZAWSZE wiedzą kiedy wraca do domu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hje! Listka z jedzeniem to u nas tak różnie - obiad Michał zjada zawsze, bo robię go zaraz po drzemce i wtedy nie ma wyjścia. A z resztą to najczęściej wszystko w biegu, raz zje a raz nie...nie ma czasu na jedzenie...ale na niedożywionego nie wygląda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a co u was taka cisza? jak tam laski leci? jak dzieciaczki? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry,u nas wsio po staremu, jakos leci,byle naprzod.... Bylam dzis u gina,maly wazy 800 gram, wsio oki, jeszcze 3 mce a mam stracha ze szok... Milego wieczoru,buziaki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane caly weekend spedzilismy u brata M, grillowalismy i pilismy mala ma nadal problem z nocami zastanawiam sie czy nie ma alergii bo na nogach i rączkach ma takie suche i chropowate miejsca, pediatra przy szczepieniu zalecila kapiele w Oliatum ale ja i tak czesto ja w tym kąpie wiec wcale mi nie pomogla wczoraj bylam na zakupach i kupilam sobie spodnice i do tego góre oczywiscie w kolorze biało- czarnym i jeszcze jakies buty by sie przydaly i torebka ale M juz sie krzywi jak mowie o nowych zakupach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry! U nas też w sumie po staremu - weekend spędziliśmy głównie leniuchując, w niedzielę byliśmy na komunii. A w sobotę rodzina nam się powiększyła o małą Liliankę - 4130g ;) Misiowa - czyli zakupy udane:) a co do alergii to Michałkowi wciąż coś wychodzi - pod kolankami, w zgięciach, wysypka, właściwie wciąż daję Mu wapno i smaruję...masakra jakaś My pomału myślimy o wyjeździe - w sobotę wyjeżdżamy z K na wycieczkę - aż na 10 dni, a Michaś będzie w tym czasie u babci i już jestem przerażona jak ja wytrzymam bez tego małego łobuza....bo, ze babcia sobie poradzi i Michas będzie u Niej szczęśliwy to jestem pewna. Joasiu - czyli rośnie nasz mały kawaler:) super:) Listka - pozdrowienia dla narzeczonej;) Michaś polubił teletubisie - właśnie ogląda, a kiedyś nie zwracał w ogóle uwagi na tą bajkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiowa - dobrze, dobrze, choć tęsknić będę, a jedziemy do Grecji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry! Misiowa - na opalanie za bardzo nie będzie czasu, będziemy wciąż zwiedzać, program jest bardzo bogaty i podejrzewam, że przeczołgają nas tak jak w zeszłym roku we Włoszech i pewnie wrócimy zmęczeni, ale zadowoleni, że tyle zobaczyliśmy. a co tam u Majki? Listka - pamiętaj o nas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczornie:) my już spakowani, Michaś oddelegowany do babci, jutro wyjazd:) życze miłego tygodnia i \"do zobaczenia\" po powrocie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANiu ale Wam dobrze..... Misiowa______wszystkiego NAJ z okazji urodzin 🌼 🌼 🌼 U nas nic nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry!!! byłam z majka na wsi ponad tydzień... wybyczyłam się trochę... ale pogoda nie bardzo dopisała... napiszę więcej potem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joasia dzieki wielkie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiowa nie, nie bylam. nie mamy kasy za bardzo na takie wydatki. za to dzisiaj mi sie snilo, ze bylam na solarium :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry!!! joanna___rewelacyjne zdjęcia!!! a jaki imponujący brzusio!!!!! aż miło popatrzeć! wspomnienia wracają... a zdjęcia fajne, takie letnie.... i Wojtuś śliczny!!!! ania_________miłego pobytu!!!! Misio też uroczy 👄 Maja wróciła do butelki z mleczkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listka a sprobuj jej nie dawac deserkow, slodkich bulek, ciastek, chrupek tylko obiadki zamiast tego? ja tak mialam z Ania kiedys - zapychala sie slodkosciami i nie jadla juz nic konkretnego. czekam dalej na wozek - zaplacilam w czwartek, koles sie odpowiedzial chyba na 4 maile, dopiero odpisal jak napisalam ze mu i tak negatywa wystawie haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×