Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniołek ona..

kto szuka miłości..poznajmy się

Polecane posty

książe a może ty jaki szejk....cy co? tyle lasek a ty sam ufff musze sie napic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laluniaaa "hmmm jestem zgrabna zadbana i w ogole uganiają się za mną, ale ja nie bede z kims na sile,,,, czekam na swego ksiecia z bajki po porstu chcę kochać prawdziwie " sory za to cytowanie ale uwielbiam jak widac na co odpowiadam :P I bardzo dobrze robisz tylko zadaj sobie jedno naprawde wazne (wrecz zyciowe) pytanie... Czy istnieje Twoj ksiaze z bajki? Ja rozumiem ze kazdy ma jakies swoje powiedzmy idealy, ale natura tak jest stworzona ze nie ma rzeczy ani osob idealnych... nie ma i nie bedzie... Czasem warto sie zastanowic czy to czego szukamy w ogole istnieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stuk_puk
mirell nie wiesz co tracisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stuk_puk
mogą być i winogronka i ananasik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz- moj ksiąze z bajki nie musi być jakimś modelem czy bostwem :) musi miec to cos;) może być gruby mi to nie przeszkadza ;) wrecz przeciwnie wiecej do tulenia;) po prostu napisałam książę bo tak się potocznie mówi na tego wybranka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stuk_puk
a mi ślinianki aż więcej śliny zaczeły produkować przez te wszystkie pyszności :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIEJEDZCIE tyle....bo jestem na djecie !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stuk_puk
a ja tam lubie mieszanki... i jakoś nigdy mi po nich nic nie ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirellkataka ja swoja miłośc rzuciłam dawno temu..do dziś żałuję naprawdę. Wiem ze to co napisze moze byc troche sadystyczne... ale musze ... moze nalezalo sie za wczasu zastanowic? wlasnie w niektorych rzeczach jestecie nie do pojecia (Wy w sensie KOBIETY) :P przynajmniej dla przecietnego faceta ktory nie jest psychologiem :P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ój facet musi miec to cos kochac nad życie.. całowac bez okazji..w autobusie ,na rynku.. gryśc w uszko zarabiac troszke i plecki drapac-koniecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stuk_puk
no to prosze... częstujcie sie do woli [ budyń taki jak wyżej ] ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a która pomieszala chipsy ogórki...śledziki..browarek z Finladią ja to zrobilam raz jedyny....i nigdy więcej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LuLU24
SZUKAM KOCHANKA Ludzie twierdzą,że mam wszystko-urodę,kochającego męża,wspaniałe dzieci,pieniądze itd. Mi brakuje miłości!\\\\nie kocham męża,coraz bardziej oddalamy się od siebie i nawet nie wiem czy chcę to naprawić.Jestem młoda, mam 24 lata a ja czuję pustkę ,która wciąż narasta. Nic mnie nie łaczy z mężem. A miało być tak pięknie.... Szukam faceta, który będzie również przyjacielem, a nie typowym samcem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcę wierzyć w miłość ....ale LULU załamałaś mnie....wypaliła wam się miłosc czy jak:( przykro mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×