Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniołek ona..

kto szuka miłości..poznajmy się

Polecane posty

Gość babcia Jagga
czemu,są jakies modliszki na topiku?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaguś - to zależy, z której strony spojrzysz;) możesz być zawsze przed (no chyba, że jesteś w trakcie;) ) i mozesz być zawsze po (no chyba, że jesteś w trakcie;) ) albo pomiędzy ;) cholercia, chyba przesadziłam z tymi bananami :O poziom IQ mi chyba wzrosnął i takie "mądrości" prawię ;) a w meczu 2:0 dla Włochów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia Jagga
z bananami nie da sie przesadzić-ja zjadam na raz 2 kilo;) przed-ok tydzień,tak samo po,a reszta to pomiędzy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia Jagga
słynny zespół-nie posiadam:D tylko płacze na reklamach wtedy i wszystko mnie wzrusza,ale to tylko 1-2 dni,da sie wytrzymać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia Jagga
to ja idę umyć zęby-jak umyję zęby to przestane jeść;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia Jagga
umyte;) bo już nabrałam chęci na rybę wędzoną która sobie leżakuje w lodówce:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaguś, czy ty mnie aż tak nie lubisz???? ;) że tak ciągle o tym jedzeniu... :O a nade mną się dobra dusza zlitowała i przyniosła mi czereśnie i truskawki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia Jagga
Fasolka-mówię o jedzeniu bo jak nie o jedzeniu to zaczynam o seksie i wtedy dopiero jest dramat😭 ale ok,daj jakis inny temat,spróbujemy;):D Fiolka-spróbuj troche rozchodzić jak muli,powinno pomóc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaguś - od kiedy ty taka dwutematyczna jesteś? a może ładniej byłoby powiedzieć politematyczna;) możemy o meczy pogadać;) 2:0 dla Włochów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia Jagga
Fasolka-ja niestety jestem zazwyczaj monotematyczna,ale na topiku staram sie maskować😭 bo ja jestem taki erotoman gawędziarz 😭 i mam przez to problemy -bo ludzie sobie zaraz myślą że ....a ja tylko sobie lubie pogadac😭 a to dobrze że dla Włochów czy nie?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia Jagga
jaki kremik?;) pogadajmy o kremikach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ładnie się maskujesz ;) powyższy post o tym świadczy;) ale moze nikt nie zauważy:P jak się kibicuje Włochom, to dobrze, aj Francuzom to już gorzej ;) o kremikach mogę gadać;) właśnie mi się kończy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia Jagga
ja zakupiłam ostatnio soraja kuracja dotleniająca-pod oczęta -świetny,do tego maseczka z tej samej serii;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia Jagga
Fasolka-może i nie zauważą,ale jak ktoś ze mną jest na gg to i tak sie zorientuje ze jestem zboczeńcem😭 Ten juz wie na przykład:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia Jagga
z Ziaji mam w tej chwili żel do pysie;) a z Evy to chyba nic nigdy nie miałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia Jagga
jeszcze nie😭 bo zapominam kawę zbierać-ja jak sobie nie zapisze to zapominam o wszystkim:o ale zrobię na pewno;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia Jagga
buuuuuuuuuu,sprawdziłam pocztę i nikt mi maila nie napisał:( a konkretnie "ktoś" mi nie napisał. To że mu powiedziałam że ma nie pisać to wcale nie znaczy że ma nie pisać😭prawda ze jestem fajna?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajne jesteście fajne.. ale ja już lecę ;) objadłam się, wklepałam co nieci i już zalegnę panie drogie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×