Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniołek ona..

kto szuka miłości..poznajmy się

Polecane posty

właśnie-to nie ja:P te wszystkie głupoty które wypisuje baba Jagga-to nie moja sprawka,naprawdę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak zapomniałem kobieca intuicja nie zawodzi no faktycznie nakupowałem sobie ostatnio koszul i w nich paraduję :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaguś, już się nie pogrążaj ;) przecież nic takiego nie napisałaś;) ja mam nadzieję też nie:O piąte - to jak się do ciebie należy zwracać teraz? ;) a przysmażony wróciłeś? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak chcesz fasolka może być nawet --trąbka oj smarowałem się 30 żeby się nie przysmażyć no i się udałe ale maja tam świetne środki od oparzeń z aloesu bo jak się źle posmarowałem to się tym ratowałem :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gg2491201
jestem z polnocnej strony kanalu La Manche ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gg2491201
w sensie mieszkam po północnej stronie kanału La Manche tak będzie poprawniej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja nie wiem jak to się stało jechałem do rodziców na wieś ale autobusy pomyliłem i na lotnisko trafiłem to myślę sobie no podlecę kawałek samolotem bo na pociąg sie spóźnię no a ten idiota pilot nie chciał sie zatrzymać na żądanie no co za dupek i tak mnie przywiało za kanał a że takiej odległości chyba nie dam rady przepłynąć no to siedzę tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chcę:) tylko zadałam pytanie gg a odpowiedziałeś Ty więc myslałam ze jestescie jedną osoba:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×