Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniołek ona..

kto szuka miłości..poznajmy się

Polecane posty

Gość fiolkah
hej ja nie szukam... chyba czekam aż coś samo przyjdzie,bo.. kiedyś myślałam że znalazłam ale się okazało że on kochał bardziej niż ja,no i tylko się męczyłam,choć było fajnie.. tak sobie myśle że jednak umieć kochać to coś naprawdę ważnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stuk_puk
no to może ja teraz winko poleje? [ nalewam winko ] ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lulu...wiem co czujesz jestem troszke starsza....iiiiii no cóż nawetniewiem czy to byla milośc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stuk_puk
no to za co pierwszy toast winem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stuk_puk
może ktoś jeszcze po flaszeczke czystej skoczy ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiolkah
no tak.. człowiek nawet się nad tym nie zastanawia.. i po jakimś czasie się okazuje że tak naprawde nie kochasz.. a to już tylko niestety męczące,bo nie jesteś do końca oddany drugiej osobie do końca, więc wszystko się rozpada ... chciałabym umieć..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stuk_puk
tylko nie takie jak w mojej poezji... ale w każdej innej pozytywnej jak najbardziej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiolkah
no coś bym golnęła.. hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laluniaaa strasznie jestem ciekawy twojego podpisu :P tzn "BMW" :P :P osb:>?? :P Co do kochania to hmm... wiecie to jest jak z oddychaniem czlowiek juz to potrafi kiedy sie rodzi, trzeba tylko umiec okazac uczucie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ubóstwiam BMW ;) a co do kochania Mateuszu trzeba miec kogoś aby moc Go pokochac i byc szczęsliwym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stuk_puk
dzię-ku-je-my :) no to jeszcze jąporządnie schłodź... bo ciepła tak fajnie nie wchodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LuLU24
Widzisz tak to jest w małżeństwie:) Może byłam za młoda, jak się poznaliśmy,wszystko wydawało się piękne. Z biegiem czasu zaczełam trochę inaczej patrzeć na życie niż mój facet. Wszystko zgasło niestety. Lubię starszych facetów(no bez przesady),którzy mają jakieś doświadczenie życiowe z którymi można pogadać na różne tematy. Z moim nie można!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym odaniem to święta racja oszukujemy ....kogoś kto jest znami...i samych siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laluniaaa ubóstwiam BMW a co do kochania Mateuszu trzeba miec kogoś aby moc Go pokochac i byc szczęsliwym Trzeba miec kogos, fakt... a zeby miec kogos trzeba sie starac i byc wyrozumialym (a tego wiekszosc ludzi nie potrafi) P.S. Tez ubóstwiam BMW :P :P :P niestety ostatnio (malo) mila pani za mna postanowila z coupe zrobic mi compakt-a :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateuszuuu- jeśli mi zalezy to potrafię się poświęcić i być taką osóbką, która się stara aby związek był udany i pełęn życia ;) a jaką masz BMW? bo ja z serii 3 ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież my nie chcemy wiele.ale zawsze dla gościa ważniejsze jest wszystko tylko nie jego własna kobieta.a ja nie chcę byc druga.nigdy.najpierw ktos potem ja.nie nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×