Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniołek ona..

kto szuka miłości..poznajmy się

Polecane posty

fasoleczko jasne ze dobre slowa beda... mam chyba sporo do nadrobienia aby poczytac was bo jestem najmlodsza stazem hihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) to ja... zmęczona i styrana po ostatnim (nie wiem czy zdanym) egzaminie... Widzę nowe twarze ;) i znowu łapiącego okazję TenTamtego ;) Czyżby następna potencjalna miłość? ;) Pozdrowionka znad piwka :) (po tylu stresach chyba jedno mogę?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez gratuluje ....czy to juz koniec , przypominam sobie wlasne sesje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalelka - jeszcze pół roku... :( ale jak sobie przypomnę początek i trzy lata przede mną - to teraz jest już wielki sukces i ulga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeanka -> no widzisz teraz jzu tylko z gorki bedzie, dlatego tak jak masz w stopce to napewno dasz rade....jezeli studentowi zalezy na studiach to bedzie nawet po nocach kul....dokladnie.... ja wspominam studia jako bardzo ciekawy czas i bardzo mily....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, czy jest co gratulować. Na finansach międzynarodowych dał czadu... Wielu wyszło oddając puste kartki. A ja jak zwykle zakręcona, muszę wyłączyć myślenie. Im więcej myślę, tym więcej błędów znajduję... :( Ale tak czy siak - do września mam wolne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielonafasolka ja jutro jadę. I na red bulla zajrzę :) jutro na Malcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malta hm piekne miejsce w Poznaniu bylam tam pare lat temu na wycieczce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie uzupełniłam bluzeczką i sweterkiem w kolorze turkusowym:) jeszcze czas na kieckę:) i buciki:) a jutro jak na dziecko przystało wybieram się do zoo i lunaparku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello all 🖐️ a szczególnie, jako najstarszy stażem, witam świerzaka ;) Lalelka28 😘 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa! A słyszeliście o Zingaro?? Teatrze koni? Byłam w czwartek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tu się wtrącę.. :) właśnie zakupy letnie mam zaplanowane na poniedziałek.. a na Malcie też byłam.. kiedyś .. na festiwalu.. ale nic nie pamiętam już.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graf-> świerzak? to zabrzmialo jakbym była zwierzątkiem kudłatym he, a ja jestem najmlodsza tutaj. A Ty to kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielaona fasolka na pewno pasuje ci ten turkusowy? ;) Ostatnio mówiono mi, ze do zielonego nie pasuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak... piwo i stres ze mnie wyłazi... ;) Oczywiście miało być Zielonafasolko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×