Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniołek ona..

kto szuka miłości..poznajmy się

Polecane posty

Gość ja bym napisała tak
spadam bo do pracy trzeba wstać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten...no teraz to mnie też ciekawość zjada;) jakie to powody dla których dwoje dorosłych ludzi musi sie rozstać,choć nie chce? ale już nie pytam,to nie rozmowa na forum;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym napisała tak wlochate?? wylacz wyobraznie i wez go w reke polskie pajaki nie sa wlochate :D chyba ze sasiadowi uciekla jakas czarna wdowa czy cos takiego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mam takie pytanie, troche odbiegne od tematu... dlaczego jak facet mówi, że może pójdzie na pielęgniarstwo to wszyscy zaczynają sie śmiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic ciekawego... pisałem pewne pytanie wyżej ale jakoś nikt nie raczył odpowiedzieć :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem Graf , pielęgniarze w moim mieście poprostu są - a szkołę też na pewno w tym kierunku musieli skończyc . Więc chyba nie ma się czym przejmować . I do tej szkoły poprostu iść .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam pojecia przeciez to nic smiesznego ze bedziesz biegal w fartuszku i beda cie wolali siostro :)) A tak powaznie to nie wiem czy to jest zawod dla faceta dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie... nic śmiesznego w tym, a jakoś prawie wszystkie osoby, którym o tym wspominam wybuchają śmiechem... ehhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może są troche dziwni bo są specyficzni ;) a to jak narazie są takie plany przez mgłe... jeszcze musze nad tym pomyśleć... najpierw trzaby było jedne studia skończyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×