Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joannaz

Dzieckonajwiększe szczęściepogaduchy mam 2007 i nie tylko!

Polecane posty

moja zaczęła od raczkowania do tyłu, tak na dobre do przodu wędruje od 2 tygodni... zobaczysz, że z dnia na dzień jak tylko załapie co w jakiej kolejności przestawiać będziesz za nią biegać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baderka skad ja to znam :D najgorsze sa te pierwsze miesiace gdzie zaczyna chodzic raczkowac wszystko jest nowe ciekawe tragedia ! ja sie z domu nie ruszalam nigdzie bo u kogos tylko latac musialam to zbil cos kwiata wysypal wiec wolalam przeczekac i teraz sie uspokoil przyzwyczail sie do "nowosci"ze mozna juz do ludzi wyjsc!!! :P a jesli o jedzenie chodzi to danonka daj ma wapn mleko i napewno maluszek nie odmowi hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w locie :p tez zazdroszcze raczkowania,W przebiera raczkami i nozkami super, ale..nie wie ze trzbe duspko podniesc :P Ja mu nie pomagam, bo jak sam zrozumie to pojdzie od razu:p Danonka bym dała,ale On na PEPTI,nie mozna, aczkolwiek jak teraz odrzucil to nie wiem czy nie trzeba bedzie wrocic do zwyklego mleka, bo W przed 6 mcem zaczal pic:debila mialam nie pediatre ze sie wczesniej nie poznal,zmienilam lekarza i na dzied dobry: alergik.... No a jakies mleko pic musi teoretycznie (ja bez mleka wychowana, kisiel i kleik na wodzie, do dzis nie lubie mleka;) ) a zwykle (NAN2) złopał az furczalo, jak bedzie musial wrocic do trudno :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dawalam i daje bebiko teraz juz 3 i jakos dobrze bylo ale ja mleka tez nie lubilam jak mala bylam podobno od roczku ani mleka a ni bubyniu nie jadlam tylko plulam :D a sprobuj moze zrobic zwykly bydyn gellwe czy inny ale na tym mleku co pije moze to zasmakuje maluszkowi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joannaz -- Amelka miala tylko jeden maly strupek za uszkiem i lekarz powiedzial ze skaza bialkowa i nie moge jej nic mlecznego ani niczego alergizujacego dawac ;-/ ale ja tam czasem dam jej cos np. kaszke z mlekiem :-) i jakos nic sie nie dzieje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale On nie pije, w dzien tylko kaszki ryzowe na wodzie, oszukiwalam go jak sie da: jak tylko wyczul to ohudne PEPTI bylo po jedzeniu... Po kapieli na noc pije z klejem i w nocy, wtedy spiacy,nieprzytomny,zamulony i wypija, w dzien nie ma szans....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co dziewczyny zajze do was pozniej bo maly cos sie wierci biedak dzis katar nie wiem skad dostal :( i czasami pokaszluje ale rzadko jak sie nie zmieni to jutro do lekarza bedzie trzeba sie wybrac ale moze przejdzie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
castaya ___my czerwone,suche i szorskie policzki, widoczne, po zmianie mleka przeszlo od razu, bardzo zauwazalna zmiana:) No i 2 niezaleznych pediatrow potwierdzilo diagnoze, ale teraz jak nie chce pic katowac go nie bede i jak trzeba bedzie dam NANA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a swoja droga co na katar dla maluszkow macie co sie sprawdza????? ja mam marimer do noska i zyrtec w kropelkach i smaruje mascie majerankowa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas najlepiej sprawdzają sie kropelki homeopatyczne EUPHORBIUM COMPOSITUM S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dodatkowo maśc pulmex baby, na piersi rozgrzewająca, jak widzę że moja troche niewyraźnie wyggląda to ją smaruję na noc i pomaga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joannaz - twoj maluszek ma juz prawie 8 mies to jak piszesz ze dwa razy wypija ci mleko z klejem to jest dobrze bo w tym wieku dzicko juz duzo wiecej moze zajadac i mleko starczy 3 razy dziennie!!! nie martw sie po co zmuszac go do czegos co nie chce lepiej obiadzik daj deserek albo jakas paroweczke!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak cora miala katarek to lekarz dal nam nasivin soft 0,01 % i musze powiedziec ze katarek przeszedl szybciutko :-) EUPHORBIUM COMPOSITUM S tych ja sama uzywalam jak w ciazy bylam i tez sa dobre :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baderka dzieki a te kropelki to na recepte?? a ta masc tez mam a kompletnie o niej zapomialam jak sie maly obudzi zaraz go musze posmarowac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja sie postanowilam przedstawic. Moj syn widze jest najstarszy z towarzystwa, bo ma juz prawie 15 miesiecy. pozdrawiam mamusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj wszedzie go pelno!!! Ale on akurat zaczol chodzic jak mial 10 miesiecy wiec sie do tego juz przyzwyczailismy, raczkowanie pomionol ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziara81___witaj :):) katharsis_ ___niby tak, ale wolalabym aby w dzien pil, a nie w nocy, a w dzien szans nie ma:/ No i ta morfologia mu poleciala:/ Te durne zelazo bral:/ Na katar probowalam wszystkiego, zaden Nasivin nic nie dzialalo. Tylko krople Sulfarinol(geste,nie podrazniaja sluzowki, lecza nie tylko odtykaja nos....) albo zwykle Xylometazolin... Tyle ze niby to dla starszych dzieci, ale super sie sprawdzilo nas: nos odetkany,dziecko moglo jesc, pic,spac etc....I frida do glutkow:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas raczkowal i to cala parą a poszedl dwa tyg przed roczkiem:D dobra o wilku mowa musze leciec bo sie obudzil i glodny pewnie :P pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a jak ubieracie swoje dziciaczki w taka pogode ???? jestem z woj. Łódzkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w taka jak dzis, tzn jaka? Bo u mnie deszcz,zimno i ciemno:/ Wczoraj snieg,porazka... Wcale nie wychodzimy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo chce jechac z malo do miasta i nie wiem jak ja ubrac :-/ czy zalozyc jeszcze kurtke zimowa czy moze taka wiosenna i pod spod sweterek?? jestem z woj Łódzkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam wczoraj z małą na spacerze , a że wiało i padało to ubrałam ją w zimowy kombinezon i nie "narzekała", więc było jej chyba dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×