Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniołek ona..

kto szuka miłości..poznajmy się

Polecane posty

teraz to juz sie pogubiłam:D A nie wiem koszmarny dzień,kolejny samotny wieczór przed tv... Nie ma z kim pogadac...ach,zycie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale trafia mnie jak widze szczesliwe pary spacerujace razem,czule objeci.To taki mily widok. a potem patrze na swoich znajomych,ktorzy albo sie rozwodza albo zdradzaja i odechciewa sie! Niby chciałabym w koncu kogos spotkac na swojej drodze ale tak trudno zaufac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przestań szukać, to wtedy samo przyjdzie. Mnie, szczerze mówiąc, przestało to już wkurzać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze i samo przyjdzie ale problem w tym,ze owszem przyłaża,ale sami popaprańcy:( A moze rzeczywiscie to ze mna jest cos nie tak?! Dzisiaj pewna osoba stwierdziła,ze jestem chora psychicznie,bo sama nie wiem czego chce!!! Psycholog sie znalazł!!!:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przestań słuchać innych. A może sama sprecyzuj czego chcesz, sama sobie odpowiedz. Jeśli sobie odpowiesz, to wszystko będzie jasne. Obawy każdy ma i uwierz, ze każdy spotyka popaprańców. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie masz racje! tylko mam juz dosc udawania przed calym swiatem,ze jestem dzielna,ze swietnie daje sobie rade bo to gowno prawda!!! Mam ochote,zeby mnie ktos przytulił i pomógł poradzic sobie z całym tym bajzlem. A osoba,ktora miala to robic po prostu kopla mnie w dupe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co again....moze to tandetne ale jest takie "niesmaczne"powiedzonko...jednak prawdziwe "Każda potwora znajdzie swojego amatora..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oqoqoq he he wielkie dzieki!!! ale jakos mnie to nie pociesza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beczałam,do "ksiezyca wyłam" a teraz....szczesliwa zonka swojego meza :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz nie jestem juz nastolatka i tez bylam szczesliwa zonka...a teraz? hmmmm...znowu zostałam sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce zanudzac ale zoooobaczysz.....jeszcze bedziesz sie z tego smiała.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie! Ciagle sobie powtarzam ze jutro bedzie lepiej ale nie jest!!! sorki ze tak smece ale mam kompletnego dola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×