Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniołek ona..

kto szuka miłości..poznajmy się

Polecane posty

Gość graf jestem
Graf, chyba nie dzis, nie za godz:) cos taki predki? z kwiatami ci sie nie spieszlo:D poczekaj, moze warto;) Brzydalku, nie smuc. jesli ma byc twoja, to bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ale dlaczego ona cię nie chce??" Bo kocha innego, a ja jestem do dupy i brzydki jak noc, więc nie jestem w stanie nic zrobić. "Brzydalku, nie smuc. jesli ma byc twoja, to bedzie " Może w moim kolejnym wcieleniu, jeśli znów nie będę jakimś frajerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to cię nie chce, bo kocha innego, a nie dlatego, że jesteś "do d**y i brzydki jak noc" - ale rozumiem, że dla ciebie to bez różnicy... zdarza się... niestety... nic mądrzejszego nie wymyślę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"no to cię nie chce, bo kocha innego, a nie dlatego, że jesteś "do d**y i brzydki jak noc" - ale rozumiem, że dla ciebie to bez różnicy..." Ale dlatego, że jestem do dupy to nie walczę. A powinienem, wbrew wszystkiemu, powinienem walczyć o nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"to dlaczego nie walczysz? a warto byłoby chociaż o nią walczyć?" Bo jestem do niczego, nie mam nic, co mógłbym jej zaoferować. Warto, tylko o nią warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może najpierw zadbaj o siebie... o poczucie własnej wartości, znajdź coś, czym zaimponujesz przede wszystkim sobie... co sprawi, że pomyślisz o sobie dobrze... a dlaczego uważasz, że tamten jest lepszy od ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dlatego napisałam, żebyś najpierw zadbał o siebie, o swoje samopoczucie... nie dla niej, dla siebie... poczuj się lepiej sam ze sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wałkuję sobie to od długiego czasu inni na kafe też mi to powtarzają, ale zawsze przychodzi taki dzień jak ten :o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem ;) zna może ktoś tą piosenke co leciała na koniec ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znaczy, że nie zawsze są takie dni? skoro nie jestem jedyna, która tak mówi, to może to jest rozwiązanie? graf - a jednak 39 i pół? :) a co leciało na końcu, tzn. o czym ta piosenka była, bo ja nie pamiętam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście że tak, jak przes ostatnie kilka tygodni we wtorkowe wieczory ;) właśnie tak cicho ją puścili że nie wiem dokładnie o czym byłą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj nie napiszę nawet, że może. Bo dzisiaj nie myślę, żeby było jakiekolwiek dobre rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to podobnie spędzamy ostatnio wtorkowe wieczory:) jak dla mnie to najlepszy polski serial ostatnimi czasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż do następnego razu - błędne koło z którego nie potrafię wyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie - jeśli bywaja dobre dni - to trzeba je maksymalnie wykorzystać, nawet jeśli rzadko się zdarzają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HALOOO jest tu ktoś jeszcze ? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirell znowu sie gdzieś zapodziała... a później będzie miała pretensje, że ją najlepsze omija :P ewcie też gdzieś wcieło... tajemniczą Panią od kfiatków też... co to sie dzieje :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciebie nie licze bo Ty tu jesteś :) 🌻 i uszy do góry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to poruszaj nimi przynajmniej.... ale tak bez używania rąk ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×