Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joannaz

Dzieckonajwiększe szczęściepogaduchy mam 2007 i nie tylko!

Polecane posty

hej! co słychać laseczki? co tak pusto? ja nie pisałam bo miałam gościa i jak zazwyczaj koczuję na dworze:) u nas bez większych zmian. Maja trajkocze jak szalona, na michała mówi Miszał albo leszczu:D była u mnie kol Magda to wołała ją magda, madzia, albo tak jak ja madziara:D i dosłownie ąłdnie mówi jak stara! ja mam dopreche powoli od tego siedzenia w domu. kol poszły do pracy, a ja... dziś ide do żłobka zapytać o decyzję o przyjęcie Mai. pewnie będzie na nie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ja tez dzisiaj ide do złobka i tez mnie nerwy zjadają bo juz kolejnego roku nie chce siedziec w domu, mam dość serdecznie chociaz mam cichą nadzieje ze nas przyjmą bo oboje pracujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas bez zmian..... W sobote do Koszalina z W priv do alergologa. Wspolczuje Wam siedzenia w domu,dla mnie to najgorsza kara,X razy pisalam Wam ze w pracy odpoczywam i teraz mnie dopada deprecha z powodu tego ze.....znow od wrzesnia bede rok zamknieta w klatce.... Czlowiek w pracy,miedzy ludzmi inaczej zyje i funkcjonuje niz zamkniety 24 h z dzieckiem w domu.... Milego dnia !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:D ale tu dłuuuugo nie byłam az wstyd troszke poczytalam ale i tak do tyłku jestem:( nie mam na nic czasu praca, dom, Kasjan, szkola, teraz sesja, niedługo obrona licencjatu ,osz kurna!!!!!!!!!!!!!! kasjan tez mnial taka wysypkę takia sucha skórkę na nóżkach i rączkach ale mi sie wydaje ze to od stalego przewracania sie tak mu sie zrobiło smarowałam czesto kremem i znikneło ma troszke katar i kaszel ale juz przechodzi , wysypke straszna na brzuszku nawet nie wiem od czego bo sam dermatolog sie zastanawial niby uczulenie ale od sasiadów maly mial to samo i dlatego w to nie wierze maść pomogła i znikneło.... a wczoraj bylam z nim w szpitalu bo mial pisiaka czerwonego jak sie okazalo obtarty rivanolum pomogło juz znika kojec wywalilismy bo on z niego górą wyłaził i pewnie sobie obtarł teraz spi na małej czesci od rogówki, rozkładanej oczywiście ale nie pasuje za nic do pokoju , nie mogę na to patrzec ale co zrobić dopóki nie znajde ładnych mebelków musimy sie przemęczyć i od razu odmalujemy pokój położymy nowa podłogę........... tylko trzeba cos fajnego wybrać a z tym pewnie będzie problem aniuu__________ ale fajnie znowu w podróż, super!!!!!!!!!!!! joasiu_______ dbaj o brzusia hehe i korzystaj z pracy dopóki możesz a dla wszystkich maluszków 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, witam i o zdrówko pytam:) Było super, choć wróciliśmy strasznie zmęczeni, przeczołgali nas jak to na objazdówce bywa....Misiu u babci był aniołem, za to jak tylko wróciliśmy do domu to pokazał jakie ma różki..... tęskniłam za tym małym łobuzem, że hej i jak wczoraj zobaczyłam Go jak czekał z bukiecikiem kwiatków i przybiegł się przytulić to myślałam, że się rozpłynę.... Misiowa, Listka - jakie dezyzje w sprawie żłobków? Joasiu - co u alergologa? Katharsis - wiesz - to jest tak, ze jak ma się więcej zajęć to się człowiek otrafi bardziej zorganizować i na pewno sobie ze wszystkim świetnie poradzisz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam katharis fajnie ze sie odezwalas listka kiedy u Ciebie bedą listy przyjetych do złobka? my dzisiaj idziemy z małą, pani ma ocenic do której grupy powinna chodzic a jutro dopiero ma byc komisja, która wybierze dziecie do przyjęcia nic z tego nie rozumiem joasia ja sobie tez wspolczuje ze siedze tyle w domu ale juz dość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdjęcia obejrzane - Listka - Majka cudna, coraz piękniejsza z Niej dziewczynka, z przyjemnością się ogląda:) Misiowa, Joasia - a na Wasze nowe fotki czekam z niecierpliwością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu_witaj po podroży! wierzę, że serce niemal ci pękło, kiedy taki syneczek cię witała z kwiatuszkami:) Maja się nei dostała do żlobka:( aż się wczoraj popłakałam z bezsilności. w naszym mieście są jeszcze dwa żłobki, ale dla dwulatków (III gr) nawet nie było rekrutacji, bo do tej gr przeszły dzieci z gr niższej:( popieprzone to wszysko. na całe miasto w jednym żłobku było 10 miejsc, gdzie samotne matki maja pierwszeństo i rodziny wielodzietne.... u nas w kraju trzeba być patologią, inaczej jakbyś się nie liczył - mojego dziecka nie chcą przyjąć 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkaa ja jutro bede wiedziala czy mala sie dostala dzisiaj pani kierownik powiedziala, ze się nadaje do średniaków ale która to grupa to nie wiem no i bylismy we troje