Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniołek ona..

kto szuka miłości..poznajmy się

Polecane posty

Hello all 🖐️ 🌻 Jak narazie musi Ci wystarczyć tylko taki kfiatek 🌻 , bo ja ciągle czekam i chyba sie nie doczekam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś tak potwornie dziwnie... pomarańczka jakoś tak fajnie sie odznaczała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dzień? spokojnie z prawie traumatycznym zakończeniem... ale na szczęście żyje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co się stało?? mnie też dziś traumatycznych przeżyć nie brakowało... no racja, odznaczała się, przynajmniej widziałam, co piszę... :) czarna czy pomarańczowa, co za różnica, skorzo w rzeczywistości zielona;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogłoby mnie tu już nie być z wami dzisiejszego wieczoru , a tym bardziej w kolejne dni.... 5cm brakowało abym sie zabił na rowerze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie szukałem, sama mnie znalazła. Podstępnie zaatakowała wbijając nóż w serce. A teraz sobie dogorywam. Tak, miłość jest piękna, byleby była odwzajemniona. Co za kurestwo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i Pani od kfiatków znowu sie zmyła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to cieszymy się, że jesteś:) i uważaj na siebie... i pisze to osoba, która prawie wpakowała sie na samochód...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graf jestem
czekasz, ale na co? ja czekam na roze i wiersz, autorski podobno:) tylko jakos tobe nie bardzo sie spieszy, wiec nie wiem czy czekac:D co macie do pomaranczowych😠 kiedy dojrzeja9 jesli kiedys0 to sie zaczernia i spadna:D jak wy do...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez samochód to już by mnie tu baaardzo dawno nie było :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam bardzo lubie pomarańczki ;) ja czekam na jakieś dane pod które moge dowieźć te kwiaty z załączonym wierszem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graf jestem
cze Brzydal:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może z domu nie wychodź? :) chociaż jak mówią w reklamie nie pamiętam czego nie pamiętam ile % wypadków zdarza się w domu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graf jestem
Graf,jakos ci nie wierze:D zapytaj dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego ? kiedyś pisałem , że jeżeli to będzie w granicach rozsądku to sie bardzo poważnie zastanowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a dlaczego miałbym być optymistą? Bo co, bo tak należy? A takiego, mam to wszystko gdzieś. Mam fruwać w skowronkach, kiedy co dzień myślę o jednej osobie i nienawidzę siebie, ze nie potrafię nic zrobić, żeby była ze mną. Nic, nawet gdybym był super, ekstra i w ogóle cool, to i tak nie dało by się nic zrobić. Pieprze to. Mam dosyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graf jestem
Brzydalku najslodszy, z tego co ja pamietam, to ja ciebie chcialam. tylko ty mnie NIE.i masz babo placek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba sie nie doczekam na odpowiedź... :o masz godzine na odpowiedź i ... ja lece... będe za godzinke PaPa 🖐️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś mi nie do śmiechu dziś, sorry. Byłbym najszczęśliwszym człowiekiem, na tym nędznym świecie, jeśli by mnie chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graf jestem
czy graf= brzydal? nie nadarzam juz :( w chj z facetami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, do piachu z wszystkimi, bo są pojebani i w ogóle, czego ja jestem najlepszym przykładem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×