Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniołek ona..

kto szuka miłości..poznajmy się

Polecane posty

logiczne;) mówię nie, myślę tak ;) ale Jaguś, faceci chyba nie są aż tak skomplikowani;) dla nich nie znaczy nie;) przynajmniej tak mi się zdaje;) prawda, że jesteś fajna:D nawet bardzo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia Jagga
pa Fioleczko,dobrej nocki;)🌻 Fasolka-ale czy to tak trudno zrozumieć że :nie pisz więcej oznacza PISZZZZZZZZZZ?:D czy to naprawdę takie skomplikowane?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholercia, chyba mam coś z faceta;) bo jak słyszę nie, to myślę nie ;) może zamiast "nie pisz więcej" lepsze byłoby "nie pisz" ? "więcej" to tak jak "nigdy" ... ale chyba powinnaś jakiegoś faceta o to spytać, bo ja nie jestem wiarygodna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia Jagga
nie napisałam dokładnie"nie pisz więcej" już nie pamiętam jak to ujęłam,ale jakoś podobnie:D ja powinnam mieć do siebie tłumacza który by mówił ludziom o co mi chodzi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze możesz sama wysłać @ z pytaniem dlaczego nie pisze ;) a najlepiej jakby się tu jakiś pan zjawił i wyjaśnil ci tajniki funkcjonowania i rozumowania płci przeciwnej ;) wtedy tłumacz nie byłby potrzebny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia Jagga
nie pisze bo mu tak powiedziałam:D więc sie nie spytam czemu właśnie-gdzie nasi panowie są?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gg2491201
ja mam pytanie.. znalazl ktos, kogos tutaj? autorki tematu nie widze od dawna, wiec moze.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia Jagga
druga:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia Jagga
odpowiadam-autorka tematu chyba wróciła do swojego chłopaka,a tutaj....sie ktoś odnalazł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia Jagga
nikt sie nie odzywa,to ja zrobię kwiatka:D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia Jagga
do czego konkretnie?;) do rodzeństwa?:D ODDAM SIOSTRę ZA DARMO:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia Jagga
no niestety moja sie do niczego nie nadaje:D to o czym?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia Jagga
ale może ktoś inny sie skusi:D OPIS SIOSTRY: -leniwa -rzadko sie myje:o -fałszywa -wredna -egoistyczna -chamska -i w ogóle sprzeda najlepszego przyjaciela za 5 groszy chętnych proszę o kontakt;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia Jagga
do kremików;) mnie 90% kremików uczula😭 i mogę używać tylko nawilżających,po wszelkich matujących mam na paszczy czerwone plamy jak poparzenia:o buuuuuuuuu😭 a na lato przydałby sie matujący:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia Jagga
Fasolka-no ja myślę że sie będą o nią bić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kremów używam nawilżających, a fluidu matującego:O a uczulenia ostatnio nie miałam;) a ja sobie już ciuszki na jutro naszykowałam;) nie wiem jak pogoda będzie, więc pewnie rano mi się odmieni;) i znów w spódnicy nie pójdę:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia Jagga
a ty tak biegasz w spódnicach?;) ja nie lubię,bo sie żule czepiają:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie ostatnio nie biegam, bo pogoda nie sprzyja:O ale może jutro;) jak rano wychodzę, to żule jeszcze śpią;) a jak wracam, to pewnie gdzieś pod sklepem siedzą, a takie okolice omijam;) ale zawsze się przed przejście dla pieszych szybciej przejdzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gg2491201
a nie mozecie tak na gg pogGGadac? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia Jagga
kiedyś pracowałam koło monopolowego:o to była jazda a tak to przechodzę obok budowy-nie ma innej drogi-nie ma to jak pijani murarze:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia Jagga
ggadamy sobie i na topiku i na gg;) na topiku też czasem trzeba-bo topik padnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia Jagga
Fasolka-ignoruje;) nie patrzę w ich stronę jak gwiżdżą i sie wkurzają młotki:D czasem coś tam powiedzą ale nie odpowiadam,no chyba że któryś powie dzień dobry:) stronka 400 niedługo,jesteśmy nieźli;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×