Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mademoiselle catastrophe

moja wymarzona suknia slubna

Polecane posty

Gość pięknaaaaaaaaaa ah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozesz ja takze zamowic i ci uszyja na zamowienie specjalistyczne pracownie, ktore zajmuja sie glownie sukniami Maggie Sottero, i zaplacisz wtedy o polowe mniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepiękna, nieprzeładowana ozdobami, klasyczna i ładna. Pasowałby do niej wysoki, gładki kok i opaska z kryształków albo perełek, taki antyczny styl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moiimmmm
moim zdaniem tylko dla bardzo szczuplych i wysokich (pow 175 cm) inaczej panna mloda z grckiej bogini ktora mialabyc zamieni sie w obciagnietego pogrubiajacym materialem skarlonego paczka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kupuj odszywek
szyte według wzoru suknie często nie spełniają oczekiwań i nie są takie jak oryginalne. a to tkanina tańsza, a to krawcowej nie wystarczy umiejętności... i efekt może załamać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokalizacja
Rzeszow , 35-303 Fuh Godi Magdalena Mazur UL. Jabzonskiego 7 Phone: 060 428 27 26 Warszawa , 01-019 Mystique Nowolipki 14 Phone: 022 6366677 Warszawa , 01-005 Tylko Ona Nowolipie 22A Phone: 022 838 55 33 Wroclaw , 53-676 Bellissima UL Sokolnicza 7/17 pawilon 37 Phone: 071 355 70 01

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na szczescie mam 175cm wzrostu, tylko musze popracowac nad ramionami zeby ladnie wygladaly i nie bede paczkiem:P:) co do dostepnosci to niestety tego modelu w polsce nie mozna dostac. ale chyba jest mozliwosc sprowadzenia, troche sie dowiadywalam juz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic specjalnego..........
:-(-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdsahfuilsdfcilads
ale piekna, szkoda ze juz bralam slub.. zazdroszcze ci mademoiselle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×