Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość misheeela110

mam 17 lat jestem w ciazy

Polecane posty

A dejzi to chyba jakA wróżką czy czymś podobnym jest bo wie wszysko o wszystkich i mówi co ich czeka.Heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jak
zarabiasz 600zl na stazu i masz najlepsze kosmetyki to nie zla z ciebie pusta szmata, na nic wiecej juz by ci nie starczylo, gdzie zarcie, ciuchy, oplaty........ życze ci żeby cie stary przestał molestować, połamania nóg na schodach, dużo rodzynów w dupie oraz mniej pryszczy na nosie i trzeciego taty, bo dwóch ci nie wystarcza ty zmutowany waflu oraz żeby ci pielucho-majtek zabrakło, mniejszej dupy i żebyś wkońcu przestała mylić nocnik z talerzem ty cofnięty w rozwoju pampersie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do idiotki Dejzi
Do idiotki Dejzi Hahah Dejzi walnij się w głowę nie znam misheeli ani żadnej innej z tąd dziewczyny Hahah to ze ty na oczy widzisz tylko małe fiuty jak ty to określasz prostaczko to masz problem bo uwierz nie którzy mężczyźni mają się czym pochwalić Gruby tez nie jestem bo jestem kulturystą a zarabiam o wiele więcej niż ty Więc kompleksów nie mam Mam teraz zone w ciąży i czasem chodzę po tych działach żeby zrozumieć jej humory i się sprawdzić w roli męża Podziwiam dziewczyny które sobie dają rade chodź maja trudna sytuacje A takie jak Ty to mogę obesrać Jakby zona zobaczyła mój wpis to nie uwierzyłaby ze mogę się tak odnosić do kobiety No ale przecie kobieta nie jesteś Otwórz oczy prawie żaden facet nie będzie sobie brał świadomie takiej pustej idiotki która nawet gotować nie umie i trzeba za nią sprzątać a w dodatku jest zgorzkniała Dziewczyny tu sobie prowadza super temacik a ty pindo im się wcinasz Takich pasożytów jak ty trzeba tępić!! A kto Ci idiotko kazał się przyjmować do pracy w której musisz zaczynać od stażu A pyzatym jeśli pracujesz tam z tego co gdzieś czytałem 3 godz to może należałoby się zastanowić nad dodatkową pracą ?? Tak ja wiem tobie się nie chce wolisz ciągnąc w wieku 25 lat od rodziców sprzątać nie lubisz gotować tez nie to co ty do cholery robisz poj**ańcu Jesteś leniem Bycie w ciąży to nie lada wysiłek a one jeszcze umieją ugotować i posprzątać więc kto tu jest pasożytem i darmozjadem?? Mogę się załozyc ze skończysz jako stara pruchwa do tego samotna bez większych ambicji Widać na odleglosc ze te dziewczyny są rozsądniejsze niż ty i więcej w życiu z taka zaradnością osiągną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dezji bo już muszę to skomentować Co ty myślisz ze każdy kto Cie obraza jest naszym mężem Nie widzisz tego ze coraz więcej ludzi ma Cie dosyc !! Co ty właśnie wróżką jesteś!! Pyzatym zrozum to dziewczyno ze ona nie ma sukni za 25 zł TO jest minimalna cena wejdź na allegro i sobie trochę o tym poczytaj a nie rób już tu z siebie takiej zacofanej idiotki Bo aż wstyd Cena minimalna, która występuje w niektórych aukcjach, to najniższa kwota, za jaką Sprzedający zgadza się sprzedać wystawiony przedmiot. Wysokość ceny minimalnej jest ukryta do momentu jej przekroczenia przez Kupujących. Jeśli widzisz napis "Cena minimalna nie została osiągnięta": oznacza to, że na aukcji nie złożono ofert kupna lub wysokość złożonych ofert nie przekroczyła ustalonej przez Sprzedającego ceny minimalnej. Żadna ze złożonych dotychczas ofert nie jest wiążąca. O to tu chodzi A pyzatym ona powiedziała ze miała taka sukienkę a nie ze kupiła ja na allegro Obudź się bo sobie wstyd robisz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Czarnula miałaś ją ignorować :D Ona jest zbyt pusta żeby cokolwiek zrozumieć. Allegro to ona odwiedza tylko żeby zakupić majtki używane po cenie hurtowej, bo na inne jej nie stać, więc o rzeczach powyżej 25zł może sobie co najwyżej pomarzyć. Nie ma sensu z nią konwersować, bo trzeba by się zniżyć do jej poziomu by cokolwiek do tej, pełnej od spermy żulów na dworcu, gęby doszło. Nawet pisać nie potrafi, więc o czym tu w ogóle mowa? Taki \'ktoś\' nie zasługuje nawet na wyprodukowanie naszej śliny do oplucia jej. Niech zajmuje się swoimi klientami z dworca, a my ją ignorujmy. EOT!