Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joannaz

Dzieckonajwiększe szczęściepogaduchy mam 2007 i nie tylko!

Polecane posty

aniu____-a co z tym siusiakiem? Stulejka? Jak pojdziesz nie daj nic Misiowi robic na żywca, bo zwykle...na sile skorke naciagaja:koszmar!!! W wazy 15,5 kg,96 cm ;) Milego week !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu - sklejony napletek, jestem wyczulona n atym punkcie i na pewno nie pozwolę zrobić na żywca. Idę do tego samego lekarza, co sąsiadka pół roku temu ze swoim Małym. A Wojtuś od zawsze był duży, już dawno przerósł Michasia;) Misiowa - owszem dobre:) mam nadzieję, że gościom też będzie smakowało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Joasia ___ WOjtuś to wielki chłopak. Tomek jest z tego samego dnia i waży 14 kg i ma 90 cm. Tomek długo był pulchniutki a teraz zaczyna go wyciągać. Od stycznia waży tyle samo a urósł 3 cm. Aniu ___ ale pyszności, sama bym zjadła tylko żeby ktoś to zrobił :-P Misiowa ___ wybierz się do lekarza z tym cieknącym mlekiem bo to może mieć związek z prolaktyną :( Działa to jak naturalna antykoncepcja ale potem może się gorzej skończyć. Nic nie gdybam trzeba to sprawdzić. Ja przez to że miałam za wysoką to nie mogłam zajść w ciążę a potem 10 miesięcy minęło zanim ją zbiłam. Ostatnio znowu sobie prywatnie sprawdzałam i już jest ok. U nas z nocnikiem porażka ale na razie zaczeliśmy jeździć do żłobka więc nie chcę go zbytnio stresować dodatkowo nocnikiem. Byliśmy już 2 razy i w środę po raz pierwszy został sam na godzinę z \"ciociami\" i w ogóle nie płakał. W przyszłym tygodniu znowu pojedziemy na 2 godzinki i zobaczymy co to będzie. Podobno będzie mnie pilnował bo wie, że będę chciała wyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry wszystkim!!!! ania_________ale smakowitości!!!! aż ślinka cieknie, ale ja postanowiłam sie od wczoraj odchudzać i zrezygnowałam wczoraj z ryżu na obiad, zjadałam kotleta z surówką, dziś tylko truskawki ze śmietana i dużo wody. Ja tez nie mogę się doczekać urodzinek Mai, mam zamiar zaprosić jej kolegów Huberta, Przemusia, i koleżanki Agatkę, NAtalię Alicję, żeby czuła się szczęśliwa:D Także będzie mnóstwo małych szkrabów:) Maja gada niedużo, ale wszystko. Wali do nas po imieniu. A na m. nie mówi już miszał tylko normalnie Michał :) Rano mówi, ze tata jest w pracy itp. inne słowa: masakra, o kucię, ciężko, wysoko, do piasku, soń, lew, kowa, kura, w sumie powtórzy wszystko, wczoraj zawołała do mnie: zaczekaj:) a jak się spierdzioszkuje to oznajmia: maja bąka :D We wt mam rozm. kwalifikacyjną na UG, idę na logopedię podyplomową i żałuję, ze nie wybrałam się wcześniej, bo już 3 rok jak siedzę od zrobienia mgr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do siusiaków. mój brat jak był mały, miął mieć zabieg na stulejkę, ale tuż po przybyciu do szpitala zbadał go lek. który mu siusiaka ręcznie naprawił:) U nas wszystko OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaa wczoraj znów obcięłam włosy, że nawet mini kitki nie zrobię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiowa_________a jak twoje @ ? bo przy wysokiej prl ma się bardzo nieregularne i może wys. problemy z cerą. wiem, bo miałam podwyższoną prolaktynę, tuż przed zajściem w ciąże:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry! My po pełnym przeżyć weekendzie. Urodzinki się udały. Michaś był aniołkiem, wszyscy podziwiali jaki jest grzeczny -pozorant mały, w towarzystwie potrafi się zachować:D Listka - dobrze, że jesteś. Super z tą podyplomówką, dobrze, że się zdecydowałaś, im dłużej się czeka, tym gorzej. Pokaż nam się w nowej fryzurce. Agunia - Tomek dzielny chłopak:) na pewno przyzwyczai się do żłobka. Misiowa - a Ty marsz do lekarza! Nie ma żartów z takimi sprawami. zapraszamy na bobasy - jest kilka nowych fotek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu___________ale misiu jest sliczny i przystojny!! i jaki anioł!!! normalnie widać, że grzeczny!!! A powiedz jak Ci zrobili takie torta? misiowa__________idź do gina, niech Cię wyśle na badanie prl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry! Listka - dziękujemy za komplementy👄. ale z tą grzecznoscia to nie przesadzaj, tylko na zdjęciach wygląda na aniołka;) a jeśli chodzi o tort, to zaniosłam gazetkę, w której było to zdjęcie, oni to nanieśli na taki opłatek (oczywiście wszystko jadalne) i tort gotowy, choć nie do końca byłam z niego zadowolona. Listka - jutro wyjeżdżamy i do niedzieli będziemy w Kołobrzegu, więc jeśli bylibyście w pobliżu albo mieli ochotę przyjechać to daj znać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu__tak się głupio składa, że Michał pracuje w weekend w Mielnie. Fimuje jakieś szkolenie i nie ma go do 19, a ja jadę do rodzinny bo mam dość samotnego siedzenia w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiowa________-z prolaktyna nie ma zartow,szoruj do gina po bromek, bralam wiele razy: skutki super:) listkaaa_____jak rozmowa o podpyplomowke?(chyba ze cos pokrecilam;) ) Ale Wam dobrze z tymi wyjazdami, ja mam od dzis wolne: jak zwykle....gnicie w domu :(:(:( Milego dnia !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z czym odwazna niby? ide ogarnac troche chalupe, ale wcale mi sie nie chce. okres mi sie spoznia juz 4 dni. jem jak slon :/ wrocilam do wagi wyjsciowej przez ta chorobe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się melduję:) Wyjechaliśmy na długi weekend, a potem od wt maja chora, bo jej uszko przewiało. Ale wystarczył olejek kamforowy i jest OK. CO u WAs? My dziś jedziemy chyba do teściów zrobić próbę nocną z Mają, bo w nast. sob idziemy na wesele. A Maja jeszcze nigdy nie została na noc u babci k. Ciekawe czy sobie poradzą..... już się martwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry!już myślałam, że topik nam padł, ale jednak się odezwałyście;) My właśnie po wizycie u chirurga dziecięcego - z siusiakiem, trafiliśmy do bardzo fajnego lekarza. Na razie dostaliśmy Hydrocorison do smarowania przez 6 tyg, a później kontrola i zobaczymy co dalej. Podobno nie jest ani dobrze ani źle, tak średnio - jak to określił lekarz. Powiedział, że to jest bardzo częsty problem u chłopców. Listka - babcia na pewno sobie świetnie poradzi, nie martw się na zapas;) Joasiu - jak brzusio? Misiowa - co u naszej Patrysi? Agunia, Ivette

