Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniołek ona..

kto szuka miłości..poznajmy się

Polecane posty

Ja się z Wami na dziś pożegnam. Fala snu zaraz okryje moje powieki. :) Miłej nocki 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no powiedzmy, że ja też nienajwiększa jestem ;) jak minął ci dzień i poprzednie dwa, oprócz tego, że jak czytałam netu nie miałaś? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strasznie:( same burze były:o jak ja nie lubię burzy a wczoraj nawet mi prąd wyłączyli i nie mogłam sobie zrobic kawki😭 (nie mam gazu,kuchnia elektryczna) to było straszne:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie wczoraj burza była, taka dosyć poważna i małe problemy z netem :O biedactwo - jak ty sobie bez kawki poradziłaś? :O ja dzis dla odmiany 3 wypiłam :O staczam się 😭 ale sobie też peeling zrobiłam co by ta kawa na marne nie poszła ;) mam nadzieję, że serce mi ni stanie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sobie zrobiłam ten peeling na twarzy:P z mleczkiem do demakijażu:p to było 2 dni temu i nie odnotowałam żadnych problemów:D ale nie wiem czy to zdrowo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak cera? jak pupcia niemowlaczka? :D no ja bym nie zaryzykowała :O bo na pewno cuś by mi sie wydarzyło :O kiedyś wypróbowywałam jakieś kosmetyki z gazety i następnego dnia - cała twarz czerwona :O dobrze, że to lato było, upał, okulary na twarz i jakoś sobie poradziłam ;) od tego czasu nie ryzykuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cera ok;) choć nie wiem czy to nie jest zbyt brutalny zabieg:D ale wszystkie peelingi ze sklepu mnie uczulają-a ten nie,więc na razie będę praktykować;) a co tak u Ciebie?;) odliczasz dni do urlopu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee tam, brutalny :D u mnie różnie :O odlioczam, odliczam ;) za tydzień o tej porze prawdopodobnie w pociągu bede siedziała :D ale jeszcze przez tydzień trzeba się pomęczyć :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Ci fajnie;) tydzień minie szybko,zobaczysz:D byle przeżyć poniedziałek,to potem jakoś leci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fajnie, to czekanie w sumie jest najfajniejsze ;) mam nadzieję, że w tym roku wszystko się uda, bo w ubiegłych to róznie bywało :O a ty jak spędzasz lato? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wywiad:D -co sądzisz o ostatnim zamieszaniu z panem Ziobro?:P ok,nie musisz odpowiadać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×