Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniołek ona..

kto szuka miłości..poznajmy się

Polecane posty

dlatego lepiej czasami sie do kogos pofatygowac :)) nie ma problemu ze , ktos cie zobaczy :D ja przed spotkaniem staram sie zrobic jakis wywiad srodowiskowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak najbardziej mi sie podobaly :) zreszta wiekszosci moich znajomych tez :) to chyba nie byly najgorsze choc czasami sie trafila nie najlepszej urody ale przy odrobiny wspolpracy zawsze cos sie wymyslilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zostawie moja tajemnica :) ale rabka uchyle :) zadaje duzo pytan niby nic nie znaczacych ale odpowiedzi osob mowia duzo o ich osobowosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przynajmniej tyle:D ten "mój" to tak wyglądał...😭 wiem że nie powinno sie oceniac ludzi po wyglądzie,ale ja nie byłam przygotowana na to co zobaczę:o na zdjeciach wyglądał całkiem inaczej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto zaproponowal co bedziecie robic :) bo chyba raczej ty spotkania nie zaranzowalas ?:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale o spotkanie to on cie poprosil ?? :) bo juz zaczynam sie bac o facetow ze staja sie malo mescy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no on-i nie poprosił a bardzo nalegał,prawie szantażował:o długa historia,a ja dałam się wkręcić jak jakas głupia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz miec ciekawa osobowosc ale brakuje troche kogos do rozmowy dlatego przesiadujesz tyle na forum co ?? jaki masz znak pewnie cos z okresu zimowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×