Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniołek ona..

kto szuka miłości..poznajmy się

Polecane posty

no bo było tego sporo :P ja też sie zbieram nynsć PaPa all 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz,nie chciałabym pisac na forum,bo ta osoba jeszcze przeczyta,po co:) mogę powiedzieć jedynie że było to wielkie rozczarowanie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsze spotkanie pomiesiacu rozmowy :) Najpierw mila sexs na 2 dzien nie wytrzymala po czym oznajmila mi ze pracuje w burdelu p czym skonczyla sie nasza znajomosc Drugie to po spotkaniu nawet calkiem ok troszke nieogarnieta dziewczyn ale mozna bylo pogadac nimfomanka jak wyjechalem na tydzien to dostalem smsa ze serce nie sluga bo spotkala starego kolege i sie zakochala zaraz sobie cos jeszcze przypomne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze jedna byla :) madra dziewczyna szybko przypadlismy sobie do gustu starsza troche odemnie na wszystko mi pozwalala puzniej okazalo sie ze , ze swoim bylym sie spotyka i jest z nim w ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po tym ostatnim przestalem sie spotykac z kobietami z netu :) a 60% dlatego ze milo z nimi spedzilem czas ale potem porazka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko z jednym sie spotkałam,na zdjęciach wydawał się spoko,a na zywo wyglądał jak mały złośliwy gremlin:o wstydziłam sie z nim siedzieć w pubie😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×