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam patryska miala biegunke i gorączke ale juz opanowane poprzednią noc wcale nie spalam a dzisiejsza juz byla znośniejsza ja sobie zafundowalam solarium i nawet puder nie kryje mojego czerwonego ryja :P my wesele mamy 27 czerwca i bedzie u tesciow wydaje mi sie ze bedziemy musieli wrocic na kąpiel i uspic ja bo tesciowa moze sobie z nia nie dac sobie rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiowa__________my też idziemy na weselisko 27 !!!! aniu_____________a z siusiakiem będzie OK:) takie coś to nic poważnego :) co u Misia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem,podczytywalam,ale jak XXXX dni nikt nic nie pisze, przeciez nie bede gadac ze soba;) Aniu______ale co konkternie z tymsiusiakiem?>??? Ja pozegnalam sie dzis z praca,doła mam strasznego,brak slow.. Zawiozlam zwolnienie na wakacje,narazie na miesiac,potem dowioze.....Jutro z W jade do rodzicow(mamy nie ma,Ojciec) na conajmniej 2 tygodnie,odpoczne i cywilizacja,potem nie dam rady.... Trzymajcie sie,buziaki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joannaz_______to miłego wypoczynku, a na pewno ci się teraz przyda!!!!bo wkrótce będzie się działo, oj będzie!!!:D dobrej nocy piszącym i podczytywaczom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!! Ja też chcę na wakacje ale na razie mogę tylko marzyć. Pewnie znowu w tym roku nie damy radę nigdzie jechać więc nudy. Nawet nie mam nigdzie dalej rodziny żeby wyskoczyć i trochę się rozerwać. My nadal uczęszczamy do żłobka. Płacz przy rozstaniu jest ale szybko wychodzę i się uspokaja i ładnie bawi. Zostawiam go na 2 godzinki więc trudno powiedzieć jak będzie jak kiedyć zostawię go na cały dzień. Pogoda okropna, co chwilę pada i chyba nie zapowiada się lepiej a T. chce siedzieć tylko na polu. Najchętniej cały czas jeździłby na rowerze. Kupiliśmy mu już większy rower żeby mu się wygodniej jeździło bo tak zasuwa, że muszę za nim biegać. Miłego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga_____tomek jeździ rowerem!!!!! niesamowite, Maja jakoś nie chce....się uczyć nawet Samotna noc Mai u teściów zaliczona pełnym sukcesem. Tylko ja się niepotrzebnie denerwowałam i spać nie mogłam. Także za tydzień możemy się spokojnie na weselisku bawić :) Maja poszła z tatusiem po zakupy. Z bólem poszła w sukience :( Bo ona nie znosi sukienek, protestuje strasznie, a gdy stawiam na swoim minę ma jak obrażony pies....A szkoda nawet postroić jej nie mogę.... Co u was? meldować się w poniedziałek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry! Ja poważnie się wzięłam za naukę siusiania na nocnik, od dziś Misiu nie ma założonej pieluchy, chodzi w majtkach, sukcesów specjalnych nie ma - tylko raz nasiusiał do nocnika, ale będę cierpliwa, jest mądry i wierzę, że się szybko nauczy. Agunia - super z tym rowerem! Michał nie chce nawet wsiąść na rower, a co dopiero jeździć....Listka - może to chwilowe i za jakiś czas Majeczka polubi strojenie się;) Joasiu - pytałaś o siusiaka, to nie jest stulejka tylko sklejka. Na razie smarujemy hydrocortizonem, jest szansa, że się odklei, a na pewno dzięki smarowaniu zabieg będzie mniej bolesny. Na razie smarujemy, ćwiczymy liczymy, że się odklei, mamy 6 tyg;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu___________to trzymamy kciuki za misiulka, oby się udało bezzabiegowo!!!! Dostałam się na logopedię!!!!🌻 Od 1 do 14 lipca pierwsza sesja dwutygodniowa, a od paż. już raz w miesiącu weekend. Michał zostanie z córeczką sam. Ciekawe czy się nie- napracuje (on tak sądzi) :) Dodałam nowe zdjęcia - ZAPRASZAMY !!!!!!!!!!!!! magda r , ivetka, justyna m, doth___________co u Was????❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×