w tej grupie Patryska po minucie wstydu poszla bawic się z dziecmi akurat trafilismy na fotografa który robil zdjecia dzieciom na Dzień Matki ale oczywiscie moj Marcin nie chcial malej zrobic, czemu tego nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry:) Listka - przykro mi, że Majka się nie dostała.... masz rację z tym, że trzeba być patologią.... Misiowa - a jak u Was? właśnie dodałam trochę zdjęć z wyjazdu na bobasy, jutro je usunę, więc chętnych zapraszam dziś;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda :) napisz jak urodzinki wypadły ania kobieto jaką ty masz talię !!!! super, ja nawet ze swoimi brzuszkami takiej nigdy nie osiągne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misowa - dzięki, ale do zdjęć po prostu wciągałam brzuch;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Listkaaa___sprobuj zagadac z dyrektorka czy kim tam, Maja w lipcu 2 lata konczy,wiec w czym problem? Poza tym napewno bedziesz na liscie rezerwowych: przez caly rok sporo dzieci sie wykrusza, wiec jest szansa!!! Na pocieszenie: u mnie NIE MA żłobka wcale...... U nas nic nowego,padam, spox nocy :papa:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ dla Olusi na 2 latka!!!! Magda___________skrobnij co u Waszej pociechy małej słychać!!!! aniu___________zdjęcia piękne!!!! a brzuch brzuchem, talii tak nie zrobisz a rzeczywiście masz niezłą! mnie przerazą wizja wystąpienia na plaży w tym roku:( joannaz_____________jak znosisz te duchoty? misiowa_______________ta grupa do której zakwalif. Patrycję to grupa wiekowa od roku do dwóch la pop prostu. maja byłaby w trzeciej od 2 do 3 , ale gówno z tego wyszło:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna_____________ja rozmawiałam z dyr, ale w słupsku na 3 żłobki tylko w tym w III gr mieli niecałe 10 miejsc, a chętnych 54 dzieci, w pozostałych żłobkach w ogóle nie było rekrutacji, bo do III gr przeszły dzieci z II. I co ja mam zrobić???? pani dyr powiedziała, ze jakby mogła otworzyłaby drugi taki żłobek i byłby pełny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiowa___________ale Patryśka to ma uśmiech!!! rozbrajający!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkaa dzieki 👄 ania ja jak bede brzuch wciągala to i tak bedzie tłuszcz się wylewał i mam takie same obawy co listka do wystąpienia w kostiumie na plazy joasia jak brzuszek?? napisz nam cos czy kupujesz cos nowego dla maluszka, czy zostalo ci wszystko po Wojtusiu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry! Joasiu - witaj:) jak braciszek naszego Wojtusia? daje Ci już popalić kopniakami? Jak Twoje samopoczucie? Listka, dzięki za komplementy, ale zdjęcie po prostu korzystnie wyszło....brzuchol wciąż nie taki jak być powinien, uda i tyłek też powinny być lepsze...ale jakoś nie mam mobilizacji do ćwiczeń i jak teraz nie chodze na basen to wydaje mi się, że skóra robi się mniej jędrna.... Listka - z tym żłobkiem to chyba nie przeskoczysz...możesz mieć nadzieję, że dostaniecie się z listy rezerwowych, choć jak było tylu chętnych, to pewnie będzie ciężko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiowa______________gatruluję!!!! i cichutko zazdroszczę! odżyjesz:D idę koczować - jak co dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listka dzieki ja sobie tak mysle ze twoja Maja tez ma szanse bo przeciez ludzie skladają do kilku miejsc na raz a potem rezygnują i zwalnia się miejsce wiec jezeli jestescie na liscie rezerwowej to warto dzwonic co jakis czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam do Was pytanie czy wasze maluchy śpią jeszcze w łóżeczku?? bo tak mysle nad jakimś tapczaniku czy czymś takim czy to za wcześnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiowa - Michas śpi w łóżeczku i dopóki się nie buntuje i przede wszystkim dobrze śpi nie zamierzamy tego zmieniać;) a z tapczanika to mogę się założyć, że uciekałby zamiast spać. my już po zakupach, plac zabaw jak codzień zaliczony, oczwiście wracałam do domu z krzykiem...teraz Michaś już leży w łóżeczku, ale jeszcze nie śp...na mnie czeka góra prasowania i mycie podłóg:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja jeszcze śpi potem szybka zupa i na dwor:) moja chyba ma ADHD bo to łóżeczko ledwo zipi :P zanim usnie to nim trzęsie, rozkleilo sie w jednym miejscu i to zauwazyla i teraz jak ją włoże to caly czas tam idzie i palce wklada i stara sie dziure zrobic i dlatego zastanawiam sie nad czyms innym ale z drugiej strony jak jest w łóżeczku to przynajmniej mam nad nią kontrolę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiowa - i właśnie między innymi o tą kontrolę mi chodzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×