Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniołek ona..

kto szuka miłości..poznajmy się

Polecane posty

witam witam jak sie wszyscy mają? cały tydzień się narobiłam jak... ;) dawno mnie nie było.. więc pewnie nikt już o mnie nie pamięta... :) nareszcie weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór:) jak nic ciekawego nie znajde, to pewnie kasa bedzie:) mam pare pomysłów, ale czekam na kolejne:) Ten - dlaczego dziwnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem :D jakos tak mi dziwnie dzis jak by cos sie mialo stac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale u Ciebie ma sie coś stac czy tak bardziej globalnie? :P bo jak globalnie, to wolałabym wiedziec, żeby sie przygotowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale byc moze tylko na jeden wieczor jestem czasem tak w zyciu jest ze raz na wozie raz pod wozem hihihiih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tentamten -> co Cię mećzy tez ciekawa jestem o ile nie wtracam sie w rozmowe, jezeli tak to juz wiecej nie odezwe sie co cie meczy hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to się przedstawię - zielonafasolka jestem:) albo fasolka albo zielona:) a myślisz, że ci co tutaj są to "pod wozem" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm wiec aby opowiedziec o sobie musialabym duzo duzo pisac, wiec streszcze sie abym nikogo nie zanudzila jestem miła spokojna dziewczyna, mam 28 lat , jestem wrazliwa bardzo i tesknie za szczesciem czy wystarczy tyle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz jakies takie mam dziwne przeczucie dzis :P jak by cos sie stac mialo :P nie wiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona fasolka-> wolalbym nie zgadywac , moze zostawy ten temat bo komus zrobi sie przykro jesli powie ze jest pod wozem a nie na wozie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myślę, ze tutaj jest po prostu miło i sympatycznie:) a kazdy jest raz na wozie raz pod wozem, nie tylko tutaj:) ja aktualnie próbuje się na ten wóz wspiąć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rowniez uwazam ze u was milo i sypmatycznie dlatego pozostane tu tak dlugo jak dlugo bedzie normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro zamierzasz zostac dopóki bedzie normalnie, to zagościsz tu dłużej niz dziś:) pomóc to chyba za bardzo nie mozna :) ale jakies dobre słowo zawsze się przyda:) bo chyba wsparcie i wiara w to, że bedzie dobrze to jest to czego najbardziej mi trzeba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×