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak miałam ale już któryś raz porusza ten beznadziejny temat sukienki przecież to żałosne Dzieci w wieku 8 lat wiedzą o co chodzi a ona się tu tak wydurnia Przecież to na zdrowy rozum można pojąc ze nikt nawet najgorszej jakości sukienki nie wystawi Ci na allegro na sprzedaż za taką cenę A tym bardziej takie głupoty wpisywać No przecież wystarczy pomyśleć Dramat!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuraiko ! dbam o męża ;P hehe. Szkoda mi go :/ naprawde większość czasu spędza w robocie. On mi nie każe wstawać i robić sobie kanapek bo rączki ma, ale jak już wstaje a ja się przebudze to zobie mu te śniadanie! Nie ubędzie mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo dla niektorych jak dziewczyna jest w zwiazku pare lat a jest nastolatka i zajdzie w ciaze to jest puszcalska:O kurwa co za debilizm!!!!:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hienna
ależ niektórym prawda w oczy kole. hehe Ja tam zgadzam się z Dejzi.Dla mniesmieszne jest podniecanie się bachorem z WPADKI.Moje dziecie będzie planowane z całą odpowiedzialnością.A nie młode ruchawice myslą pizdami bo tam macie mózg,sory wy mózgu nie macie hehee W dodatku biedni rodzice/dziadkowie musza łozyc na wasze bachorki,badz mezusie musza zapierdalac.Dla społęczenstwa jestescie PASOZYTAMI HAHAHHAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
debilka to jestes ty! i jesli nie masz nic sensownego do powiedzenia do nie obrazaj tych dziewczyn bo w przeciwienstwie do ciebie sie nie kurwia po krzakaxch szmato!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszyscy sa madrzy jak nie przezyja czegos na swojej skorze, jakby to ciebie spotkalo to chyba nie nazywalabys siebie puszczalska czytam ten topic od poczatku i spotkalam tu zadnej "synowej puszczalskiej" widze tu normalny problem, baa szczescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hienna
W DODATKU BIDUKLE MUSZA POTEM ZAPIERDZIELAC PO ZASILKI DO OPIEKI SPOLECZNEJ.bieda Z NEDZĄ. HAHHAHA DLA SPOLECZENSTWA JESTESCIE USTYMI PASOZYTAMI USWIADOMCIE TO SOBIE I NIE DCZIWCIE SIE ZE JAK KTOS WIDZI GOWNAITE Z BRZUCHEM,ZE MYSLI ZE SIE DZIECKO PUSCILO.MLODE LADACZNICE RUSZCIE MOZGIEM,A NIE PIZDAMI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hienna
ZAL MI TAKICH MLODYCH PUSTOT,BACHO RODZI BACHORA FEEEE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No comment:DMisheeela to Ci współczuję:D A dejzi to pewnie się pod te pomarańczówki podszywa bo jeszcze nigdy nie widziałam negatywnego komentarza od osoby z czarnym nickiem:DDezji chciałaby mieć takie poparcie jak Ty wiec zakłada sobie funk club podszywając się pod rożne nicki hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, one uznaja taka zasade ze jak dziewczyna powiedzmy 18 lat jest w ciazy z facetem z ktorym jest np 2- 3 lata to jest puszczalska ale jakas kurwa ktora idzie co chwile innemu do lozka na 1 randce ale nie wpadnie to jest cacy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hienna ja od społeczenstwa niczego nie potrzebuje : / mam kase od rodziców... zawsze dostawałam kase od rodziców i nic sie nie zmienilo. tylko tyle, ze teraz kasa jaka od nich dostane pojdzie na cos innego. I nie po to moj maz pracuje od rana do nocy zeby jakies ździreksy nam narzucały że chcemy czegos od opieki :/ Lepiej wam z tą świadomością ? no to dziekuje... i wyjdzcie z tego topicu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze nie mamy prawa nikogo osadzac a po drugie nie mozna tak na kogos mowic i to bezpodstawnie, znam dziewczyny ktore puszczaja sie na prawo i lewo, ale nie wpadly jeszcze i co one sa porzadne ? bo znam tez takie ktore sa w zwiazkach 1,2,3 letnich i wpadlo im sie w mlodym wieku, to to sa kurwy tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×